1. Kariera
 2.    /   
 3. Marketingový manažér

Web analytik

Stretol/stretla si sa už s výrazmi ako Google Analytics a GTM, stále v tom nie si doma, no máš chuť sa učiť? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor vzdelávať sa a svoje poznatky pretaviť do hĺbky aj do šírky.

Od 1700 €/brutto

Platové ohodnotenie

TPP

Typ pracovného pomeru

Bratislava

Lokalita

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez vyladeného performance marketingu nepôjde.

Tracking a nastavenie analytických nástrojov sme si doteraz zastrešovali sami, ale začíname narážať na naše limity. Preto hľadáme človeka, ktorý posilní náš marketingový tím. Jednou z tvojich prvých úloh bude pomôcť nám so zjednotením trackingu, implementovaním a nastavením Google Analytics 4. Zatiaľ si trúfaš?

Ak bude všetko fičať, rozbalíme to spolu naplno. Do performance investujeme v 6 krajinách, a tak nám naprieč kanálmi beží viacero kampaní naraz. Potrebujeme pomoc s identifikáciou kampaní, ktoré majú biznisový zmysel. Nezostane to však len pri plánoch a stratégiách. Vrhneme sa aj do exekúcie. 😉

Na komunikáciu so zákazníkmi radi používame nástroj Exponea, ktorý sa stane tvojou predĺženou rukou. Ak ale skúsenosť s Exponeou ešte nemáš, nehádž CV do žita! Naučíme ťa s ňou pracovať. Tak čo… challenge accepted?

Takto môže vyzerať tvoj typický pracovný týždeň

 • Pondelok
 • V tíme pripravujeme kampaň pre švédsky trh. Kvôli sledovaným cieľom potrebujeme implementovať nový atribút do GA4. Ty spolu s našou Grétkou pripravuješ podklady pre developerov a študuješ si správny postup na nastavenie atribútu v nástroji. • Utorok
 • S kolegami z produktového tímu ste prelúskali akvizičný funnel nového produktu a našli niekoľko sľubných hypotéz, ako posilniť jeho predaje. Pripravuješ plán, ako hypotézy postupne otestovať, a hneď sa aj púšťaš do prvého A/B testu. Kolegovia z marketingu ti ukážu, ako na to. • Streda
 • Analýza marketingových kanálov v jednotlivých krajinách ukazuje, že za jedného zákazníka získaného cez Google Ads najmenej platíme na českom trhu. Presmerujeme tam všetky naše zdroje, alebo pôjdeme do hĺbky a skúsime sa pozrieť aj na LTV-éčko? To je otázka! Je čas na analýzu, ktorá ovplyvní smerovanie nášho marketingu. • Štvrtok
 • Kolegovia z tímu dodali texty a vizuály, môžeme odštartovať kampaň. Zatiaľ, čo reklamy na Facebooku a Google bežia, potrebujeme aj nastaviť ciele. Púšťaš sa do toho. Zároveň však končí veľká kampaň, ktorú sme spustili naposledy, a je čas ju vyhodnotiť. Oplatila sa? Šla by nejaká jej časť automatizovať? • Piatok
 • Ráno pri kávičke zisťuješ, že na jednej z našich stránok vypadol Enhanced Ecommerce tracking a Google Analytics hádže zlé čísla predaných produktov. Zaháňaš ešte na chvíľku sny o víkende, kontaktuješ developerov a spolu hľadáte riešenie.Očakávame od teba

 • Baví ťa prostredie marketingu a dát.
 • Láka ťa práca s Google Analytics a Google Tag Manager a aspoň raz si videl ich rozhranie.
 • Máš drive, ktorý nahradí aj absenciu tvojich znalostí a skúseností.
 • Ak počuješ neznámy termín, ako napríklad „serverside tracking“ – nezľakneš sa ho – naopak zistíš si o tom čo najviac informácii.
 • Analytické a matematické myslenie ti nie je cudzie.
 • Proaktívny prístup ku vzdelávaniu a preberaniu zodpovednosti za úlohy.
 • Nemáš problém prácu zadávať, ale ani prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj

 • Skúsenosť s Google Analytics, GA4 a Google Tag Manager výhodou.
 • Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
 • Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
 • Proaktívnosť a drive pri práci s Exponeou, Google Analytics, GTM a chuť sa v nich ďalej rozvíjať.

Čo za to ponúkame

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
 • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem Hore

Idem do toho!

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

Lucia Kvašňáková
HR Manager
Lucia Kvašňáková
Šimon Šiplák
Head of Performance team
Šimon Šiplák
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  16 otvorených pozícií

  CRM špecialista
  Marketing

  Bratislava

  Vieš, čo je konverzný funnel? Chceš, aby v ňom zákazník dostával vždy iba potrebné informácie bez zbytočnej vaty? Páči sa ti, keď to celé funguje úplne automatizovane? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor skúšať nové veci aj sa ďalej vzdelávať.

  IT Customer Support / L2 Support (fulltime/študent)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa popri škole naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

  Head of Brand, CEE
  Marketing

  Bratislava

  Mierime vysoko. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v strednej Európe. Vieme, že bez silného marketingu to nepôjde. Poď sa starať (nielen) o značku Websupport a podieľaj sa na marketingovej stratégii najsilnejších hráčov vo svete webhostingu v našom regióne. Pustíš sa do tejto výzvy?

  .

  Digital Campaign Manager
  Marketing

  Bratislava

  Máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, rád/rada veci dotiahneš do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek! Poď k nám do Websupportu budovať kampane, ktoré posilňujú viditeľnosť značiek a dosahovanie biznis cieľov.

  IT System Administrátor (junior/medior)
  Admin

  Bratislava, Praha

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme ostrieľaného systémového admina / ostrieľanú systémovú adminku, na ktorého/ktorú sa dá spoľahnúť.