Kto hľadá, nájde vás

Majú vaše nápady takú pozornosť, akú by si zaslúžili? Pozrite sa na svoj web očami vyhľadávačov a zistite, ako vám pomôže nástroj EasySEO.

4,6 z 5,0
92% hodnotenie zákazníkov

Čo je to SEO a na čo ho potrebujem?

Prví na Google vedú aj v biznise

Optimalizácia pre vyhľadávače

SEO (Search Engine Optimization) je aktivita s cieľom zvyšovania kvality aj kvantity návštevnosti webu prostredníctvom organických (neplatených) výsledkov vyhľadávania. Komplikované? Zjednodušene je to čokoľvek, čo robíte, aby vás mal Google rád.

Čím lepšie SEO, tým viac príležitostí

Predstavte si, že máte e-shop s knihami. Stál vás kopec času aj peňazí a teraz chcete predávať, no akosi tam nik nechodí. A ak náhodou príde, tak nenakúpi, lebo práve zháňal pneumatiky. S dobrým SEO to môžete zmeniť, vyšvihnúť sa vyššie v Google a prilákať davy knihomoľov.

SEO nie je nikdy hotové

SEO sa nedá zapnúť alebo aktivovať. Je to nekonečný proces. Pútavé popisky, kvalitný obsah, spätné odkazy. Konkurencia ale nespí a optimalizuje tiež.

1. Kontrola

EasySEO kontroluje on-page a off-page SEO faktory. On-page faktory sú tie, ktoré vidí vyhľadávač na webstránke. Off-page sú faktory mimo stránky, teda spätné odkazy a zmienky o vašom webe.

2. Optimalizácia

Nadišiel čas vyhrnúť si rukávy a pracovať na zistených problémoch. Pridávate nový obsah, upravujete popisky, získavate spätné odkazy z relevantných zdrojov a podobne. Ak sa vám darí, návštevnosť z vyhľadávačov rastie.

3. A tak dokola

SEO je beh na dlhú trať a zlepšenia sa nedostavia okamžite. Prejavia sa o pár dní, týždňov alebo mesiacov. Medzi tým pri kontrole objavíte ďalšie príležitosti a začnete optimalizovať znovu. Výsledky však stoja za to.

Osobný SEO tréner

Niet pochýb o tom, že SEO je veda. EasySEO sme navrhli tak, aby vďaka nemu SEO pochopil naozaj každý. Pomocou úloh a videí (v slovenčine!) vás prevedie optimalizáciou webu krok za krokom až na prvú stránku v Google.

EasySEO

3 €

mesačne bez DPH

s DPH 3,60 €

SEO pre 1 web
Sledovanie pozícií pre 15 kľúčových slov
Monitoring 3 konkurenčných webov
Google Moja Firma
Mobilná aplikácia
Takmer real-time notifikácie
Desiatky SEO návodov v slovenčine

SEO aj pre živnostníkov a malé firmy

Výhody využitia EasySEO

SEO po svojom

Mesačné náklady na SEO odborníka alebo agentúru ľahko dosiahnu stovky eur. Nemalú energiu stojí aj manažment takejto spolupráce. EasySEO vám pomôže robiť to inak. Udržíte si nízke mesačné náklady, všetko si robíte sami a v tempe, ktoré zvládnete.

Aj bez skúseností

S EasySEO môžete optimalizovať svoj web, aj keď ste ešte včera nevedeli, že také niečo treba robiť. EasySEO sa stane vaším SEO trénerom. Dá vám ľahko zrozumiteľné návody, videá v slovenčine a jasne definované úlohy, ktoré treba splniť.

Na mieru pre vás

Akonáhle EasySEO spozná najdôležitejšie kľúčové slová pre váš web, doplní k ním ďalšie relevantné výrazy. Hneď získate prehľad o tom, či vás pri ich zadaní do vyhľadávača niekto nájde. Okrem toho zistíte, ktoré konkurenčné weby sa o tieto slová bijú a ako veľmi.

