Firemné e-maily cez Biznis Mail

Potrebujete vyriešiť e-maily a ostatné biznis povinnosti na jednom mieste, nech sa môžete sústrediť na to podstatné? Biznis Mail vám otvorí dvere do vašej novej virtuálnej kancelárie.

E-maily dostupné na všetkých zariadeniach

Efektívne stretnutia so zdieľanými kalendármi

Chat a videokonferencie

4,6 z 5,0
92% Hodnotenie zákazníkmi

ČO JE TO BIZNIS MAIL?

Firemný e-mail nadupaný funkciami

‏‏‎ ‎

Profesionálna e-mailová adresa

Mať e-mail s vašou adresou za zavináčom je dnes už bežné. My vám k nemu okrem prívetivého e-mailového klienta pridáme aj ďalšie šikovné biznis funkcie.

Kancelária kdekoľvek

Pracujte na vašich projektoch kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka zdieľaniu kalendárov, videokonferenciám, chatu a online práci s dokumentami to pôjde ako po masle.

Skúšobná verzia na 60 dní zadarmo pre všetky licencie

Basic

Počet mailboxov

Chcem si objednať

Vlastná e-mailová adresa

1 GB priestor pre e-maily

Kontakty a kalendáre

Úlohy a poznámky

Premium

Počet mailboxov

Chcem si objednať

Vlastná e-mailová adresa

30 GB priestor pre e-maily

Kontakty a kalendáre

Úlohy a poznámky

Mobilná synchronizácia

TeamChat

Videokonferencie

Neobmedzené HD nahrávanie

Online úprava dokumentov

Dokumenty online

Mailový klient

Vychutnajte si funkcie, ktoré uľahčujú prácu s e-mailami. Vďaka smart prílohám odošlete veľké súbory bez toho, aby zaberali miesto v schránke. Nahrajú sa na cloud a e-mailom odošlete iba odkaz na ich stiahnutie. Vďaka funkcii odloženého odosielania získate 5 sekúnd, vďaka ktorým už nikdy nezabudnete odoslať prílohu.

Kalendár

Zdieľajte váš kalendár s kolegami, posielajte a akceptujte pozvánky na stretnutia. V pozvánke si jednoducho zobrazíte váš kalendár v čase navrhovaného stretnutia, a tak ihneď zistíte, či máte vtedy voľno.

Synchronizácia

Protokol Exchange ActiveSync vám pomôže so synchronizáciou firemných e-mailov, kontaktov a kalendárov naprieč zariadeniami. Kedykoľvek ich môžete spravovať na svojom mobile, pracovnom aj osobnom počítači.

Videokonferencie

Vytvorte videokonferenciu pre vás a vašich kolegov. Jednoducho a bez registrácie sa na ňu pridajú aj tí, ktorí Biznis Mail nepoužívajú. Videokonferenciu môžete ochrániť heslom, aby sa pripojili iba pozvaní účastníci.

TeamChat

Uľahčite si každodennú komunikáciu, vytvárajte miestnosti, zdieľajte v chate e-maily alebo ich spolu s kolegami vytvorte a odošlite priamo z chatu. Komentujte jednotlivé príspevky, upozornite kolegov notifikáciami alebo zvýraznite dôležité správy. Pozvite do TeamChatu aj externých hostí.

Dokumenty online

Vytvárajte a upravujte dokumenty, tabuľky a prezentácie online, aby mohli byť kedykoľvek dostupné aj pre vašich kolegov či partnerov. Služba je kompatibilná s formátmi Microsoft Word, Excel a PowerPoint vrátane pokročilých funkcií. Vďaka režimu sledovania zmien dokážete prijímať a odmietať úpravy a mať prehľad o predchádzajúcich verziách dokumentov.

Úlohy a poznámky

Vytvárajte úlohy, prideľujte ich sebe či kolegom a sledujte ich aktuálny stav, aby bola vaša spolupráca čo najefektívnejšia. S funkciou Poznámky môžete ľahko vytvárať poznámky a organizovať ich do rôznych priečinkov.

