Bonusy pre vás

Záleží nám na vašom úspechu

Pomocníci pre vaše podnikanie

Všetky balíky služieb od SuperFaktura.sk s trvalou 15% zľavou
Vďaka službe SuperFaktura.sk si môžete spravovať svoje faktúry, náklady aj kompletnú ekonomickú agendu úplne jednoducho a online. Zľavový kód je možné využiť len pred prvým nákupom predplatného. Zľavový kód nájdete vo svojom WebAdmine.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
75€ kupón na online inzerciu v Google AdWords
Radi by ste využili kupón na 75 EUR na inzerciu v Google AdWords a potrebujete poradiť? Experti z Google vám pomôžu úplne zadarmo. Stačí len zavolať na 0800 500 972 (v pracovné dni medzi 9.00 a 18.00 hod). Akonáhle po zadaní kódu miniete v reklamnej sieti AdWords aspoň 25 €, spoločnosť Google vám kredit automaticky navýši o 75€. Pozrite si návod, ako kód použiť.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
+ 50 % kreditu pre reklamnú sieť Etarget
Propaguje vašu firmu presne tam, kde sú vaši potenciálni zákazníci. Pre klientov WebSupportu je inzercia v sieti Etarget ešte výhodnejšia. Ak sa do Etargetu zaregistrujete cez váš WebAdmin, pri prvej objednávke získate 50 % kreditu navyše (až 500 €).
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Nicereply s 30% zľavou
Máte spokojných zákazníkov? Vďaka službe Nicereply dáte svojim klientom možnosť hodnotiť kvalitu vašich služieb. Práve spätná väzba vám pomôže rásť. Prihláste sa pomocou WebSupport účtu a automaticky vám bude pridelená zľava.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Dognet s bonusom 20€
Dognet je affiliate reklamná sieť a ideálny nástroj na monetizáciu webového mediálneho priestoru. Začnite zarábať na svojom webe a využite štartovaciu bonusovú províziu 20€. Po registrácii prosím kontaktujte Dognet.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Privátne git repozitáre zdarma pre každého WebSupport zákazníka
Ako zákazník WebSupportu máte prístup do systému GitLab, v ktorom je možné spravovať git repozitáre (max. 20) pre celý váš tím, nahlasovanie chýb, wiki a iné.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zľava 15% na vzdelávacie kurzy od IT Academy
Znechutený zo školy či práce? Nemáte polroka na samoštúdiúm? Vyberte si z pestrej ponuky kurzov IT Academy a staňte sa IT odborníkom! Pre klientov WebSupportu je pripravená zľava 15% na 1146 akreditovaných a certifikovaných kurzov.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zľava 10% od Learn2Code
Prihláste sa na jeden zo vzdelávacích kurzov od Learn2Code a využite 10% zľavu. Viac informácií, ako využiť tento bonus nájdete po prihlásení. 
Prejsť k zľave vo WebAdmine
10% zľava pre držiteľov ISIC, ITIC a EURO<26
Využite zľavu 10% na hosting alebo virtuálny server. Stačí pri objednávke jednej zo služieb zadať do fakturačného profilu číslo platného preukazu ISIC/ITIC/EURO<26. Zľava sa automaticky uplatní pri vytváraní predfaktúry.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Live chat a Helpdesk s 200€ kreditom
Umiestnite si na stránku chat, prepojte si firemné emailové adresy, Facebook stránky, Twitter, telefón a odpovedajte na ne z jedného miesta - z LiveAgenta. Aktivováciou získate všetky funkcie s neobmedzeným počtom užívateľov a 200€ kreditom zadarmo.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zoner Photo Studio na 90 dní zadarmo a 33 % zľavou
Zoner Photo Studio je obľúbený nástroj na správu a úpravu fotografií. Stiahnite si plnú vezriu s extra predĺženou skúšobnou dobou 90 dní zadarmo a ak budete spokojný, objednajte si Zoner s 33 % zľavou len za 39 Eur, namiesto 59 Eur. Zoner vám sám ponúkne možnosť objednávky so zľavou po uplynutí trial verzie. 

