Bezpečnosť stránky
NA POČKANIE
  • 100% zabezpečenie dátovej komunikácie
  • Zámok a potvrdenie zabezpečenia v prehliadači
  • Vyššia rýchlosť načítania stránky

V marci 2020 sme ukončili predaj EV SSL.

Viac informácií
DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

SSL CERTIFIKÁTY

SSL certifikát je základný kameň bezpečnosti webových stránok. Ak sa rozhodnete používať certifikát, zabezpečíte dátovú komunikáciu medzi vašou stránkou a návštevníkmi. Vďaka jednoznačnej identifikácii prevádzkovateľa získate dôveryhodný web a certifikát vám dokonca pomôže vylepšiť pozíciu vo vyhľadávaní Google.
Zabezpečte prenos dát a komunikáciu
Prevencia je najlepší liek. Zabezpečte výmenu informácií medzi vaším webom a zákazníkom. Zabránite tak odchytu osobných údajov, hesiel alebo zmene informácií cestou. S certifikátmi z našej ponuky získate najvyššie dostupné SHA-2 256 bit-ové šifrovanie.
Získajte zámok v prehliadači
Webové prehliadače označujú HTTP stránky za nezabezpečené. S platným certifikátom a HTTPS je pri vašej adrese zobrazený znak zabezpečenia - drobný zámok. Pri EV certifikátoch zvýraznený zelenou farbou.
Zvýšte rýchlosť načítania vašej stránky
Kombinácia SSL certifikátu a webu na našich serveroch sa rovná výrazne rýchlejšiemu načítaniu stránky. Ako jedny z prvých na Slovensku sme priniesli podporu novej technológie HTTP/2 pre všetkých zákazníkov, vďaka ktorej sa stránky načítavajú rádovo rýchlejšie.
VŠETKO PRE DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

VYBERTE SI PODĽA VAŠICH POTRIEB


Let’s Encrypt
Obyčajný SSL certifikát
Wildcard SSL certifikát
šifrovanie komunikácie
1 certifikát pre www aj bez www
Podpora starších prehliadačov a platforiem
Poistenie prelomenia
1 certifikát pre všetky subdomény
Vhodné pre
Blogy, osobné & firemné stránky, drobný e-commerce
Firemné stránky, e-commerce, zabehnuté portály
Portály s viacerými subdoménami
Platnosť
Automatická obnova každé 3 mesiace
1 rok
1 rok
Cena
Súčasťou zdieľaného hostingu
39,00 € / rok
89,00 € / rok
30 dňová garancia vrátenia peňazí
Ceny sú uvedené bez DPH.
VŠETKO, ČO ČAKÁTE, A EŠTE NIEČO NAVIAC

VÝHODY SSL CERTIFIKáTOV OD NÁS

Vaše informácie budú v bezpečí
Všetky certifikáty obsahujú najvyššie dostupné 256 bit-ové šifrovanie, ktoré zabezpečí bezpečnú výmenu citlivých informácií.
Certifikát získate super-rýchlo
Generovanie a inštalácia SSL certifikátu je plne automatizovaná. Certifikát môžete začať využívať do niekoľkých minút.
S inštaláciou nebudete mať problém
Ak sa hosting nachádza na našich serveroch, rovno vám ho nainštalujeme. Jeho vypnutie je potom otázkou jedného kliknutia.
Opravné vystavenie zadarmo
Stratili ste privátny kľúč, udiala sa nejaká zmena v CSR údajoch alebo sa obávate skompromitovania údajov? Certifikát bezplatne vystavíme znova.
V 99 % prehliadačoch tip-top
Návštevníci vášho webu používajú veľa rôznych prehliadačov, no v 99% z nich bude váš certifikát fungovať bezchybne. To 1% sú len veľmi staré verzie.
Záruka až 1 000 000 €
Ak by sa niekomu podarilo prelomiť certifikát, vaši zákazníci budú chránení poistkou certifikačnej autority. Pri bežných certifikátoch do 10 000$.
Na vaše otázky odpovedáme skôr, ako ich položíte

Najčastejšie otázky ohľadom SSL CERTIFIKÁTOV

Čo to vlastne SSL certifikát je?
SSL je skratka od Secure Sockets Layer a je to technológia umožňujúca šifrovať informácie medzi hostingom/serverom a prehliadačom návštevníka. SSL certifikát zabezpečí, že žiadna tretia strana nedokáže údaje čítať alebo upravovať.
Ako si nainštalujem získaný certifikát?
Ak máte hosting u nás, inštalácia je na 1 klik. Ak máte hosting inde, záleží od poskytovateľa, no so získanými kľúčmi je inštalácia možná kdekoľvek.
Aký je rozdiel medzi bežným SSL certifikátom a EV?
Čo sa týka bezpečnosti, oba certifikáty poskytujú rovnakú úroveň šifrovania. Rozdiel je v dôveryhodnosti, ktorú EV certifikát vzbudzuje. Vďaka jeho dôslednému procesu overovania totožnosti ako jediný prináša zelené pole s adresou v prehliadači. To sa aj vo výskumoch ukázalo ako zvyšovač konverzií a nákupov.
Ako si vybrať správny certifikát pre moju stránku?
Ak ide o osobnú stránku, odporúčame skôr Let’s Encrypt certifikát, ktorý je zdarma pre všetky hostingy u nás. Ak ide o firemnú stránku, e-shop alebo stránku s registráciou, odporúčame štandardný SSL certifikát. V prípade viacerých subdomén Wildcard. Potom už je to len o rozhodnutí, či si chcete zvýšiť dôveryhodnosť a zlepšiť konverzie EV certifikátom.
Kto môže získať EV certifikát?
Akákoľvek existujúca firma, ktorá je majiteľom domény si môže požiadať o vystavenie EV certifikátu pre svoju doménu. Žiaľ pre fyzické osoby ho nie je možné získať.
Ako dlho trvá vystavenie certifikátu?
Ihneď po prijatí platby začne registračný proces a ak údaje súhlasia, do pár minút máte certifikát vystavený. Pri EV certifikáte je overovací proces náročnejší, ale keď údaje sedia, trvá len pár hodín.
Ako fungujú bezplatné SSL certifikáty od Let's Encrypt?
Bezplatné SSL certifikáty od Let's Encrypt sú dostupné pre všetký zdieľané hostingy a Webstránky. Ich aktivácia je možná priamo cez WebAdmin, celý proces trvá iba niekoľko minút. V blízkej dobe budú dostupné aj vo verzii wildcard pre všetky subdomény na vašej doméne.
LiveAgent