Profesionálne riešenia
pre váš biznis

Ak váš projekt presiahol možnosti bežného zdieľaného hostingu, ste na správnom mieste. Nechajte sa zlákať ponukou komplexného portfólia moderných, cloudových a dedikovaných produktov.

Cloud

Dáta

Manažment

OD PROFESIONÁLOV PRE PROFESIONÁLOV

Využívajte špičkové serverové riešenia

Riešenie pre každého

Kvalitný biznis sa dá vybudovať len na dobrých základoch. Každý serverový produkt z našej ponuky tento aspekt zohľadňuje a preto dávame k dispozícii skúseným programátorom a administrátorom všetko, čo potrebujú. Pre všetkých ostatných sme tu s našimi dlhodoročnými skúsenosťami.

Sami sebe pánom

Využite možnosť slobodne a transparentne konfigurovať naše produkty. Môžete sa spoľahnúť na vysokú dostupnosť, enterprise hardvér a dohľad 24/7. Vyskladajte si architektúru podľa vlastných predstáv a využívajte ju na maximum. Ak budete kedykoľvek niečo potrebovať, sme tu pre vás.

Naše skúsenosti

Viac ako 10 rokov sa snažíme vytvárať kvalitné riešenia a neustále prijímame výzvy od našich zákazníkov. Aj vám pomôžeme identifikovať potreby a navrhnúť správnu stratégiu, ktorá bude ideálna pre váš biznis, potreby škálovania, dostupnosti. Vaša investícia bude nákladovo výhodná pre chod vašej organizácie.

Najrýchlejšia cesta do cloudu

Virtuálny server

Výkon
Jednoduchosť
Škálovateľnosť

Najnižšie možné náklady

Ihneď k dispozícii

Jednoduchá zmena konfigurácie

Už od
9,68 €
mesačne bez DPH, pri platbe na rok

s DPH 11,61 €

Cloud, vaša budúcnosť

Virtuálne dátové centrum

Výkon
Jednoduchosť
Škálovateľnosť

Vhodné pre prevádzku viacerých serverov

Ihneď k dispozícii

Škálovanie výkonu podľa potrieb

Už od
93,42 €
mesačne bez DPH, pri platbe na rok

s DPH 112,10 €

Nezdieľaný a maximálny výkon

Dedikovaný server

Výkon
Jednoduchosť
Škálovateľnosť

Ak nemôžete použiť virtualizované prostredie

Testovaný a podporovaný hardvér

Možnosť prevádzkovať Hyper-V

Už od
219 €
mesačne bez DPH, pri platbe na rok

s DPH 262,80 €

Spoľahlivé úložisko dát

Storage

Enterprise SSD

Dáta dostupné za každých okolností

Flexibilná kapacita

Už od
21,10 €
mesačne bez DPH, pri platbe na rok

s DPH 25,32 €

Server v najlepších rukách

Správa servera

Proaktívne riešenie incidentov

Váš firemný administrátor

Systémový monitoring 24/7

169 €
mesačne bez DPH

s DPH 202,80 €

Server pod lupou v reálnom čase

Monitoring

Dôkladný prehľad cez web

Notifikácie na email

Odporúčané pre každý server

19 €
mesačne bez DPH, pri platbe na rok

s DPH 22,80 €

OČAKÁVAJTE JEDNODUCHOSŤ, FLEXIBILITU A INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Referenčné segmenty

Už viac ako 1000 aktívnych zákazníkov z rôznych odvetví využíva naše serverové riešenia. Potvrdzuje to našu schopnosť vyhovieť ich individuálnym prevádzkovým potrebám. Presvedčte sa, že vášmu biznisu sa bude najlepšie dariť u nás.

E-commerce

Ak sa už nechcete obávať výpadku vášho servera, negatívneho dopadu na bežiaci biznis a dôveru vašich zákazníkov, ste na správnom mieste. Budete mať istotu vysokej dostupnosti a možnosť navýšiť výkonové parametre počas nárazového obdobia.

Odporúčané produkty
 • VPS
 • VDC
 • Správa servera
Digitálny marketing

Máme flexibilné cloudové prostredie (VDC), ktoré sa dokáže vysporiadať s náročnými digitálnymi kampaňami. Včas môžete presunúť zdroje tam, kde sú aktuálne potrebné. Horizontálne škálovanie a rozkladanie záťaže je jednoduchšie vďaka centrálnemu úložisku.

