Aké to je pracovať vo Websupporte?

To ti ukážeme v rozhovoroch s našimi šikovnými kolegami a kolegyňami. Nahliadni do zákulisia našich tímov a dozvieš sa, ako vyzerá pracovný deň developera, admina, produkťáka, marketéra či agenta helpdesku.

Websupporťáci ti prezradia, aké sú ich denné úlohy, čo ich baví, aká bola ich kariérna cesta. Priblížia ti, ako začať na novej pozícii, či sú u nás hardskills naozaj to najdôležitejšie a vďaka čomu je ich práca vo Websupporte dream job.

Naber inšpiráciu priamo od ľudí, ktorí tvoria srdce Websupportu.

Peter Slovák: Superschopnosťami budúceho Websupporťáka sú iniciatíva a priamosť

Peter programuje v jazyku Python a so svojím tímom navrhuje aplikačné systémy a plánuje vývoj aplikácií Websupportu.

Lenka Pokorná: Wonderwoman, ktorá sa premiestňuje medzi európskymi metropolami

Lenka Pokorná sa stará o brandový tím a spolu s ním o hostingové značky v Loopia Group na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Spolu so svojím tímom tvorí kampane a uvádza na trh nové produkty.

Nino: Keď sa zacyklí do obskúrneho JavaScriptu, naordinuje si lekciu trpezlivosti

Každý deň začína ranným sandupom a potom programuje, fixuje bugy, študuje technológie alebo ide na kávičku s marketingom.

Miška Kolesíková: Stará sa o dáta 15 firiem a občas sa cíti ako detektív

Michaela Kolesíková pracuje vo Websupporte ako dátová analytička. Ako vyzerá jej pracovný deň a prečo sa cíti ako “avenger” sa dozviete v rozhovore.

Matúš Vlček: Odráža útoky a opravuje bugy

Matúšova práca Linux administrátora je šťavnatá aj vďaka jej rôznorodosti. Vôbec ho nebaví home office ale miluje svoj 34″ super monitor.

Eva Hrabovská: Baví ju pomáhať kolegom a zisťovať, čo ich motivuje

Evka Hrabovská pracuje pre Websupport už desať rokov. Ako „HRistka“ má na starosti personálne fungovanie bratislavskej pobočky firmy.

Patrik Bellay: Firemným zákazníkom predáva budúcnosť

Patrik Bellay sa na pozícii Key Account Managera venuje vzťahom s firemnými zákazníkmi (B2B segment), ktorí potrebujú výkonnejšie a individuálne riešenia pre ich biznis.