1. Kariéra
 2.    /   
 3. PHP developer/ka

PHP Developer/ka

Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

PHP Developer/ka

Bratislava alebo remote work

Lokalita

Do práce budeš chodiť s radosťou

Ako bude vyzerať tvoj deň v práci?

 • Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávu. Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.
 • Tvojou dennou rutinou bude návrh, kódenie a code review na požiadavkách, ktoré zadávajú naši product owneri. 
 • Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými PHP developermi a teamleadom, našim front-end teamom, projekťákom a produkťákom. 
 • Dôležité je, že budeš riešenia nielen navrhovať, ale ich aj objasňovať a diskutovať o nich s kolegami z tímu. Využívať budeš hlavne Laravel a Symfony.
 • Pracovať budeš na jednom z migračných projektov (dopĺňanie feature parity z iných platforiem), nových produktoch, alebo na prerábke jedného zo starších systémov do novej architektúry.

Očakávame od teba

 • Dobrú znalosť PHP.
 • Pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom.
 • Si zbehlý/zbehlá v GIT a composer.
 • Nebojíš sa experimentov a problémov, rád/rada sa z nich poučíš a vymyslíš zlepšenia.
 • Chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
 • Skúsenosť s prácou v tíme je veľkou výhodou.
 • Skúsenosť s písaním automatizovaných testov je výhodou (PHPUnit, CodeCeption, Selenium…).

Očakávaj od nás

 • Pracuj s nami, ako ti to najviac vyhovuje: Malé deti? Iné projekty? Navrhni si typ spolupráce podľa seba. Ponúkame full-time / part-time, TPP / freelance či spoluprácu len na určitom projekte.
 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”. Spoznaj svojich budúcich kolegov na slobodukoderom.sk.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a diskusie nad riešeniami systémov, návrhy veľkých architektúr a ich samotnú implementáciu.
 • Príležitosť rásť: či už po technickej, ľudskej alebo manažérskej stránke, možnosť chodiť na prednášky a konferencie (ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť home officu, k tomu 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a k tomu najkrajšie kancelárie (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom, LAN parties!
 • Máme čas na kvalitu: robíme si code reviews, píšeme mnoho automatizovaných testov, naša technická stratégia sa snaží eliminovať technický dlh, máme priestor na refactor.
 • 2 projektové dni v mesiaci: nauč sa niečo nové alebo experimentuj s tým, čo ťa baví – posunieš tak seba aj nás.

Buď súčasťou tímu

V tíme radi privítame PHP developerov/developerky na rôznych úrovniach. Ak máš menej skúseností, nevadí, dáme ti priestor rásť.

Junior

1400 € – 2200 € / brutto

Zoznámiš sa s prácou vo frameworkoch Symfony a Laravel. Na operatíve budeš pracovať na jednoduchších úlohách menšieho rozsahu. Dostaneš priestor a podporu kolegov.

Medior

2200 € – 2600 € / brutto

Dokážeš samostatne riešiť úlohy, očakávame od teba skúsenosť v akomkoľvek php frameworku. Budeš participovať na code reviews. Dokážeš identifikovať priestor na zlepšenie, vieš jasne artikulovať problémy a viesť konštruktívnu diskusiu.

Senior

2600 € – 3000 € / brutto

Máš detailnú znalosť Symfony alebo Laravel. Vieš vybrať z rady riešení to najvhodnejšie. Aktívne sa podieľaš na zlepšení nástrojov a procesov v rámci tímu.

Teamlead

3000 € – 3400 € / brutto

Vedieš tím s veľkosťou 3-4 členov. Staráš sa o ich vzdelávanie, nastavovanie stratégie a kontrolu plnenia cieľov. Podieľaš sa na tvorení vízie dev teamu. Očakávame od teba veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, problem solving a schopnosť efektívne delegovať.

Náš stack

Tieto technológie používame pri vývoji najradšej, a teda aj načastejšie. Máš ich v malíčku? Berieme ťa!

php

Symfony

Laravel

mariadb

ELK

openapi

docker

phpstan

Sentry

RabbitMQ

Redis

Idem do toho!

Najprv si s tebou zavolá Lucia alebo Evka z HR a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na následnom osobnom rozhovore s naším tímom si detailnejšie prejdeme tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:

Filip Benčo
Head of Devel
Filip Benčo
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  9 otvorených pozícií

  B2B Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Máš kladný vzťah k linuxu a chcel/a by si svoje znalosti posunúť ďalej aj v oblasti B2B? Zaujíma ťa správa linuxových serverov, nové technológie, hľadanie individuálnych riešení priamo s našimi najväčšími zákazníkmi? Tak to hľadáme práve teba! Zháňame kolegu či kolegyňu, ktorá by nám pomohla obsluhovať najvýznamnejších zákazníkov našej spoločnosti z rôznych kútov Európy.

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  IT Customer Care Agent (študent)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

  Webhosting System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.

  Mail System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.