1. Kariera
 2.    /   
 3. Marketingový manažér

Digital Campaign Manager

Máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, rád/rada veci dotiahneš do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek! Poď k nám do Websupportu budovať kampane, ktoré posilňujú viditeľnosť značiek a dosahovanie biznis cieľov.

Od 1700 €/brutto

Platové ohodnotenie

TPP

Typ pracovného pomeru

Bratislava

Lokalita

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez nadupaných kampaní nepôjde.

Kampane posilňujú viditeľnosť našich značiek a aj dosahovanie biznis cieľov. Stále rastieme a tým sme narazili na limity. Potrebujeme pomoc s realizáciou a stratégiou kampaní vo viacerých krajinách, ktoré sa dotiahnu od začiatku do konca.

Budeš tvoriť efektívny media plán so správnym media mixom, a spolu s copywriterom, grafikom a brand manažérom vytvárať kampaň šitú ma mieru danému produktu. Budeš sledovať jej výkonnosť a počas toho sledovať trendy v digitálnom prostredí. Taktiež hľadáme pomoc s tvorbou partnership zmlúv s doménovými dodávateľmi, s ktorými pravidelne spúšťame cofundingové kampane. Ich požiadavky je potrebné zladiť s našou stratégiou. Zatiaľ si trúfaš?

Ak bude všetko fičať, rozbalíme to spolu naplno. Do performance investujeme v 6 krajinách na 16 weboch, takže je tu je veľký priestor tvojej sebarealizácie a možnosť skúšať nové veci😉 . Ak máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, máš rád veci dotiahnuť do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek!

Ak nemáš so všetkým skúsenosti, veľmi radi ti dodáme naše knowhow a zaškolíme ťa v oblastiach, v ktorých budeš potrebovať pomôcť.


Tak čo… challenge accepted?

Takto môže vyzerať tvoj typický pracovný týždeň

  • Pondelok

S tímom si prejdete plnenie cielov, sleduješ trendy na trhu a hľadáš priestor na zlepšenia. Indentifikuješ produkty, ktoré by bolo dobré potlačiť prostredníctvom efektívnych kampaní. Skontroluješ ako sa vyvíjajú prebiehajúce kampane.  • Utorok

S kolegami z produktového a brandového tímu brainstormuješ, ako by si mohol svoju víziu pretaviť do realizácie kampane. Komunikuješ s doménovými partnermi, či nerozbehneme spoluprácu spolu.  • Streda

A začne plánovanie. Aká je stratégia kampane a prepája naše biznis ciele? Navrhneš správny media plán podľa najúspešnejších kanálov, na ktorých môžme efektívne komunikovať s našou cieľovkou.  • Štvrtok

Vytvoriš si z kampane “projekt”, ktorý má svoju timeline – budeš zodpovedný za jej plnenie, a mať na starosti zadania pre copywritera, grafika, PPC špecialistov a brand manazéra či si stále držíme tone of voice. Poprosíš nášho CRM špecialistu o odoslanie emailingu na zákazníkov či nasadenie weblayeru na náš web.  • Piatok

Kampaň je spustená. Tá predošlá akurát skončila včera, tak je čas vyhodnotiť jej úspešnosť hlbšie a zhodnotiť dosiahnutie našich cieľov. Vyvodiš z nej lesson learned, aby sme vedeli v budúcnosti či ju zopakovať prípadne čo zmeníme.Očakávame od teba

 • Venuješ sa digitálnemu marketingu a si doma v najnovších trendoch.
 • Vyznáš sa vo výrazoch ako CTR, CPM či CPA.
 • Rozumieš ako fungujú reklamné platformy ako Facebook či Google.
 • Nemáš problém vyskúšať aj reklamné priestory s ktorými si doposiaľ nemal skúsenosť.
 • Rád dokoncuješ projekty do konca a v rámci deadlinu.
 • Nebaví ťa spúšťať neefektívne kampane, miesto toho ideš do analýzy, prečo to tak je.
 • Nemáš problém prácu zadávať, ale ani prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj

 • Prax v oblasti digitálneho marketingu.
 • Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
 • Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
 • Proaktívnosť a drive pri práci. Chceš prichádzať s novými nápadmi a výzvami

Čo za to ponúkame

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
 • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem Hore

Idem do toho!

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

Eva Hrabovská
HR Generalist
Eva Hrabovská
Šimon Šiplák
Head of Performance team
Šimon Šiplák
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  10 otvorených pozícií

  Python Developer/ka
  Devel

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme, a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  IT System Administrátor (junior/medior)
  Admin

  Bratislava, Praha

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme ostrieľaného systémového admina / ostrieľanú systémovú adminku, na ktorého/ktorú sa dá spoľahnúť.

  IT Customer Support (1st line)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa popri škole naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

  Webhosting System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.