1. Kariéra
 2.    /   
 3. Junior Web Content Manager

Junior Web Content Manager

Máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, rád/rada veci dotiahneš do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek! Poď k nám do Websupportu budovať kampane, ktoré posilňujú viditeľnosť značiek a dosahovanie biznis cieľov.

od 1600€/m

Platové ohodnotenie (brutto)

TPP alebo freelance

Typ pracovného pomeru

Bratislava

Lokalita

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Naším hlavným predajným kanálom sú naše weby, a tak musia fičať na 100 %. Za tie roky, čo sme na trhu, prešli viacerými zmenami, ale stále je ich kam posúvať. Chceš sa podieľať na ich správe a rozvoji? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor vzdelávať sa a svoje poznatky pretaviť do reality.

Výzvy, do ktorých sa spolu pustíme

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez perfektne fungujúcich webstránok nepôjde.

Aktuálne sa staráme o 11 značiek v 6 krajinách. Máme 6 hlavných webstránok, ktoré musia bežať na plné obrátky. Časom plánujeme tieto weby zastrešiť jedným CMSkom, ale aj dovtedy musia byť perfektne funkčné. V celej Loopia Group mierime k jednému CMSku (WordPress), rovnakému pre všetky značky a trhy. Ako Junior Web content specialist sa budeš starať o ich obsah a spolupracovať s ďalšími tímami na ich rozvoji. V intenzívnom kontakte budeš s produktovým tímom, marketingom, developermi aj externými agentúrami. Môžeš sa spoľahnúť na to, že spoznáš veľa šikovných ľudí, a to sa oplatí. 🙂

Tvojím každodenných chlebíkom bude správa a aktualizácia webového obsahu, ktorý ti dodajú kolegovia. Okrem toho budeš vytvárať landing pages pre kampane, upravovať a pridávať na web produkty a v neposlednom rade aj spolupracovať s naším performance tímom na vylepšovaní webu. A vlastne aj všetko medzi tým. Zatiaľ sa ti to pozdáva? 😉

Skúsenosť s WordPressom je výhodou, no ak sa nám bude páčiť tvoja chuť a drive, so všetkým ti vieme pomôcť. Časom budeš mať pod palcom všetky weby v našej Loopia Group a budeš spolurozhodovať o tom, čo a ako na nich bude fungovať. Je to výzva… príjmeš ju?

Takto môže vyzerať tvoj typický pracovný týždeň

Pondelok

 • V tíme pripravujeme kampaň pre český trh. Potrebujeme pomôcť s nasadením kampaňovej podstránky. Máš všetky podklady od brandu a grafiky, a tak sa púšťaš do práce. Stačí to už len vyskladať vo WordPresse ako kúsky lega. Tak hor sa do stavania!

  Utorok
 • Nazbieralo sa viacero obsahových zmien, ktoré treba dať live na fínsku webku. Podklady od fínskeho copywritera máš už v mailoch. Prihlasuješ sa do CMS a updatuješ, čo treba. Zároveň skontroluješ, ako sú na tom aj iné weby, nech všetko ide ako po masle.

  Streda
 • V Q2 2024 potrebujeme nasadiť nový web pre najväčšiu značku zo skupiny. Kontroluješ, či ideme podľa timelinu, a pravidelne si v kontakte s externou agentúrou, ktorá nám s tvorbou webu pomáha. Tvojou úlohou je kontrolovať obsah webu a dopĺňať ho vo WordPresse, tak na tom postupne pracuješ.

  Štvrtok
 • Produktový tím chystá pre zákazníkov nový super produkt, ktorý bude treba odprezentovať aj na webe. Kde ho umiestnime? Aký obsah má mať produktová stránka? Máme vo WordPresse pripravené všetko potrebné? Prebehne objednávka nového produktu bez problémov? Ty poznáš odpovede na všetky tieto otázky, a ak náhodou nie, v spolupráci s kolegami z produktu a brandu ich nájdete. Na záver to samozrejme treba všetko nahodiť na web.

Piatok

 • Ráno pri kávičke zisťuješ, že v nákupnom košíku nášho hlavného CMS vypadli texty. Zaháňaš ešte na chvíľku sny o víkende, kontaktuješ developerov a spolu hľadáte riešenie.

Očakávame od teba

 • Zodpovednosť za aktuálnosť obsahu hlavných webov Loopia Group.
 • Spolupráca na migrácii obsahu našich webov do jednotného CMS (WordPress).
 • Občasná pomoc marketingu a iným tímom s vytvorením podstránok (napríklad pre kampane a nové produkty).
 • Spolupráca s UX/UI developerom a performance tímom na zlepšovaní konverzie a používateľského zážitku.
 • Skúsenosť s on-site SEO veľkou výhodou.
 • Spolupráca na stratégii rozvoja obsahu webov (CMS, CRO, dohľad nad projektmi a ich prioritami z pohľadu webu).
 • Podpora webových vývojárov v projektoch, prioritách i každodenných operáciách.
 • Drive, ktorý nahradí aj prípadnú absenciu tvojich znalostí a skúseností.
 • Chuť sa vzdelávať a preberať zodpovednosť za úlohy.
 • Schopnosť prácu zadávať, ale aj prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj

 • Skúsenosť s WordPressom alebo iným CMS systémom.
 • Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.
 • Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.
 • Proaktívnosť a drive pri práci s WordPressom a komunikáciu s externými agentúrami.

Čo za to ponúkame

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
 • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem Hore

Idem do toho!

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

Eva Hrabovská
HR Generalist
Eva Hrabovská
Šimon Šiplák
Head of Performance team
Šimon Šiplák
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  8 otvorených pozícií

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  Webhosting System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.

  Mail System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.

  Cloud System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.