Kariéra

Pridaj sa k nám

NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÉ TALENTY

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce. Rovnako dôležitá je pre nás aj firemná kultúra, a preto do tímu hľadáme nových kolegov. Ak sa ti naša filozofia pozdáva, pozri si pozície, ktoré sú u nás pravidelne vyhľadávané. Neváhaj nám kedykoľvek poslať svoj profil alebo odporučiť kamaráta na kariera@websupport.sk

Produktový manažér pre
doménové produkty
Poď sa starať o domény do Websupportu! Ak si junior a chceš rásť, lepšiu príležitosť nájdeš len ťažko. Ak si naopak ostrieľaný produkťák, u nás môžeš rozvíjať produkty pre 6 európskych trhov. Zaujíma ťa iný produkt? Otvárame aj ďalšie 2 pozícii, tak si ich nenechaj ujsť
Key account manager
Pridaj sa do B2B teamu, ktorý pre zázakníkov dodáva profesionálne manažované cloudové a dedikované riešenia. Ak máš skúsenosti so starostlivosťou o zákazníkov, predajom a podporou, toto je príležitosť pre teba.
Senior / Medior Full Stack PHP Developer
(Laravel, Symfony)
Aj tebe záleží na udržateľnom kóde? Máme priestor na to, aby si vyvíjal kvalitnejšie aj keď časovo náročnejšie riešenia. Pridaj sa k nám, designuj a vyvíjaj end-to-end projekty v oblasti webových služieb a hostingu.
1st line IT Customer Support
Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebadisciplínu.
Senior Linux Administrator
Chcel by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina, ktorý nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.
Data Engineer
This is an excellent opportunity for a skilled data engineer / architect to create a large, beautiful, impactful ETL/DWH from scratch! You will be one of the first people to join the chief data & analytics officer’s team. Join the ride!
IT System Admin (Linux, Mails, Databases, Applications...)
Chcel by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme ostrieľaného systémového admina, na ktorého sa dá spoľahnúť.
Front end developer
Už ťa nebaví robiť na malých projektoch prostredníctvom starých technológií? Je ti blízke CSS, JavaScript alebo Vue.js? Naber odvahu a chyť sa príležitosti vývíjať front-end produktov, ktoré využívajú desaťtisíce našich zákazníkov.
Robíme to, čo nás baví, a to nás spája

Prečo pracovať vo WebSupporte?

Práca vo WebSupporte
Nekonečné možnosti
U nás nebudeš obmedzený korporátnymi pravidlami ani popisom pozície. Každý dobrý nápad sa tu ujme.
Kolektív na nezaplatenie
Skladáme tím z áčkových hráčov, no čakajú ťa tu aj srandičky, hecovanie, akcie a miesto kolegov noví kamoši.
Podporíme tvoj projekt
Ak pracuješ na nejakom vlastnom projekte, získaš od nás nielen hosting zadarmo, ale aj kontakty a know-how.
Naša najlepšia reklama

Spokojní zamestnanci

LiveAgent