Pre akýkoľvek web

EasySEO sa kamaráti s najpoužívanejšími redakčnými systémami aj webmi na mieru. Rozumie si s WordPressom, Vlastnou webstránkou aj akýmkoľvek iným riešením. A tomu prispôsobí aj svoje odporúčania. Skrátka šikovná vecička.

Customer Support Agent
Mirka

S radosťou vám poradíme

Máte otázky? Sem s nimi!

Kontaktujte Mirku a jej kolegov e-mailom alebo telefonicky. Naši špecialisti vám ochotne poradia 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nebojte, na čudné otázky sú zvyknutí.

98% zákazníkov spokojných
s našou podporou

Na e-mail odpovieme zvyčajne
do 2 hodín

Čo dokáže EasySEO?

6 krokov na vrchol vyhľadávača

Táto túra bude vďaka EasySEO príjemná a krátka. Na jej konci vás čaká skvelý výhľad z vrchola vyhľadávača. Dôležitejšie však je, že všetci uvidia vás.

Kľúčom sú kľúčové slová

EasySEO vám po analýze pomôže vybrať vhodné kľúčové slová. Berie pritom do úvahy vašu konkurenciu aj vašu cieľovú skupinu.

Poznaj svojho konkurenta

Je lepšie mať ich pod dohľadom. EasySEO nájde vašich hlavných rivalov, ukáže vám ich štatistiky a umožní vám porovnávať sa s nimi.

Vaša firma patrí na Google Mapy

Kto nie je na Google Mapách, akoby ani nebol. Pridajte špendlík s firemným profilom, aby vás všetci našli ľahšie. Online aj offline.

Prepojte lokálne profily

Existuje množstvo online katalógov, v ktorých sa môžete zviditeľniť. EasySEO dá pozor na to, aby ste vo všetkých mali správne a aktuálne údaje.

SEO expertom jednoducho a rýchlo

Lepšie raz vidieť, ako stokrát čítať. Preto vám takmer ku každému kroku pri optimalizácii vášho webu EasySEO poskytne zrozumiteľný videonávod.

Spätné odkazy na nezaplatenie

Spravte si obraz o spätných odkazoch konkurencie a inšpirujte sa. Kvalitné odkazy na váš web vás posunú bližšie k popredným priečkam vo vyhľadávačoch.

Svetoznáme

EasySEO vzniklo v spolupráci s rankingCoach. Ide o modernú SEO aplikáciu, ktorá se používa na celom svete. Websupport ju ako prvý a doposiaľ jediný ponúka svojim zákazníkom na slovenskom trhu. EasySEO je preložené do slovenčiny, vrátane všetkých návodov a videí.

Tak čo, idete do toho?

EasySEO

3 €

mesačne bez DPH

s DPH 3,60 €

Tri piliere SEO: Dáta, dáta a dáta

Denný monitoring kľúčových slov

Merajte váš progres a sledujte pozície 15 kľúčových slov. Pozrite sa, ako na tom ste v rámci Slovenska či svojho regiónu.

Porovnávanie sa s najlepšími

Prehľad o tom, čo robí konkurencia, je polovica úspechu. Porovnávajte sa, inšpirujte sa, predbehnite ich a udržujte náskok.

Novinky v priamom prenose

Objavila sa nová konkurencia? Zmienil sa o vás niekto na webe? Pravidelne aktualizovaný feed vám dodá tie najdôležitejšie SEO informácie.

EasySEO do vrecka

SEO svojho webu môžete zdokonaľovať, nech ste kdekoľvek. Stiahnite si mobilnú appku rankingCoach a noste svojho vreckového SEO experta a trénera vždy zo sebou.

Potrebujete sa poradiť?

Naši špecialisti vám ochotne poradia 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Na domény sa pýtajte našich kolegov cez LiveChat, e-mail alebo telefonicky.

98%

spokojnosť s našou podporou

2h

priemerná doba odpovede

Časté otázky k easySEO

Môžem mať doménu alebo hosting u iného poskytovateľa?

Ako zistím, či moju stránku treba optimalizovať?

Prečo optimalizovať stránku pre vyhľadávače?

Pre koho je easySEO určené a pre koho nie?