Lokálny svetový

Biznis Mail sme vytvorili v spolupráci s IceWarp. Túto modernú alternatívu ku komunikačným riešeniam od Googlu či Microsoftu máme radi hlavne kvôli jednoduchej integrácii a používaniu. IceWarp bez problémov pokrýva nielen firemné e-maily, ale aj všetko, čo súvisí s obchodnou spoluprácou a produktivitou.

Customer Support Agent
Dávid

Máte otázky? Sem s nimi!

Kontaktujte Dávida a jeho kolegov e-mailom alebo telefonicky. Naši špecialisti vám ochotne poradia 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nebojte, na nezvyklé otázky sú zvyknutí.

Je Biznis Mail bezpečný?

Bezpečnosť, na akú ste u nás zvyknutí

Denné zálohovanie dát e-mailov
GEO IP ochrana e-mailov
Antispam ochrana
DKIM (autorizácia odoslaných e-mailov)

MAM SI VYBRAŤ BIZNIS MAIL ALEBO HOSTINGOVÝ E-MAIL?

Vyberte si to, čo potrebujete

Rozdielov medzi hostingovým e-mailom a službou Biznis Mail je niekoľko. Ak premýšľate, ako si založiť firemný e-mail, nižšie sme prednosti aj obmedzenia oboch možností spísali do tabuľky. Na jednej doméne je totiž možné mať iba jedno z týchto riešení.

Hostingový e-mail

E-mail spojený s hostingovým balíčkom

E-mailová schránka zriadená na doméne (napríklad meno@firma.sk)

Neobmedzený počet e-mailových schránok

Neobmedzená veľkosť e-mailových schránok (v rámci celkového diskového priestoru)

Získate ho aj ako súčasť Biznis balíčka Vlastnej webstránky

E-mailový klient Roundcube

  • E-maily, kontakty
  • Kalendár

Biznis Mail

E-mail spojený s doménou

E-mailová schránka zriadená na doméne (napríklad meno@firma.sk)

Počet licencií = počet e-mailových schránok

Obmedzená veľkosť e-mailových schránok

Mobilná synchronizácia

E-mailový klient IceWarp

  • E-maily, kontakty
  • Kalendár
  • Úlohy, poznámky
  • TeamChat, one2one chat
  • Videokonferencie
  • Dokumenty online

Mobilná aplikácia TeamChat (IW)

Čo na nás vravia klienti

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a najmä podporou. Nikdy nebol žiadny problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek, častokrát neštandardnú požiadavku.

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a najmä podporou. Nikdy nebol žiadny problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek, častokrát neštandardnú požiadavku.

Ján Suchal

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takme…

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takmer okamžite. Ďakujem ❤️

5,0 z 5,0
Katarína Pomšahárová

Jednoduchosť, škálovateľnosť a flexibilita – to sú atribúty, ktoré na Websupporte milujeme. Doporučujeme ho aj našim klientom, pretože sme presvedčení, že je to najlepšie riešenie na našom tr…

Jednoduchosť, škálovateľnosť a flexibilita – to sú atribúty, ktoré na Websupporte milujeme. Doporučujeme ho aj našim klientom, pretože sme presvedčení, že je to najlepšie riešenie na našom trhu.

MIRKA PASTIEROVÁ

Najčastejšie otázky ohľadom Biznis Mailu

Čo je to Biznis Mail?

Pre koho je Biznis Mail určený?

Potrebujem k službe Biznis Mail vlastnú doménu?

Môžem mať Biznis Mail spolu s hostingovými e-mailovými schránkami na jednej doméne?

Ako sa dostanem k svojim e-mailom?

K Biznis Mailu sa hodí
nový web

Ak chystáte aj novú webový stránku, radi vám pomôžeme. Či už pôjde o jednoduchý informačný web alebo komplexný e-shop, určite budete potrebovať hosting. Z našich hostingových riešení si určite vyberiete.