Vlastná
webstránka

Máte hodinku čas? Čo tak si vytvoriť peknú a funkčnú webstránku? S touto službou to zvládnete!

Jednoduchá
práca s webom

Profesionálny
design, fotky a texty

Bez designéra
alebo programátora

4,6 z 5,0
92% zákaznická spokojnosť

Čo je to Vlastná webstránka?

Najjednoduchšia cesta k vlastnému webu

Vlastná webstránka

Vlastná webstránka je všetko, čo potrebujete na tvorbu webovej stránky. Vyberiete si jeden z dostupných dizajnov, prispôsobíte si ho a upravíte obsah. A je to! Stránka je ihneď pripravená na zverejnenie.

Vlastná e-mailová adresa

So službou Vlastná webstránka získate aj pekný e-mail. Môžete si vytvoriť e-mailové schránky s vašou vlastnou doménou za zavináčom. Napríklad meno.priezvisko@mojafirma.sk.

Osobná webstránka

4,90 €

mesačne bez DPH

s DPH 5,88 €

1 web na vlastnej doméne

1GB priestor

5 podstránok

Neobmedzený blog

Customer Support Agent
Mirka

S radosťou vám poradíme

Zasekli ste sa pri výbere vhodného riešenia?

Kontaktujte našich kolegov e-mailom alebo telefonicky. Ochotne vám poradia 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nebojte sa, na čudné otázky sú zvyknutí.

98% zákazníkov spokojných
s našou podporou

Na e-mail odpovieme zvyčajne
do 2 hodín

Už viac ako 100 000 zákazníkov u nás rozbehlo svoj nápad

Farmárkin Sen

Vlastná webstránka je vynikajúci nástroj, vďaka ktorému som si sama vytvorila web vrátane e-shopu. Tvorba webu je zábavná aj vďaka rôznym grafickým vychytávkam, ktoré nástroj ponúka. Oceňujem najmä to, že ako nový užívateľ s bežnou počítačovou gramotnosťou som dokázala plynule postupovať v tvorbe vlastného webu. V priebehu jedného večera dokážem aktualizovať vlastný web na stav, kde sa práve nachádzame, takže klient je vždy v obraze.

Viera Gábrišová

| Farmárkin sen

Farmárkin sen

Lepšie raz skúsiť, ako 100x počuť

Vyskúšajte si, aké jednoduché a rýchle je vytvoriť vlastný web. Máte 14 dní na hranie sa s plnou verziou bez nutnosti platby.

Texty ako od copywritera

Pre každú oblasť biznisu máme prichystané skvelé texty. Stačí už len jemne ich doladiť. Ale ak máte chuť, tak píšte, mažte, prepisujte a opravujte, kým nebudete spokojní. S naším premysleným blokovým editorom vás nebudú trápiť HTML značky ani formátovanie pomocou kódu.

Blogovanie ľavou zadnou

Blog je perfektný spôsob, ako zostať na očiach. Píšte o vašich skvelých nápadoch, zdieľajte svoj príbeh, podeľte sa o užitočné rady. A aby to bolo prehľadné, články môžete kategorizovať, pridávať im značky a ukladať na zverejnenie neskôr.

Rozšírené funkcie už v základe

Pridajte si na web videá, mapy, páčiky, súbory na stiahnutie a ďalšie užitočné funkcie. Všetko je to dostupné už v základnej verzii Vlastnej webstránky.

Zvládnete aj jednoduchý e-shop

Nezabudli sme ani na tých, čo pokukujú po online predaji. Náš e-shop modul si poradí s bežnými platbami kartou, na dobierku aj cez PayPal. Chystáme tiež podporu predaja služieb či rezerváciu termínov.2

Spokojnosť a odporúčania klientov predčia akúkoľvek reklamu

4,6 z 5,0
4,6 z 5,0

Ako si vytvorím vlastný web?

3 kroky a profi web je na svete

Vyberiete dizajn a prispôsobíte si ho

Hneď od začiatku uvidíte reálne vyzerajúci web a nie prázdnu obrazovku. Dáme vám zopár návrhov na najvhodnejšie rozloženie webu, jeden z nich si vyberiete a potom už len prispôsobíte farbu, štýl písma, logo a ďalšie drobnosti.

Naplníte web obsahom

Akákoľvek úprava je maximálne jednoduchá. Blok po bloku pridáte galériu, kontaktné formuláre alebo obsah zo sociálnych sietí. Všetko si samozrejme môžete krásne prispôsobiť.

Hotovo, web môžete zverejniť

Na spustenie webu stačí iba 1 kliknutie. Pred tým si ešte skontrolujete, či všetko vyzerá dobre na počítači, mobile aj tablete. Po publikovaní sa web objaví na vašej adrese (vyžaduje sa vlastná doména) a je pripravený privítať prvých návštevníkov.

Máte nový web? Párty sa len začína

Vyhrňte si rukávy a hor sa zvyšovať návštevnosť. Presne na to sme pripravili marketingové nástroje ťažkého kalibru, vždy pripravené pomôcť. Napríklad také EasySEO vás vyšvihne vyššie vo výsledkoch vyhľadávania.

Najčastejšie otázky ohľadom webových stránok

Čo je to Vlastná webstránka?

Naozaj nepotrebujem vedieť programovať, keď si chcem vytvoriť stránku?

Potrebujem si dokúpiť k Vlastnej stránke aj hosting?

Môžem využívať Vlastnú webstránku aj s doménou zakúpenou inde?

Pre koho nie je určená Vlastná stránka?

Potrebujem vlastnú doménu k Vlastnej webstránke?

Ako dlho trvá vytvorenie Vlastnej webstránky?

Mierite vyššie?
Potrebujete WordPress

Náš nástroj Vlastná webstránka je dobrým odrazovým mostíkom, ale má svoje limity. Ak ste technicky zruční, s WordPressom dokážete oveľa lepšie kúsky. A my vás v tom podporíme.

1.

Zľava 100 % platí len pre 1 doménu typu .ONLINE, .SITE alebo .SPACE objednanú súčasne s ročným hostingom alebo službou Vlastná webstránka a len na prvý rok (premium domény nie sú súčasťou akcie).. Zľava sa uplatní automaticky v nákupnom košíku pri objednávke. Pri zrušení hostingu zaniká nárok na doménu zadarmo a doména je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka.

2.

Online platby vyžadujú PayPal, Stripe alebo 2Checkout účet. Pri ich používaní môžu byť účtované ďalšie poplatky.