1. Kariera
 2.    /   
 3. Php developer

PHP Developer/ka

Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

PHP Developer/ka

Bratislava alebo remote work

Lokalita

TPP alebo freelance

Typ pracovného pomeru

Do práce budeš chodiť s radosťou

Ako bude vyzerať tvoj deň v práci?

 • Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávu. Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.
 • Tvojou dennou rutinou bude návrh, kódenie a code review na požiadavkách, ktoré zadávajú naši product owneri. 
 • Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými PHP developermi a teamleadom, našim front-end teamom, projekťákom a produkťákom. 
 • Dôležité je, že budeš riešenia nielen navrhovať, ale ich aj objasňovať a diskutovať o nich s kolegami z tímu. Využívať budeš hlavne Laravel a Symfony.
 • Pracovať budeš na jednom z migračných projektov (dopĺňanie feature parity z iných platforiem), nových produktoch, alebo na prerábke jedného zo starších systémov do novej architektúry.

Očakávame od teba

 • Dobrú znalosť PHP.
 • Pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom.
 • Si zbehlý/zbehlá v GIT a composer.
 • Nebojíš sa experimentov a problémov, rád/rada sa z nich poučíš a vymyslíš zlepšenia.
 • Chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
 • Skúsenosť s prácou v tíme je veľkou výhodou.
 • Skúsenosť s písaním automatizovaných testov je výhodou (PHPUnit, CodeCeption, Selenium…).

Očakávaj od nás

 • Pracuj s nami, ako ti to najviac vyhovuje: Malé deti? Iné projekty? Navrhni si typ spolupráce podľa seba. Ponúkame full-time / part-time, TPP / freelance či spoluprácu len na určitom projekte.
 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”. Spoznaj svojich budúcich kolegov na slobodukoderom.sk.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a diskusie nad riešeniami systémov, návrhy veľkých architektúr a ich samotnú implementáciu.
 • Príležitosť rásť: či už po technickej, ľudskej alebo manažérskej stránke, možnosť chodiť na prednášky a konferencie (ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť home officu, k tomu 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a k tomu najkrajšie kancelárie (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom, LAN parties!
 • Máme čas na kvalitu: robíme si code reviews, píšeme mnoho automatizovaných testov, naša technická stratégia sa snaží eliminovať technický dlh, máme priestor na refactor.
 • 2 projektové dni v mesiaci: nauč sa niečo nové alebo experimentuj s tým, čo ťa baví – posunieš tak seba aj nás.

Buď súčasťou tímu

V tíme radi privítame PHP developerov/developerky na rôznych úrovniach. Ak máš menej skúseností, nevadí, dáme ti priestor rásť.

Junior

1400 € – 2200 € / brutto

Zoznámiš sa s prácou vo frameworkoch Symfony a Laravel. Na operatíve budeš pracovať na jednoduchších úlohách menšieho rozsahu. Dostaneš priestor a podporu kolegov.

Medior

2200 € – 2600 € / brutto

Dokážeš samostatne riešiť úlohy, očakávame od teba skúsenosť v akomkoľvek php frameworku. Budeš participovať na code reviews. Dokážeš identifikovať priestor na zlepšenie, vieš jasne artikulovať problémy a viesť konštruktívnu diskusiu.

Senior

2600 € – 3000 € / brutto

Máš detailnú znalosť Symfony alebo Laravel. Vieš vybrať z rady riešení to najvhodnejšie. Aktívne sa podieľaš na zlepšení nástrojov a procesov v rámci tímu.

Teamlead

3000 € – 3400 € / brutto

Vedieš tím s veľkosťou 3-4 členov. Staráš sa o ich vzdelávanie, nastavovanie stratégie a kontrolu plnenia cieľov. Podieľaš sa na tvorení vízie dev teamu. Očakávame od teba veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, problem solving a schopnosť efektívne delegovať.

Náš stack

Tieto technológie používame pri vývoji najradšej, a teda aj načastejšie. Máš ich v malíčku? Berieme ťa!

php

Symfony

Laravel

mariadb

ELK

openapi

docker

phpstan

Sentry

RabbitMQ

Redis

Idem do toho!

Najprv si s tebou zavolá Lucia alebo Evka z HR a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na následnom osobnom rozhovore s naším tímom si detailnejšie prejdeme tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:

Filip Benčo
Head of Devel
Filip Benčo
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  10 otvorených pozícií

  Cloud System Engineer (EN)
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina, ktorý nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.

  Network administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Chceš sa hrdo hlásiť k tomu, že si súčasťou tímu Websupport? Pridaj sa k nám ako network administrátor/ka pre platformu Odin. Budeš súčasťou partie linuxových administrátorov, ktorí sa zameriavajú na sieťové technológie. Pracovať môžeš v Bratislave alebo Prahe.

  Hľadáme svoju ďalšiu sieťovú superstar!   Head of Product
  Produkt

  Bratislava

  We are looking for a senior product leader who will drive our product department. You will lead and mentor a team of product owners, managers, and designers. You will collaborate with cross-functional project teams to deliver value to our customers and business. Furthermore, you will contribute to the business development of our product portfolio, while keeping customers at heart.

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  IT Customer Support (1st line)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.