The Hosting Technický popis

Všetko čo chcete vedieť, ale bojíte sa opýtať

Technické pozadie The Hosting

Služba The Hosting, podobne ako všetky bežné hostingové služby beží na zdieľanej serverovej architektúre. To znamená, že na jednom webovom apache serveri fungujú bok po boku stovky webových stránok a aplikácií. Spoločný, vyhradený výkon servera je rozdeľovaný podľa potrieb stránok až do maximálneho vyťaženia. To sa v ojedinelých prípadoch môže prejaviť ako mierne spomalenie  stránky. Na druhú stranu, zdieľanie serverov vám prináša veľkú výhodu v podobe veľmi nízkych nákladov na službu. 

Ku každému The Hosting máte k dispozícii aj ľubovoľný počet e-mailových schránok a databáz. Aj tu platí, že budete využívať spoločnú zdieľanú infraštruktúru poštových a databázových serverov. 

The Hosting - nadpriemerná dostupnos?
Nadpriemerná dostupnosť

Dáta sú uložené na centrálnom diskovom poli a nie na samotných webových serveroch. To zabezpečuje vysokú dostupnosť hostingovej služby. Ak by aj došlo k výpadku jedného webového servera, požiadavky z internetu sa automaticky presmerujú na iný webový server, ktorý ich vie hneď spracovávať. Jednotlivé stránky sú samozrejme aplikačne oddelené a nevidia si navzájom dáta.

Pravidelne zálohovaný hosting
Pravidelné zálohovanie

Všetky stránky zálohujeme v sekundárnom dátovom centre. Zálohy vašich súborov za posledné hodiny, aj dni sú vám kedykoľvek k dispozícii. Pre obnovu stačí kontaktovať náš helpdesk a oni vám v priebehu chvíle vrátia hosting do predošlého stavu.

Výkonný hosting pre široké použitie
Optimalizované pre široké využitie

The Hosting odporúčame hlavne pre súkromné a menšie firemné stránky. Je to ten najekonomickejší spôsob prítomnosti na Internete s adekvátnou mierou dostupnosti a vysokou bezpečnosťou. Každý The Hosting má ohraničený maximálny výkon a záleží len na vás, medzi koľko stránok ho rozdelíte. Ak pre niektorú stránku potrebujete väčší výkon, doprajte jej samostatný The Hosting alebo si prečítajte viac o službách VPS.

Podporované technológie

Všetko dôležité pre váš web

Podporované technológie

Všetko dôležité pre váš web

MySQL
5.1, 5.7
Ochrana heslom
Antivírusová ochrana
Podpora CMS
Wordpress, Joomla, Drupal, ...
MariaDB
5.5, 10.1
Cron
HTTP akcelerácia
WebMail
RoundCube, Horde
PostgreSQL
9.0
WebFTP
PHP cache (Xcache)
Zálohy DB a dát
1x / 24h
PHP
7.0, 7.1, 7.2 + 5.6
SSL
Let's Encrypt zadarmo alebo platené certifikáty
Nastavenie DNS a MX
Online prístupné zálohy DB
Obnova dát na niekoľko kliknutí
E-mailové protokoly
POP3, IMAP, SMTP, POP3s, IMAPs, SMTPs
CGI skripty
Antispam filtre
Žiadne zbytočné obmedzenia

Vyskúšajte The Hosting

Prejsť na výber

The Hosting
truban.support
Slovenský bestseller

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

Zabudnuté prihlasovacie údaje
LiveAgent