1. Kariéra
 2.    /   
 3. IT Project Manager

IT Project Manager

V oblasti hostingu sme sa vo Websupporte prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu a v snahe zlepšovať naše služby a produkty nepoľavujeme. Pracujeme v dynamických feature tímoch a hľadáme nového projekťáka / novú projekťáčku, ktorý/-á naše projekty a tímy chytí pevne do ruky.

IT Project Manager

Od 2200 EUR / mesiac

Platové ohodnotenie

Bratislava

Lokalita

Full time alebo freelance

Typ pracovného pomeru

Tieto projekty ťa budú napĺňať

V oblasti hostingu sme sa vo Websupporte prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu a v snahe zlepšovať naše služby a produkty nepoľavujeme. Pracujeme v dynamických feature tímoch, ktoré sú zodpovedné za vývoj a doručenie určitej funkcionality v rámci našej ponuky služieb a produktov. Hostingový tím pracuje na rýchlych a spoľahlivých hostingoch, UX tím zabezpečuje, aby naši zákazníci mali čo najlepšiu a napríjemnejšiu skúsenosť s našimi produktmi a službami, emailový tím dolaďuje a vylepšuje nový Biznis Mail a managed services team hľadá riešenia ako zákazníkom zjednodušiť správu svojich serverov. Nezaobišli by sme sa samozrejme ani bez nášho operatívneho tímu alebo tímu špecializujúceho sa na drobné úpravy našich produktov.  

 

Pred pár rokmi sme sa stali súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí okrem Slovenska v Českej republike, Švédsku, Fínsku, Srbsku a Maďarsku. Do našej platformy postupne migrujeme služby tisícok zákazníkov z rôznych krajín a to majú za úlohu naše migračné tímy.

 

Hľadáme nového projekťáka / novú projekťáčku, ktorý/-á tieto projekty a tímy chytí pevne do ruky.

Ako bude vyzerať tvoj týždeň v práci?

Pondelok

Máš pravidelné stretnutie s produktovým manažérom, s ktorým sa pozeráte na stav aktuálneho sprintu a ako prípravu na ďalší prechádzate, čo pribudlo do backlogu. Definujete si priority a požiadavky na to, čo sa má v najbližšom období odhadnúť, naceniť a čo dokončiť.

 

Utorok

Tvoj prvý projekt beží na plné obrátky, ale odhad jednej časti sa ukázal ako chybný. Zisťuješ viac detailov, dávaš dokopy možné scenáre a pripravuješ stretnutie so „stíringovou“ komisiou.

 

Streda

Dnes končí dvojtýždňový sprint a ty sa pripravuješ na doobedné plánovanie ďalšieho sprintu s celým tímom. Po planningu vás čaká ešte retrospektíva, kde si vyhodnotíte uplynulé dva týždne a poviete si čo sa vám podarilo a čo naopak nešlo úplne podľa predstáv. Ty ako projekťák/projekťáčka navrhneš ďalšie kroky, aby ste sa vyhli chybám v ďalšom šprinte.

 

Štvrtok

Developeri ti odovzdávajú epic, na ktorý si im vytvoril/-a špecifikáciu práve ty. Treba prebrať, či spĺňa zadanie alebo ho treba vrátiť na opravu. Ak je všetko v poriadku, ide sa plánovať deploy, komunikácia do firmy a na zákazníkov.

 

Piatok

Dnes máte stand up stretnutie s tímom pre tvoj druhý projekt – migráciu služieb z „novokúpenej“ hostingovky do našej platformy. Pár vecí vyšlo, pár nie. Padne dohoda na zmenu v procesoch, ktorú ty zaznamenáš a uvedieš do praxe. S dizajnérom ešte riešite, ako elegantne obísť jedno novozistené technické obmedzenie a víkend môže začať.

Očakávame od teba

 • Máš reálne odžitý projektový manažment (týždne bežne voláš sprinty).
 • Máš ambíciu skutočne viesť svoj 3 – 8 členný tím, nielen zadávať tasky do Jiry.
 • Si zodpovedný/-á a vieš povedať Takto to bude“, a tiež pokorný/-á a vieš povedať Máš pravdu“.
 • Kde iní vidia prekážku, ty vidíš 4 riešenia.
 • Máš prehľad v IT pojmoch – vieš minimálne, čo je to hosting a doména a chcel/-a by si si tieto znalosti raketovo zlepšiť.
 • Máš schopnosť jasne a efektívne komunikovať s tímom, naprieč rôznymi oddeleniami, ale aj s manažmentom firmy. 
 • Máš dobrý cit pre zodpovednosť a schopnosť určovať priority.
 • Bavia ťa kratšie, dynamické projekty o dĺžke cca 6 mesiacov.
 • Nie je ti cudzie zbieranie špecky a písanie dokumentácie.
 • Poteší nás, ak si fungoval/-a v agile prostredí.
 • Angličtina ti nie je cudzia a nebojíš sa ju použiť!

Očakávaj od nás

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
 • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete, či už ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca, príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť home officu, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Našu cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s tvojim tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami a popracovnými spoločnými aktivitami.

Idem Hore

Idem do toho!

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Najprv si s tebou zavolá Evka z HR a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si prejdeme detailnejšie tvoje skúsenosti a ty sa nás opýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. 

Eva Hrabovská
HR Specialist
Eva Hrabovská
Filip Benčo
Head of Devel
Filip Benčo
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  8 otvorených pozícií

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  IT Customer Support (1st line)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

  Webhosting System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.

  Mail System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.