1. Kariéra
 2.    /   
 3. Head of Customer Care

Head of Customer Care

Skromnosť bokom. Náš Customer Care tím patrí k najlepším na Slovensku. Ideme príkladom firmám nielen z IT a vedieme aktívnu diskusiu o budúcnosti komunikácie s klientmi. Záleží nám na každej jednej interakcii a spätnej väzbe, radi v nich hľadáme (a ešte radšej nachádzame) skryté trendy a krok za krokom stále zlepšujeme naše služby. A v tomto nastavení potrebujeme pokračovať pod vedením nového kolegu či kolegyne. Budeš to ty?

Koho hľadáme?
Hľadáme silnú líderku alebo lídra, ktorý zdieľa naše hodnoty, nebojí sa výziev a bude sa spolu s nami posúvať vpred.

Od 2500 €/m

Platové ohodnotenie (brutto)

Full-time

Typ pracovného pomeru

Bratislava

Lokalita

Ako bude vyzerať tvoj tím?

 • Customer Care je dynamický a rôznorodý tím 20 ľudí, od TPP až po študentov. Pochvaľujú si skvelú atmosféru a dobre nastavené procesy. Tvojou úlohou bude naskočiť do tohto rozbehnutého vlaku a pokračovať v ceste. Očakávame ale, že sa neuspokojíš len s tým, čo už je vymyslené, a pustíš sa do hľadania nových a lepších riešení.

Ako bude vyzerať tvoj deň?

 • Vždy úplne inak! Vedenie dvoch desiatok šikovných ľudí prináša stále nové situácie, vyžaduje si veľa počúvania kolegov aj spätnej väzby od klientov. Čaká ťa tiež spolupráca s rôznymi tímami zo Slovenska i zahraničia, s ktorými budete hľadať lepšie riešenia pre klientov. Čo teda bude tvoja agenda?
  • Budeš viesť pravidelné aktívne rozhovory so svojím tímom, starať sa o jeho rozvoj a napredovanie rozbehnutých projektov.
  • Budeš strážiť tímový budget a spravodlivé každomesačné ohodnotenie kolegov v Support tíme.
  • Budeš zisťovať, čo trápi našich zákazníkov a ako sa veci dajú robiť efektívnejšie a lepšie.
  • Budeš zdieľať skúsenosti svojho tímu a našich klientov s ostatnými oddeleniami.
  • Budeš súčasťou leadership tímu Loopia Group, kde stretneš kolegov z ďalších 5 európskych krajín, s ktorými sa budete navzájom podporovať a inšpirovať.

 

Očakávame od teba

 • Máš už skúsenosť s vedením tímu, vieš, aké výzvy a radosti to prináša a chceš sa do nich pustiť s plným nasadením.
 • Vieš, kedy počúvať, kedy hovoriť, kedy podporiť a kedy rozhodnúť.
 • Záleží ti na každom kolegovi a kolegyni v tíme a chceš rozvíjať ich potenciál.
 • Máš záujem spoznávať potreby klientov a baví ťa hľadať cesty, ako im čo najlepšie a najefektívnejšie pomôcť.
 • Vieš, že firemná kultúra nie sú pekné heslá na stenách officu, ale to, ako sa správame každý deň ku svojim kolegom a klientom. Rozumieš tomu, že kultúru v tíme máš vo svojich rukách práve ty.
 • Nečakáš, kým ti niekto zadá úlohy. Samostatne sa chopíš práce a prichádzaš s nápadmi.
 • Chceš sa neustále učiť nové veci a napredovať v osobnom živote aj v práci.
 • IT oblasť ti nie je cudzia a prirodzene sa zaujímaš o nové technológie.
 • Nastavením si s nami na jednej vlne. CARE, DEDICATION, SIMPLICITY a CO-CREATION sú naše hodnoty, ktoré prestupujú všetko, čo robíme.

Očakávaj od nás

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a diskusie nad riešeniami systémov, návrhy veľkých architektúr a ich samotnú implementáciu.
 • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete, či už ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca, príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť home officu, k tomu 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.
 • Cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriach (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem do toho!

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

Eva Kianičková
Head of Customer Care in CEE
Eva Kianičková
Eva Hrabovská
HR Generalist
Eva Hrabovská
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  12 otvorených pozícií

  Network administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Chceš sa hrdo hlásiť k tomu, že si súčasťou tímu Websupport? Pridaj sa k nám ako network administrátor/ka pre platformu Odin. Budeš súčasťou partie linuxových administrátorov, ktorí sa zameriavajú na sieťové technológie. Pracovať môžeš v Bratislave alebo Prahe.

  Hľadáme svoju ďalšiu sieťovú superstar!   Head of Product
  Produkt

  Bratislava

  We are looking for a senior product leader who will drive our product department. You will lead and mentor a team of product owners, managers, and designers. You will collaborate with cross-functional project teams to deliver value to our customers and business. Furthermore, you will contribute to the business development of our product portfolio, while keeping customers at heart.

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  Python Developer/ka
  Devel

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme, a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.