Biznis Mail

Potrebujete vyriešiť e-maily a ostatné biznis povinnosti na jednom mieste, nech sa môžete sústrediť na to podstatné? Biznis Mail vám otvorí dvere do vašej novej virtuálnej kancelárie.

E-maily dostupné na všetkých zariadeniach

Efektívne stretnutia so zdieľanými kalendármi

Chat a videokonferencie

4,6 z 5,0
92% Hodnotenie zákazníkmi

Podmienky BETA testovania

‏‏‎ ‎

Ako BETA testovanie prebieha?

Do BETA testovania sa môžete prihlásiť vyplnením formulára nižšie.

Testovanie trvá 90 (kalendárnych) dní odo dňa, kedy dostanete e-mail s informáciou o zriadení testovacej služby Biznis Mail a ďalšími inštrukciami.

Čo vás čaká?

Máte možnosť otestovať najvyššiu licenciu služby Biznis Mail Premium. Táto verzia obsahuje
plnohodnotnú e-mailovú službu, kalendáre a ich zdieľanie, prácu so zdieľanými dokumentami, plánovanie schôdzok, videokonferencie a online chatovanie.


By submitting the form, you agree to the Terms and conditions of the service

ČO JE TO BIZNIS MAIL?

E-mail nadupaný funkciami

Profesionálna e-mailová adresa

Mať e-mail s vašou adresou za zavináčom je dnes už štandard. My vám k nemu okrem prívetivého e-mailového klienta pridáme aj ďalšie šikovné biznis funkcie.

Kancelária kdekoľvek

Pracujte na vašich projektoch kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka zdieľaniu kalendárov, videokonferenciám, chatu a online práci s dokumentami to pôjde ako po masle.

Mailový klient

Vychutnajte si funkcie, ktoré uľahčujú prácu s e-mailami. Vďaka smart prílohám odošlete veľké súbory bez toho, aby zaberali miesto v schránke. Nahrajú sa na cloud a e-mailom odošlete iba odkaz na ich stiahnutie. Vďaka funkcii odloženého odosielania získate 5 sekúnd, vďaka ktorým už nikdy nezabudnete odoslať prílohu.

Kalendár

Zdieľajte váš kalendár s kolegami, posielajte a akceptujte pozvánky na stretnutia. V pozvánke si jednoducho zobrazíte váš kalendár v čase navrhovaného stretnutia, a tak ihneď zistíte, či máte vtedy voľno.

Synchronizácia

Protokol Exchange ActiveSync vám pomôže so synchronizáciou e-mailov, kontaktov a kalendárov naprieč  zariadeniami. Kedykoľvek ich môžete spravovať na svojom mobile, pracovnom aj osobnom počítači.

Videokonferencie

Vytvorte videokonferenciu pre vás a vašich kolegov. Jednoducho a bez registrácie sa na ňu pridajú aj tí, ktorí Biznis Mail nepoužívajú. Videokonferenciu môžete ochrániť heslom, aby sa pripojili iba pozvaní účastníci.

TeamChat

Uľahčite si každodennú komunikáciu, vytvárajte miestnosti, zdieľajte v chate e-maily alebo ich spolu s kolegami vytvorte a odošlite priamo z chatu. Komentujte jednotlivé príspevky, upozornite kolegov notifikáciami alebo zvýraznite dôležité správy. Pozvite do TeamChatu aj externých hostí, ktorí nepotrebujú žiadnu registráciu.

Dokumenty

Pracujte s dokumentami, tabuľkami a prezentáciami online, aby mohli byť kedykoľvek dostupné aj pre vašich kolegov či partnerov. Služba je kompatibilná s formátmi Microsoft Word, Excel a PowerPoint vrátane pokročilých funkcií. Vďaka režimu sledovania zmien dokážete prijímať a odmietať úpravy a mať prehľad o predchádzajúcich verziách dokumentov.

Úlohy a poznámky

Vytvárajte úlohy, prideľujte ich sebe či kolegom a sledujte ich aktuálny stav, aby bola vaša spolupráca čo najefektívnejšia. S funkciou Poznámky môžete ľahko vytvárať poznámky a organizovať ich do rôznych priečinkov.

Customer Support Agent
Dávid

Máte otázky? Sem s nimi!

Kontaktujte Dávida a jeho kolegov e-mailom alebo telefonicky. Naši špecialisti vám ochotne poradia 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nebojte, na čudné otázky sú zvyknutí.

Čo na nás vravia klienti

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a najmä podporou. Nikdy nebol žiadny problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek, častokrát neštandardnú požiadavku.

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a najmä podporou. Nikdy nebol žiadny problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek, častokrát neštandardnú požiadavku.

Ján Suchal

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takme…

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takmer okamžite. Ďakujem ❤️

5,0 z 5,0
Katarína Pomšahárová

Jednoduchosť, škálovateľnosť a flexibilita – to sú atribúty, ktoré na Websupporte milujeme. Doporučujeme ho aj našim klientom, pretože sme presvedčení, že je to najlepšie riešenie na našom tr…

Jednoduchosť, škálovateľnosť a flexibilita – to sú atribúty, ktoré na Websupporte milujeme. Doporučujeme ho aj našim klientom, pretože sme presvedčení, že je to najlepšie riešenie na našom trhu.

MIRKA PASTIEROVÁ

Časté otázky k Biznis Mailu

Čo je to Biznis Mail?

Pre koho je služba Bizniss Mail určená?

Potrebujem vlastnú doménu k službe Biznis Mail?

Môžem mať Biznis Mail spolu s hostingovými e-mailovými schránkami na jednej doméne?

Ako sa dostanem k svojim e-mailom?

K novej doméne sa hodí pekný e-mail

Obyčajnú mailovú adresu má už každý. Vďaka vlastnej doméne si môžete vytvoriť pekné e-mailové adresy so svojou adresou za zavináčom. Napríklad meno@mojafirma.sk.