Prejsť k zľave vo WebAdmine
Kontentino so zľavou 15%
Kontentino je kalendár sociálneho obsahu, ktorý vám pomôže vytvoriť, komentovať a zdieľať obsah Facebooku so svojimi kolegami a klientmi. Získajte ročne predplatné so zľavou 15%.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
25% zľava na založenie živnosti alebo eseročky
Pridajte sa k tisíckam firiem na Slovensku a založte si svoj biznis online, jednoducho a rýchlo prostredníctvom firmaren.sk
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zľava 15 % na platobnú bránu Besteron
Prijímajte peniaze od svojich zákazníkov rýchlo a lacno. Besteron je moderný platobný systém, určený pre uskutočnenie platieb medzi internetovým obchodom a zákazníkom v reálnom čase. V rámci jednej implementácie získate platbu kartou a až 8 ďalších spôsobov platby vrátane VIAMO, Sporopay, Tatrapay.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
20% zľava na Luigi's Box
Možno míňate množstvo peňazí, aby ste dostali ľudí na svoj web. Riešite však, čo robia, keď už u vás sú? Sledujte, čo na vašom webe vyhľadávajú, aby ste mohli lepšie prispôsobiť svoju ponuku a obsah. Viete, aké chyby máte vo vyhľadávaní? Opravte ich a zvýšte konverzie. Ako náš klient máte Luigi's Box so zľavou 20%
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zľava 10 € na špičkové kurzy od IT LEARNING SLOVAKIA
Zaraďte vyšší rýchlostný stupeň a dovoľte vašej webstránke a biznisu rásť s novými vedomosťami. Grafika, online marketing, kurzy tvorby webstránok alebo kurzy WordPressu, servery, počítačové siete alebo programovacie jazyky a iné. Stovky otvorených termínov, opakovanie kurzu zdarma, uznávané certifikáty a špičkoví lektori čakajú iba na vás. Vygenerujte si kód a zadajte ho na stránke pri objednávke kurzu.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
ManageWP s kreditom 20$
ManageWP je #1 nástroj na hromadnú správu WordPress webov. Môžete pomocou neho monitorovať, spravovať aj aktualizovať všetky vaše WordPress weby z jednoho miesta. Základné funkcie sú dostupné bezplatne, ako klient WebSupport získate 20$ kredit na platené moduly. Kód môžete zadať až po overení platobnej karty.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
REAGO - Zľava 33% v prvom roku spolupráce
Prvé slovenské online chat centrum so živými operátormi, ktorí obsluhujú chat a komunikujú s návštevníkmi webu 365 dní v roku, 14 hodín denne, v čase 8:00 - 22:00 hod. s reakčnou dobou odpovede do 1 minúty. Reago má za cieľ odbremeneniť prevádzkovateľa webu, pričom rýchle a kvalitné odpovede pomáhajú k navýšeniu konverzie a dôveryhodnosti, čo prax potvrdzuje.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Zľava 15% na certifikované kurzy od VITA Academy
Čaká na vás viac ako 200 certifikovaných kurzov. Staňte sa odborníkom na IT, marketing a manažment! Všetko jednoducho a online z pohodlia vášho domova. Prístupový kód nájdete ako náš zákazník vo vašom administračnom rozhraní WebAdmin.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
10% zľava na platobné brány do WooCommerce
Webikon, špecialisti na WordPress, ponúkajú zľavu 10% na ich WooCommerce pluginy pre platby, fakturáciu, zľavy, či DPH, dostupné na stránke https://platobnebrany.sk.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Virtuálna telefónna ústredňa CloudTalk s kreditom 50EUR
CloudTalk je virtuálna telefónna ústredňa pre malé a stredné firmy. Získajte 50EUR kredit na telefonovanie pomocou CloudTalk-u.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Staň sa expertom na digitálny marketing s 10% zľavou
Digitálna Univerzita je polročné víkendové štúdium online marketingu zakončené úznávaným certifikátom. Študuj osobne v Bratislave alebo online z pohodlia domova. Čaká ťa 16 celodňových prednášok, 8 video kurzov, reálny projekt s mentorom a 9 marketingových špecializácií, s ktorými zaručene nakopneš svoje podnikanie.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Uľahčite si podnikanite s Trovi s trvalou 15% zľavou
Firmám a podnikateľom slúži ako fakturačný nástroj, Project & Time tracker pre správu projektov, čo ocenia najmä freelanceri, avšak pridanou hodnotou sú hlavne integrované biznis služby ako Účtovníctvo a mzdy, Právo, Daňové poradenstvo a ďalšie. Získate overeného a kvalitného účtovníka či právnika, ktorý je online keď ho potrebujete. Trovi preberá zodpovednosť za poskytnuté služby a prípadné chyby. Zľava 15% platí na predplatné aplikácie pre nových zákazníkov a nevzťahuje sa na biznis služby.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Ochranná známka od Trama s 20% zľavou
Značka je jedno z najdôležitejších aktív vašej firmy, a preto je dôležité ju chrániť. Vďaka službe Trama si dokážete zaregistrovať ochrannú známku jednoducho, pohodlne a za bezkonkurenčnú cenu. Bezplatne pre vás overíme registrovateľnosť vašej značky a získate 20% zľavu na naše služby keď sa svoju ochrannú známku rozhodnete registrovať s nami!
Prejsť k zľave vo WebAdmine
15% zľava na Autoform - automatické vypĺňanie údajov o firmách
Autoform od Slovensko.Digital umožní automatické vypĺňanie kontaktných a fakturačných údajov o firmách a živnostníkoch na vašom webe. Užívatelia začnú písať názov právnickej osoby alebo zadajú IČO a zvyšok sa doplní automaticky. Rýchlo, bez chýb a vždy aktuálne. Využite zľavový kód a získajte výhodnú zľavu z ceny služby.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Jednoduchý prístup k štátnemu mailu bez registračného poplatku
Získajte jednoduchý prístup k svojej štátnej elektronickej schránke. Nepotrebujete čítačku ani elektronický občiansky preukaz. Registrujte sa do služby GovBox od Slovensko.Digital a všetky správy zo štátnej schránky na slovensko.sk vám budú chodiť priamo na vašu mailovú adresu.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Expandujte s Packetou s konzultáciou zadarmo
Packeta poskytuje komplexné logistické služby pre internetové obchody vo viac než 31 krajinách Európy, USA alebo Spojených arabských emirátov prostredníctvom jednej platformy = napojeniu cez 1 API. Naša vlastná sieť výdajných miest aktuálne siaha cez 7900 partnerov, vďaka ktorým ponúkame obľúbenú službu osobného odberu a rýchleho doručenia pre zákazníkov. Získajte konzultáciu zadarmo pre Váš e-shop, expandujte do zahraničia a začnite spoluprácu s nami s bonusom 3 %-nej zľavy po dobu troch mesiacov.
Prejsť k zľave vo WebAdmine
Naša najlepšia reklama

Spokojní zákazníci

Websupport v knižnej podobe

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

"Na Slovensku je táto kniha unikát - veď aby sa v krajine, kde sa slovo podnikateľ berie ako nadávka, predávala kniha o biznise ako teplé rožky?" Aj takto znie jedna z mnohých pozitívnych recenzií knihy, ktorá žne jeden úspech za druhým v každom dobrom kníhkupectve.

Prečítajte si viac
LiveAgent