Kariéra

Pridaj sa k nám

NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÉ TALENTY

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce. Rovnako dôležitá je pre nás aj firemná kultúra, a preto do tímu hľadáme nových kolegov. Ak sa ti naša filozofia pozdáva, pozri si pozície, ktoré sú u nás pravidelne vyhľadávané. Neváhaj nám kedykoľvek poslať svoj profil alebo odporučiť kamaráta na kariera@websupport.sk

Senior Full Stack PHP Developer
Aj tebe záleží na udržateľnom kóde? Máme priestor na to, aby si vyvíjal kvalitnejšie aj keď časovo náročnejšie riešenia. Pridaj sa k nám, designuj a vyvíjaj end-to-end projekty v oblasti webových služieb a hostingu.
Linux Admin - open source nadšenec (Bratislava alebo Praha)
Chcel by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet.
2nd Line IT Support - dlhodobá brigáda popri škole
Poď pomáhať desaťtisíckam našich zákazníkov riešiť náročné technické požiadavky zamerané na prevádzku, dostupnosť, či výkon internetových služieb.
IT Customer support - 1st line (dlhodobá brigáda popri škole)
Pomoc a podpora našim zákazníkom je vo WebSupporte kladená na prvé miesto a preto hľadáme niekoho, kto chápe, aké dôležité je prekonať očakávania klienta.
IT Business Analyst & Project Manager
Vyvíjame software, rastieme, prechádzame obdobím plným akvizícií a migrácií. Viac ako 60 tisíc zákazníkov sa denne spolieha na naše administračné rozhranie. Marketéri potrebujú 100% funkčný web a developeri partnera pri prerábke systémov na pozadí. Budeš to ty, kto si tieto projekty vezme za svoje?
IT customer support v Prahe
Vstúp do sveta IT a podporuj hostingových zákazníkov v západnej európe. Využi naplno svoj potenciál v našej partnerskej firme Active24. Práca na SUPPORTe ťa naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebadisciplínu.
Robíme to, čo nás baví, a to nás spája

Prečo pracovať vo WebSupporte?

Práca vo WebSupporte
Nekonečné možnosti
U nás nebudeš obmedzený korporátnymi pravidlami ani popisom pozície. Každý dobrý nápad sa tu ujme.
Kolektív na nezaplatenie
Skladáme tím z áčkových hráčov, no čakajú ťa tu aj srandičky, hecovanie, akcie a miesto kolegov noví kamoši.
Podporíme tvoj projekt
Ak pracuješ na nejakom vlastnom projekte, získaš od nás nielen hosting zadarmo, ale aj kontakty a know-how.
Naša najlepšia reklama

Spokojní zamestnanci

Websupport v knižnej podobe

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

"Na Slovensku je táto kniha unikát - veď aby sa v krajine, kde sa slovo podnikateľ berie ako nadávka, predávala kniha o biznise ako teplé rožky?" Aj takto znie jedna z mnohých pozitívnych recenzií knihy, ktorá žne jeden úspech za druhým v každom dobrom kníhkupectve.

Prečítajte si viac
LiveAgent