Váš server v rukách
skúsených administrátorov

Proaktívna administrácia a riešenie incidentov
Systémový monitoring 24/7
Jednoduché zadávanie požiadaviek
prejdite na výber
NAŠI ADMINI K VAŠIM SLUŽBÁM

Správa serverov

Inštaláciou servera jeho životná púť len začína. Aby perfektne fungoval, musíte sa oň dobre starať. To môže byť časovo aj znalostne pomerne náročné. My sa o servery staráme s láskou už viac ako 10 rokov. Radi prevezmeme zodpovednosť aj za ten váš.
Ušetrite si zbytočné starosti
Každý nemá k dispozícii zdroje na dohľad a zásahy na svojej infraštruktúre. V týchto prípadoch vie pomôcť náš tím skúsených administrátorov. Spravovať vieme dedikované servery, VPS aj Privátny cloud. Súčasťou outsourcingu môže byť upgrade systému, či asistencia pri ladení výkonu a bezpečnosti vašej aplikácie.
Získajte cenné know-how
Dlhoročné skúsenosti s administráciou stoviek dedikovaných a virtuálnych serverov na ktorých sú prevádzkované desiatky tisíc produkčných služieb. Sledujeme aktuálne trendy a neustále sa vzdelávame. Nie sme armáda adminov ale partner, čo poradí.
Spoľahnite sa na 24/7 dohľad
Nad systémami držíme nepretržitý dohľad. Štandardne monitorujeme všetky potrebné systémové parametre, vieme však monitorovať aj konkrétne aplikácie. Po detekovaní incidentu zasiahnu rýchlo naši experti tak, aby sa problém čo najrýchlejšie odstránil.
VPS, Dedikovaný server, Private cloud

Správa serverov

Systémový monitoring

Proaktívny dohľad

Inštalácia a konfigurácia aplikácií

Ladenie výkonu

Bezpečnostné aktualizácie


120,00 €  /mesiac
Objednať


Ceny sú uvedené bez DPH. Vzťahuje sa na jeden spravovaný server v rozsahu 2 hodiny mesačne.
V prípade záujmu o Správu s garantovaným reakčným časom, kontaktujte Obchodné oddelenie - obchod@websupport.sk .
VŠETKO, ČO ČAKÁTE, A EŠTE NIEČO NAVIAC

VÝHODY SPRÁVY SERVEROV OD NÁS

Pomôžeme s čímkoľvek
Monitoring, proaktívne zásahy, zásahy na vyžiadanie: ladenie výkonu, bezpečnostné upgrady, inštalácia aplikácií a úprava konfigurácie. Medzi servermi sme doma.
Roky praxe v cene
Disponujeme reálnymi know-how zo sektorov ako digitálny marketing, médiá, spravodajstvo, entertainment, kultúra, vzdelávanie, finančné inštitúcie, poisťovníctvo, e-commerce a ďalšie.
100% informovanosť
Na zadávanie požiadavok vám poslúži profesionálna aplikácia Service Desk. Ku každému serveru udržujeme Knowledge Base. Navyše, k dispozícii je pre vás kedykoľvek Key Account Manager.

Rozdelenie zodpovedností

vlastná správa
websupport správa
Aplikácia
Zákazník
Zákazník
Monitoring
Zákazník **
Websupport *
Ladenie výkonu
Zákazník
Websupport *
SW infraštruktúra
Zákazník
Websupport
Operačný systém
Zákazník
Websupport
* Websupport v spolupráci so zákazníkom    ** Prípadne služba Websupport Monitoring
MOHLI BY STE POTREBOVAŤ

NAJOBĽÚBENEJŠIE DOPLNKOVÉ SLUŽBY

10 Gbps sieť
Cena individuálne
Náročnejší klienti určite ocenia možnosť ich serverový setup prepojiť 10 Gbps sieťou. Ide o spoľahlivé riešenie pre aplikácie, ktoré spolu aktívne komunikujú mezdi rôznymi servermi a nevyhnutnosť pri virtualizácii.
Zálohovanie
0,40 € / 1GB / mesiac
Opatrnosti nie je nikdy dosť a preto Vám ponúkame možnosť zálohovania dát do iného datacentra, ako je fyzicky umiestnený server. Zálohovanie prebieha v pravidelných intervaloch po nám vyhradených optických linkách medzi datacentrami.
Využite náš individuálny prístup
Či už potrebujete riešenie na mieru alebo len uistiť ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a určite spoločne nájdeme spôsob, ako uspokojiť vaše potreby.
MIchal Tupý
Key Account Manager
Na vaše otázky odpovedáme skôr, ako ich položíte

Najčastejšie otázky ohľadom Správy

Mám plný root prístup na server?
Jeden server nemôže mať dvoch pánov. Plný prístup na server máme len my. Radi vám však sprístupníme vaše najpotrebnejšie operácie a príkazy pomocou sudo
Aké operačné systémy spravujete?
Najpopulárnejšie linuxové distribúcie ako Debian, Ubuntu, CentOS, RedHat a ďalšie. S inštaláciou Microsoft Windows a Hyper-V vieme pomôcť, ale momentálne ich nespravujeme na mesačnej báze.
Akých aplikácii sa správa týka?
Webových, aplikačných a databázových serverov, poštových systémov, virtualizácie a mnohých ďalších. Pomôžeme aj so zálohovaním, obnovou či replikáciou dát, rozkladaním záťaže a vysokou dostupnosťou. Neváhajte nás kontaktovať s vašou požiadavkou.
Je možné spravovať aj servery mimo vašej infraštruktúry?
Služba je primárne určená pre virtuálne a dedikované servery na Websupport infraštruktúre. Nakoľko tu máme dosah na celý stack od dátového centra, cez sieťové pripojenie a hardvér, prípadne aj virtualizáciu a vieme rýchlejšie a presnejšie identifikovať problém. Sme otorení aj správe servera mimo nej a vašim špecifickým požiadavkám. Naše obchodné oddelenie vám ochotne pomôže.
Viete mi pomôcť aj s úpravou aplikácie?
Súčasťou správy servera nie je úprava alebo ladenie samotného kódu aplikácie - tú má v správe priamo zákazník resp. jeho vývojár.
Čo ak potrebujem iné množstvo zásahov?
Pred každou operáciou dostanete informáciu o predpokladanej dĺžke zásahu. V prípade, že ide o časovo náročnejšie operácie je možné si dokúpiť ďalšie hodiny. Dohodnite si lepšiu cenu pri správe viacerých serverov.

nenašli ste čo ste hľadali?

Monitoring
Zaradenie vášho servera do systémového monitoringu by malo byť prvou vecou po spustení.

Prehľad o kľúčových ukazovateľoch

Upozornenia e-mail a história

Pre virtuálne a dedikované servery

Zistiť viac info
Privátny cloud
Jedinečné serverové riešenie, ktoré kombinuje OpenStack, Dell hardware a naše know-how.

Privátny cloud bez zbytočného čakania

Servis na hardvér, dohľad na softvér

Moderná platforma OpenStack

Zistiť viac info
LiveAgent