Doplnkové služby

         
RADI SA POSTARÁME O VAŠE SERVERY

Doplnkové služby

Aby servery perfektne fungovali, musíte sa o ne dobre starať. My sa o servery staráme s láskou už viac ako 10 rokov. Radi za vás prevezmeme inštalovanie, konfiguráciu aj monitoring servera. Váš server bude v tých najlepších rukách.

Správa systémov

Dohľad a správa serverov tímom našich skúsených administrátorov.

Sprava systemov
Nepotrebujete vlastných 24x7 administrátorov
Výpadky serverov prinášajú vašej firme problémy a riziká. Každý však nemá k dispozícii zdroje na nepretržitý dohľad a zásahy na svojej infraštruktúre. Tu vie pomôcť náš tím skúsených administrátorov. Spravovať vieme nami prenajaté servery, VPS, aj vaše vlastné servery.
Odozva na incidenty
Nad spravovanými systémami držíme nepretržitý dohľad. Štandardne monitorujeme všetky potrebné systémové parametre, vieme však monitorovať aj konkrétne aplikácie, porty, či IP adresy. Po detekovaní incidentu zasiahnu rýchlo naši experti tak, aby sa problém čo najrýchlejšie odstránil.
Proaktívna správa
Správa systémov obsahuje práce potrebné na udržiavanie stabilného chodu vášho servera v rozsahu do dvoch hodín mesačne. Práce zahrňujú odozvu a pomoc pri incidentoch a výpadkoch. v rámci správy robíme aj údržbu a upgrady softvérových komponentov súvisiacich so stabilným a bezpečným chodom vašich aplikácií. V rámci dodatočných inštalačných prác vám vieme za príplatok pomôcť s ladením výkonu aplikácií, inštalovať dodatočné komponenty, navrhovať a zrealizovať konkrétne softvérové architektúry, či nastavenia.
Rozdelenie zodpovedností
Vlastná správa Websupport správa
Vaša PHP, či iná aplikácia Zákazník Zákazník
Monitoring Zákazník, alebo Websupport, pri službe Monitoring WS tím adminov
Ladenie výkonu Zákazník WS tím v spolupráci so zákazníkom
SW infraštruktúra ako Web server a DB Zákazník WS tím v spolupráci so zákazníkom
Operačný systém Zákazník WS tím v spolupráci so zákazníkom
Virtualizačná vrstva
WS tím adminov WS tím adminov
Hardvér WS tím adminov WS tím adminov
Sieť a pripojenie do Internetu WS tím adminov WS tím adminov
120,00 €/ Mesiac
Objednať Správu systémov

Inštalácia

Sprava systemov

Ak potrebujete na fyzický server nainštalovať OS a softvérovú infraštruktúru ako www server a databázu, radi pomôžeme. Aj na VPS vieme na automaticky predinštalovaný image doinštalovať rôzne dodatočné komponenty.

Inštalačné a správcovské práce sa účtujú podľa reálne odpracovaného času hodinovou sadzbou 50 eur / hodinu. Za príplatok 50% vieme pomôcť aj mimo bežnej pracovnej doby.

50,00 €/ Hodina
Objednať Inštaláciu

Monitoring

Sprava systemov

Fyzickým serverom, či VPS, ktoré si sami spravujete, vieme dodať službu monitoringu. Prostredníctvom e-mailu vás vieme okamžite informovať o incidentoch súvisiacich s prevádzkou vášho servera. Štandardne monitorujeme všetky systémové parametre potrebné pre chod servera, ako sú odozva na konkrétnych portoch, diskový priestor, záťaž procesora, či množstvo voľnej pamäte.

Za jednorazový príplatok vieme dohľad upraviť na mieru každému zákazníkovi pridaním sledovania konkrétnej aplikácie, webovskej stránky, portov, či IP adries.

5,00 €/ Mesiac
Objednať Monitoring

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Sales team icon Môžeme vám pomôcť alebo poradiť?

(02) 20 60 80 82

obchod@websupport.sk
truban.support
Slovenský bestseller

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

LiveAgent