Odporúčané produkty
 • VPS
 • Storage
 • Správa servera
Finančné inštitúcie

Bezpečné prostredie privátneho cloudu s internou sieťou, dedikované hardvérové zdroje pre vás a úložisko s manažmentom prístupu. To všetko umiestnené v dátovom centre spĺňajúcom najprísnejšie bezpečnostné kritéria.

Odporúčané produkty
 • VDC
 • Dedikovaný server
 • Správa servera
Média a spravodajstvo

Zredukujte náklady na prevádzku prostredia a ponechajte si možnosť „pridať plyn“ v prípade mimoriadnej udalosti a zvýšenej nárazovej návštevnosti. Rýchla lokálna aj zahraničná konektivita je samozrejmosťou.

Odporúčané produkty
 • VPS
 • VDC
 • Správa servera
Entertainment

Nepopierateľnú konkurenčnú výhodu vám prinesie rýchle a flexibilné úložisko pre multimédiá. V kombinácii s výhodami rýchleho pripojenia už naozaj nemáte čo riešiť. Máte to vo vlastných rukách.

Odporúčané produkty
 • Dedikovaný server
 • Storage
 • Správa servera
Kultúra a vzdelávanie

Videá, fotografie a vzdelávací materiál už nemusíte umiestňovať na pomalé zahraničné služby. Aj k tomu najmenšiemu virtuálnemu serveru si môžete pripojiť rýchle a zálohované úložisko pre stovky gigabytov dát.

Odporúčané produkty
 • VPS
 • VDC
 • Správa servera
Key Account Manager
Patrik

S radosťou vám poradíme

Využite náš individuálny prístup

Či už potrebujete riešenie na mieru alebo uistiť sa ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a určite spoločne nájdeme spôsob, ako uspokojiť vaše potreby.

(02) 20 60 80 82

obchod@websupport.sk

CIEĽOM JE VAŠA SPOKOJNOSŤ

Prečo práve servery od Websupportu?

Neprekonateľná podpora

K dispozícii máte tri úrovne technickej podpory. Od teamu poskytujúceho základné informácie, cez team zaisťujúci 24/7 dohľad nad infraštruktúrou, až po skúsených administrátorov.

Online lusknutím prstu

Žiadne vyvolávanie, vypisovanie a čakanie na aktiváciu služieb. Máme reálne cloud produkty pre produkčné nasadenie, ktoré môžete mať kedykoľvek a okamžite. Presvedčte sa.

Nemáme čo skrývať

Nič pred vami neskrývame a sme absolútne transparentní. Technické informácie sú vám plne k dispozícii a vždy budete vedieť, s akými finančnými nákladmi môžete rátať.

Moderné technológie

Neustále sa snažíme našu infraštruktúru, znalosti a produkty inovovať, aby vám ponúkali stále čo najlepší zážitok, dostupnosť a cenu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a urobíme všetko pre to, aby sme splnili vaše očakávania.

Ľudskou rečou

Nie sme firma skrytá vo virtuálnom svete. Radi sa stretávame a spoločne hľadáme individuálne riešenia. Každej požiadavke venujeme čas a priestor, aby sme vedeli v ideálnej forme vyhovieť vašim nárokom a potrebám.

Pre vývojárov

K väčšine našich služieb ponúkame API, pomocou ktorého je možné automatizovať viacero činností, alebo integrovať naše služby do vášho prostredia. Túto možnosť určite ocenia najmä skúsení vývojári.

ŤAHÁK ZADARMO

Docker cheat sheet

Spoznajte obľúbenú technológiu Docker pre tvorbu a prevádzku kontajnerov
Praktické príklady z reálneho použitia
Celý životný cyklus kontajnerov od ich vytvorenia krok za krokom

Už viac ako 100 000 z vás rozbehlo svoj nápad u nás

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a najmä podporou. Nikdy nebol žiadny problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek, častokrát neštandardnú požiadavku.

Ján Suchal

| SLOVENSKO.DIGITAL

SLOVENSKO.DIGITAL