Ak váš projekt presiahol možnosti bežného zdieľaného hostingu, ste na správnom mieste. Nechajte sa zlákať ponukou komplexného portfólia moderných, cloudových a dedikovaných produktov.

Cloud

DÁTA

MANAŽMENT

Od profesionálov pre profesionálov

Prémiové produkty a služby

Riešenie pre každého

Kvalitný biznis sa dá vybudovať len na dobrých základoch. Každý serverový produkt z našej ponuky tento aspekt zohľadňuje a preto dávame k dispozícii skúseným programátorom a administrátorom všetko, čo potrebujú. Pre všetkých ostatných sme tu s našimi dlhodoročnými skúsenosťami.

sami sebe pánom

Využite možnosť slobodne a transparentne konfigurovať naše produkty. Môžete sa spoľahnúť na vysokú dostupnosť, enterprise hardvér a dohľad 24/7. Vyskladajte si architektúru podľa vlastných predstáv a využívajte ju na maximum. Ak budete kedykoľvek niečo potrebovať, sme tu pre vás.

Naše skúsenosti

Viac ako 10 rokov sa snažíme vytvárať kvalitné riešenia a neustále prijímame výzvy od našich zákazníkov. Aj vám pomôžeme identifikovať potreby a navrhnúť správnu stratégiu, ktorá bude ideálna pre váš biznis, potreby škálovania, dostupnosti. Vaša investícia bude nákladovo výhodná pre chod vašej organizácie.

RIEŠENIA A SLUŽBY PRE VÁS

Prehľad

Od výpočtového výkonu, úložiska dát až po správu systémov s monitoringom. Osvedčené produkty vďaka ktorým môžete vaše aplikácie prevádzkovať rýchlo, efektívne a bezpečne.

Virtuálny server

Najrýchlejšia cesta do cloudu
Náročnosť na používanie
Výkon
Dostupnosť
 • Rýchle SSD pre najlepší výkon
 • Vysoká dostupnosť
 • Parametre podľa potrieb

Virtuálne dátové centrum

Cloud, vaša budúcnosť
Náročnosť na používanie
Výkon
Dostupnosť
 • IaaS pre stovky VPS
 • Maximálna flexibilita
 • Bez obmedzení

Dedikovaný server

Nezdieľaný a maximálny výkon
Náročnosť na používanie
Výkon
Dostupnosť
 • Žiadne starosti o hardvér
 • Široké možnosti použitia
 • Skvelý pomer cena / výkon

Storage

Spoľahlivé úložisko dát
 • Enterprise SSD
 • Dáta dostupné za každých okolností
 • Flexibilná kapacita

Správa serverov

Server v najlepších rukách
 • Proaktívne riešenie incidentov
 • Váš firemný administrátor
 • Systémový monitoring 24/7

Monitoring

Server pod lupou v reálnom čase
 • Dôkladný prehľad cez web
 • Notifikácie na email
 • Odporúčané pre každý serverLACNEJŠIE TO UŽ NEBUDE

RAMka pre VPS teraz za polovicu

Presvedčte sa o kvalite našich virtuálnych serverov a využite jedinečnú akciu. Získajte dvojnásobok RAM pamäte za tú istú cenu.

OČAKÁVAJTE JEDNODUCHOSŤ, FLEXIBILITU A INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Referenčné segmenty

Už viac ako 1000 aktívnych zákazníkov z rôznych odvetví využíva naše serverové riešenia. Potvrdzuje to našu schopnosť vyhovieť ich individuálnym prevádzkovým potrebám. Presvedčte sa, že vášmu biznisu sa bude najlepšie dariť u nás.

E-commerce

Ak sa už nechcete obávať výpadku vášho servera, negatívneho dopadu na bežiaci biznis a dôveru vašich zákazníkov, ste na správnom mieste. Budete mať istotu vysokej dostupnosti a možnosť navýšiť výkonové parametre počas nárazového obdobia.

VPS
VDC
Správa serverov

Digitálny marketing

Máme flexibilné cloudové prostredie (VDC), ktoré sa dokáže vysporiadať s náročnými digitálnymi kampaňami. Včas môžete presunúť zdroje tam, kde sú aktuálne potrebné. Horizontálne škálovanie a rozkladanie záťaže je jednoduchšie vďaka centrálnemu úložisku.

VPS
Storage
Správa serverov

Finančné inštitúcie

Bezpečné prostredie privátneho cloudu s internou sieťou, dedikované hardvérové zdroje pre vás a úložisko s manažmentom prístupu. To všetko umiestnené v dátovom centre spĺňajúcom najprísnejšie bezpečnostné kritéria.

