Pridaj sa k nám a podieľaj sa na úspechu európskej firmy

Spoločne sme vybudovali úspešnú značku na Slovensku, ktorá prevádzkuje tretinu slovenského webu.

No ani zďaleka to už nie je iba o Slovensku. Dnes už pôsobíme ako líder v CEE regióne v rámci medzinárodnej skupiny Loopia Group. Máme v rukách špičkové technológie, kvalitné produkty a talentovaných ľudí, ktorých poháňa unikátna firemná kultúra a vízia, že “všetko raz bude online”.

Poď s nami tvoriť úspešnú európsku firmu a prinášať veľké aj malé nápady do online sveta.

Všetko, čo sme kedy dosiahli, sa nám podarilo najmä vďaka dôvere v ľudí. Sme stále tá istá slobodná a otvorená firma. Máme priestor robiť to, čo nás baví, ale aj zodpovednosť každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce.

Otvorené pozície

16 otvorených pozícií

CRM špecialista
Marketing

Bratislava

Vieš, čo je konverzný funnel? Chceš, aby v ňom zákazník dostával vždy iba potrebné informácie bez zbytočnej vaty? Páči sa ti, keď to celé funguje úplne automatizovane? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor skúšať nové veci aj sa ďalej vzdelávať.

IT Customer Support / L2 Support (fulltime/študent)
Support

Bratislava

Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa popri škole naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

Head of Brand, CEE
Marketing

Bratislava

Mierime vysoko. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v strednej Európe. Vieme, že bez silného marketingu to nepôjde. Poď sa starať (nielen) o značku Websupport a podieľaj sa na marketingovej stratégii najsilnejších hráčov vo svete webhostingu v našom regióne. Pustíš sa do tejto výzvy?

.

Digital Campaign Manager
Marketing

Bratislava

Máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, rád/rada veci dotiahneš do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek! Poď k nám do Websupportu budovať kampane, ktoré posilňujú viditeľnosť značiek a dosahovanie biznis cieľov.

Web analytik
Marketing

Bratislava

Stretol/Stretla si sa už s výrazmi ako Google Analytics a GTM, stále v tom nie si doma, no máš chuť sa učiť? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor vzdelávať sa a svoje poznatky pretaviť do hĺbky aj do šírky.

IT System Administrátor (junior/medior)
Admin

Bratislava, Praha

Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme ostrieľaného systémového admina / ostrieľanú systémovú adminku, na ktorého/ktorú sa dá spoľahnúť.

Robíme to čo nás baví, a to nás spája

Prečo pracovať vo Websupporte?

Záleží nám

Úprimne sa zaujímame o našich zákazníkov, tím i komunitu, skrátka o to najdôležitejšie.

Chceme stále rásť

Vždy sa niečo učíme, skúšame, zjednodušujeme a vyhodnocujeme. Zlepšovanie máme v krvi.

Držíme si svetovú kvalitu

Aj lokálna firma sa môže vyrovnať globálnym konkurentom. Naše služby sú toho dôkazom.

Spájame slobodu a zodpovednosť

Veríme v dobré úmysly. Dôvera, ktorú ponúkame, ide ruka v ruke so zodpovednosťou.

Párty
Tréningy
Zábava
Eventy
Oslavy
Alumni