1. Kariéra
 2.    /   
 3. Front-end developer

Front-end Developer

Už ťa nebaví robiť na malých projektoch prostredníctvom starých technológií? Je ti blízke CSS, JavaScript alebo Vue.js? Naber odvahu a chyť sa príležitosti vyvíjať front-end produktov, ktoré využívajú desaťtisíce našich zákazníkov.

CSS & JavaScript výzva

U nás žiadna nuda nehrozí. Budeš sa starať o to, aby front-end všetkých našich systémov vyzeral TOP. Či už ide o vývoj nových produktov alebo prekopanie vizuálov tých existujúcich do Vue.js, SCSS & HTML. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/ktorá sa nezľakne, vyhrnie si rukávy a pustí sa do práce.

od 1700€/m do 3000€/m

Platové ohodnotenie (brutto)

Bratislava alebo remote spolupráca

Lokalita

TPP alebo freelance

Typ pracovného pomeru

Do práce budeš chodiť s radosťou

Ako bude vyzerať tvoj deň?

 • Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávičku.
 • Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.Spolupracovať budeš najviac v rámci šesťčlenného Front-end tímu “Fasáda”, s naším grafikom, ktorý ti dodá vizuálne podklady a s projektovým manažérom aktuálneho projektu.
 • Čaká Ťa kopec nových projektov, ktorých zadaváteľom je zvyčajne náš produktovy team.V rámci devel oddelenia budeš tiež komunikovať s kolegami PHP developermi, ktorí riešia primárne back-end našich systémov. S nimi budeš pracovať na prekopaní existujúcich vizuálov tak, aby fungovali aj po refaktoringu back-endu do nového frameworku s použitím templatovacieho jazyka: Blade a Twig. Pracovať budeš s Vue.JS

Očakávame od teba

 • že si si na front-ende odkódil/a svoje a si zvedavý/á, čo ťa ešte môže prekvapiť,
 • budeš sa skillovať v JavaScripte a Vue.js,nie je ti cudzí CSS pre-processing, ako napr SASS, LESS a buildovanie assetov: Vite, WebPack, Grunt,
 • ovládaš asynchronne requesty AJAX,
 • nebojíš sa pojmov ako Responsiveness alebo Cross-Browser compatibility,
 • máš skúsenosti s Vue alebo inými reaktívnymi frameworkami,
 • ak už máš skúsenosť aj s týmto, tak si náš splnený sen: Git, testovanie (Jest, Vitest, Cypress), Docker, ES6+, TypeScript a tiež s komunikáciou s rôznymi APIs
 • osobnostnú a technologickú vyspelosť.

Očakávaj od nás

 • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
 • Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a svetových konferencií, či už ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca, príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
 • Priestor pre seba: nastav si flexibilný pracovný čas a kombináciu práce z kancelárie a z domu podľa tvojích a tímových potrieb, pribalíme ti 6 dní dovolenky navyše a Multisport kartu pre tvojho športového ducha.
 • Našu cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem do toho!

Najprv ti pošleme zadanie, v ktorom sa môžeš technicky ukázať. Potom si s tebou zavolá Dominika, naša HR, a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si detailnejšie prejdeme tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:

Filip Benčo
Head of Devel
Filip Benčo
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  10 otvorených pozícií

  Head of Product
  Produkt

  Bratislava

  We are looking for a senior product leader who will drive our product department. You will lead and mentor a team of product owners, managers, and designers. You will collaborate with cross-functional project teams to deliver value to our customers and business. Furthermore, you will contribute to the business development of our product portfolio, while keeping customers at heart.

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  Python Developer/ka
  Devel

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme, a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  IT Customer Support (1st line)
  Support

  Bratislava

  Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa popri škole naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

  Webhosting System Engineer
  Admin

  Bratislava, Prague, Budapest, remote

  Chcel/-a by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet. Hľadáme skúseného systémového admina / skúsenú systémovú adminku, ktorý/ktorá nám pomôže rozvíjať našu infraštruktúru.