VDC
Dedikovaný server
Správa serverov

Média a spravodajstvo

Zredukujte náklady na prevádzku prostredia a ponechajte si možnosť "pridať plyn" v prípade mimoriadnej udalosti a zvýšenej nárazovej návštevnosti. Rýchla lokálna aj zahraničná konektivita je samozrejmosťou.

VPS
VDC
Správa serverov

Entertainment

Nepopierateľnú konkurenčnú výhodu vám prinesie rýchle a flexibilné úložisko pre multimédiá. V kombinácii s výhodami rýchleho pripojenia už naozaj nemáte čo riešiť. Máte to vo vlastných rukách.

Dedikovaný server
Storage
Správa serverov

Kultúra a vzdelávanie

Videá, fotografie a vzdelávací materiál už nemusíte umiestňovať na pomalé zahraničné služby. Aj k tomu najmenšiemu virtuálnemu serveru si môžete pripojiť rýchle a zálohované úložisko pre stovky gigabytov dát.

VPS
VDC
Správa serverov

ŤAHÁK ZADARMO

DOCKER CHEAT SHEET

 • Spoznajte obľúbenú technológiu Docker pre tvorbu a prevádzku kontajnerov
 • Praktické príklady z reálneho použitia
 • Celý životný cyklus kontajnerov od ich vytvorenia krok za krokom

DOWNLOAD

CIEĽOM JE VAŠA SPOKOJNOSŤ

Prečo WebSupport?

Neprekonateľný Support

K dispozícii máte tri úrovne technickej podpory. Od teamu poskytujúceho základné informácie, cez team zaisťujúci 24/7 dohľad nad infraštruktúrou, až po skúsených administrátorov.

online lusknutím prstu

Žiadne vyvolávanie, vypisovanie a čakanie na aktiváciu služieb. Máme reálne cloud produkty pre produkčné nasadenie, ktoré môžete mať kedykoľvek a okamžite. Presvedčte sa.

Nemáme čo skrývať

Nič pred vami neskrývame a sme absolútne transparentní. Technické informácie sú vám plne k dispozícii a vždy budete vedieť, s akými finančnými nákladmi môžete rátať.

Ľudskou rečou

Nie sme firma skrytá vo virtuálnom svete. Radi sa stretávame a spoločne hľadáme individuálne riešenia. Každej požiadavke venujeme čas a priestor, aby sme vedeli v ideálnej forme vyhovieť vašim nárokom a potrebám.

Moderné technológie

Neustále sa snažíme našu infraštruktúru, znalosti a produkty inovovať, aby vám ponúkali stále čo najlepší zážitok, dostupnosť a cenu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a urobíme všetko pre to, aby sme splnili vaše očakávania.

Pre vývojárov

K väčšine našich služieb ponúkame API, pomocou ktorého je možné automatizovať viacero činností, alebo integrovať naše služby do vášho prostredia. Túto možnosť určite ocenia najmä skúsení vývojári.

Využite náš individuálny prístup

Či už potrebujete riešenie na mieru alebo len uistiť ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a určite spoločne nájdeme spôsob, ako uspokojiť vaše potreby.

MIchal Tupý
Key Account Manager

NAŠA NAJLEPŠIA REKLAMA

Referencie

Využívame VPS na novej infraštruktúre od Websupportu a sme veľmi spokojní s rýchlosťou a hlavne podporou. Nikdy nebol problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek aj neštandardnú požiadavku.

Ján Suchal
SLOVENSKO.DIGITAL

Vo Websupporte využívame viacero virtuálnych serverov. Odbornosť, skvelá zákaznícka podpora a ochota pri riešení špecifických potrieb nás presviedčajú o kvalite služieb WebSupport-u každý deň už od roku 2005.

Andrej Panák
MONUMENTAL, S.R.O.

So spoločnosťou Websupport spolupracujem už viac ako 10 rokov. Som veľmi spokojný s ústretovosťou a kvalitou tímu, ktorý pre nás zabezpečuje prevádzku serverov. Môžem len odporúčať.

Miroslav Šmida
CLOUD-IT.SK

So servermi od WebSupportu máme veľmi dobré skúsenosti a sme s nimi spokojní. Sú kvalitné, rýchle a spoľahlivé. Od WebSupportu máme výkonnejší a dokonca lacnejší hardvér, než od konkurencie.

Peter Morávek
AEI.SK
LiveAgent