1. Kariera
 2.    /   
 3. 1st Line Support

IT Customer Support / L2 support (študent/fulltime)

Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa popri škole naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

Miesto výkonu práce

Bratislava

Ponúkaná odmena

Od 1200 € + variabilná zložka do 200€ / od 5,50 €/hod

Typ pracovného pomeru

TPP/študent

Do práce budeš chodiť s radosťou

Ako bude vyzerať tvoj deň?

 • Základom tvojej práce bude riešenie technických požiadaviek klientov ohľadom poskytovaných služieb – emaily, webhosting, správa privátnych serverov či cloudov a do určitej miery aplikačná vrstva.
 • So zákazníkmi budeš komunikovať výlučne emailom.
 • Práca prebieha primárne v linux prostredí, s využitím bash, sql ale aj python či php. 
 • Budeš úzko spolupracovať s kolegami z 1st line a IT operations, Engineering a IT Developement tímov. 
 • Dôležitou súčasťou práce je návrh a zlepšovanie interných systémov a procesov.

Očakávame od teba

 • Rád/rada pomáhaš iným – máš support v krvi.
 • Máš záujem o web a webové technológie.
 • Rád/rada sa učíš nové veci, si zvedavý/-á, baví ťa hľadať riešenia na rôzne problémy a si v tomto ohľade samostatný/-á.
 • Máš dobré komunikačné schopnosti a vieš byť  trpezlivý/-á pri komunikácii s klientom.
 • Si flexibilný/-á pokiaľ ide o pracovnú dobu – support je zákazníkom k dispozícii 7 dní v týždni, 8:00-22:00.
 • Spolupráca s rôznymi tímami naprieč viacerými krajinami si vyžaduje schopnosť prakticky komunikovať aj v anglickom jazyku.
 • Zmysel pre humor výhodou. 🙂

Očakávaj od nás

 • Podporu skúseného tímu: Kolegov, ktorí Ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne a pomôžu Ti rozvíjať Tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: Ako člen/-ka Support tímu si dôležitým spojítkom medzi firmou a zákazníkmi. Nielenže zvyšuješ dôveru zákazníkov vo Websupport, ale získavaš od nich dôležité podnety a prichádzaš s nápadmi, ako zlepšiť naše služby. Tvoja práca má skrátka váhu.
 • Príležitosť rásť: budeš sa zúčastňovať soft aj hard skills školení cez interné a externé vzdelávanie, mať príležitosť študovať jazyky, workshopy, kurzy na Skillmea (Learn2Code). U nás máš reálnu šancu na osobný, profesionálny aj kariérny rast.
 • Priestor pre seba: Multisport karta pre tvojho športového ducha, možnosť pracovať čiastočne z domu (ale garantujeme, že budeš chodiť rada/rád k nám do moderného a kreatívneho office), flexibilné pracovné zmeny (ktoré Ti umožnia prispôsobiť pracovný čas Tvojim potrebám).
 • Firemnú kultúru: Hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s Tvojim tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem Hore

Idem do toho!

Najprv ti pošleme zadanie na vypracovanie. Potom si s tebou zavolá naša HR manažérka a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si prejdeme detailnejšie tvoje skúsenosti a ty sa nás opýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:

Veronika Konečná
Customer Support Manager
Veronika Konečná
Lucia Kvašňáková
HR Manager
Lucia Kvašňáková
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  16 otvorených pozícií

  CRM špecialista
  Marketing

  Bratislava

  Vieš, čo je konverzný funnel? Chceš, aby v ňom zákazník dostával vždy iba potrebné informácie bez zbytočnej vaty? Páči sa ti, keď to celé funguje úplne automatizovane? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor skúšať nové veci aj sa ďalej vzdelávať.

  Head of Brand, CEE
  Marketing

  Bratislava

  Mierime vysoko. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v strednej Európe. Vieme, že bez silného marketingu to nepôjde. Poď sa starať (nielen) o značku Websupport a podieľaj sa na marketingovej stratégii najsilnejších hráčov vo svete webhostingu v našom regióne. Pustíš sa do tejto výzvy?

  .

  Digital Campaign Manager
  Marketing

  Bratislava

  Máš prehľad v digitálnom marketingu a online trendoch, rád/rada veci dotiahneš do konca a rád/rada sa pozeráš na veci komplexne, si náš človek! Poď k nám do Websupportu budovať kampane, ktoré posilňujú viditeľnosť značiek a dosahovanie biznis cieľov.

  Web analytik
  Marketing

  Bratislava

  Stretol/Stretla si sa už s výrazmi ako Google Analytics a GTM, stále v tom nie si doma, no máš chuť sa učiť? Poď k nám do Websupportu! Dostaneš priestor vzdelávať sa a svoje poznatky pretaviť do hĺbky aj do šírky.

  IT System Administrátor (junior/medior)
  Admin

  Bratislava, Praha

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme ostrieľaného systémového admina / ostrieľanú systémovú adminku, na ktorého/ktorú sa dá spoľahnúť.