1. Kariéra
 2.    /   
 3. 1st Line Support

IT Customer Support (1st line)

Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál! Práca na jednom z najlepších SUPPORT-ov na Slovensku ťa naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebaorganizáciu.

Od 1200 € + variabilná zložka do 200€ / od 6,5€/hod

Platové ohodnotenie (brutto)

Bratislava

Lokalita

TPP

Typ pracovného pomeru

Do práce budeš chodiť s radosťou

Ako bude vyzerať tvoj deň?

 • Prídeš do nášho cool office, dáš si kávičku, zapneš komp a pokecáš s kolegami o tom, čo je nové. Naši klienti ale makajú celý deň, takže prvý ticket na seba nenechá dlho čakať. Pod palcom budeš mať všetky komunikačné kanály – telefón, e-mail a online chat.
 • Ako budúci/-a mega profík/profíčka budeš musieť samozrejme niesť zodpovednosť za kvalitu odpovedí, preto budeš mať super možnosť učiť sa IT zákutia od skúsenejších. Tu to vážne nehráme na nejaké hierarchické hry a každý ti rád helfne s hocičím.
 • Naučíš sa všetko okolo fungovania webových stránok, mailových schránok a hostingov napr. registrácia webov, SSL certifikáty, debuggovanie, analýza chybových hlášok… toto je skrátka tvoja šanca na úspešný vstup do sveta IT.
 • Keď budeš ovládať všetky základy, dáme Ti priestor na interné rozvojové projekty a Tvoje kreatívne nápady. Keďže si v dennom kontakte so zákazníkom, si expertom/expertkou na to, čo potrebujú. Neustále vylepšovanie nášho interného nástroja na administráciu služieb – WebAdmin alebo Knowledge báza by bez teba nefungovalo.
 • Záleží nám na tom, aby Ťa práca dlhodobo bavila a nachádzal si v nej nové výzvy. Preto sa môžeš okrem hlavného zamerania na podporu zákazníkom špecializovať na rozvoj našich produktov, fakturácie, predaj, WordPress, marketing alebo sa stať seniorom/seniorkou a mať na starosti koordináciu tímu. Niektorí kolegovia si neskôr vyberú možnosť posunúť sa do technickejšieho 2nd line tímu a následne k developerom alebo adminom.

Očakávame od teba

 • Máš SUPPORT v krvi a rád/rada pomáhaš iným.
 • Komunikácia Ti nerobí problém – či už ide o chat, email alebo keď zdvihneš telefón.
 • Dokážeš pozorne počúvať, empaticky pochopiť a trpezlivo vysvetliť.
 • Máš aspoň minimálne skúsenosti v podobnej oblasti – či už v IT alebo s komunikáciou so zákazníkmi.
 • IT oblasť Ti nie je cudzia a prirodzene sa zaujímaš o nové technológie.
 • Si zvedavý/-á a rád/rada sa zahráš na detektíva pri pátraní po správnom riešení pre klienta.
 • Nečakáš na zadanie úlohy, samostatne sa chopíš práce a prichádzaš s nápadmi.
 • Chceš sa neustále zlepšovať, učiť nové veci a napredovať – či už osobne alebo v práci.
 • Si tímový/-á hráč/-ka a rozmýšľaš nad vecami v širšom kontexte, nehľadáš skratky pre seba.
 • Si flexibilný/-á v rámci rôznych zmien v tíme, ktoré začínajú o 7:00 a končia o 22:00 (večer a cez víkend môžeš pracovať z domu).
 • Máš zmysel pre humor 🙂

Očakávaj od nás

 • Kontrakt na dobu neurčitú.
 • Komunikáciu so slovenskými zákazníkmi a v našej časovej zóne.
 • Podporu skúseného tímu: Kolegov, ktorí Ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne a pomôžu Ti rozvíjať Tvoje najlepšie “ja”.
 • Dôveru v tvoje schopnosti: Ako člen/-ka Support tímu si dôležitým spojítkom medzi firmou a zákazníkmi. Nielenže zvyšuješ dôveru zákazníkov vo WebSupport, ale získavaš od nich dôležité podnety a prichádzaš s nápadmi, ako zlepšiť naše služby. Tvoja práca má skrátka váhu.
 • Príležitosť rásť: Možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete, či už ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca, príležitosť študovať jazyky, interné a externé vzdelávanie, workshopy, kurzy na Learn2Code. U nás máš reálnu šancu na osobný, profesionálny aj kariérny rast.
 • Priestor pre seba: Multisport karta pre tvojho športového ducha, 6 dní dovolenky navyše, možnosť pracovať čiastočne z domu (ale garantujeme, že budeš chodiť rada/rád k nám do moderného a kreatívneho office), flexibilné pracovné zmeny (ktoré Ti umožnia prispôsobiť pracovný čas Tvojim potrebám).
 • Cooltúru: Hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s Tvojim tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Idem Hore

Idem do toho!

Najprv si s tebou zavolá naša HR manažérka a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si prejdeme detailnejšie tvoje skúsenosti a ty sa nás opýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Zvyčajne posielame kandidátom v priebehu výberového procesu aj zadanie na vypracovanie. Stretneš nás v tejto zostave:

Veronika Konečná
Customer Support Manager
Veronika Konečná
Tomáš Klempai
Chief Operation Officer
Tomáš Klempai
Sem vložte prílohu
Max. file size: 128 MB.
  Prilož svoje CV, nie fotky z dovolenky O:-)

  Poznáš vhodného uchádzača ?

  Nie je to rola pre teba?
  Nevadí.

  12 otvorených pozícií

  Network administrátor*ka
  Admin

  Bratislava

  Chceš sa hrdo hlásiť k tomu, že si súčasťou tímu Websupport? Pridaj sa k nám ako network administrátor*ka pre platformu Odin. Budeš súčasťou partie linuxových administrátorov, ktorí sa zameriavajú na sieťové technológie. Pracovať môžeš v Bratislave alebo Prahe.

  Hľadáme svoju ďalšiu sieťovú superstar!   Head of Customer Care
  Support

  Bratislava

  Skromnosť bokom. Náš Customer Care tím patrí k najlepším na Slovensku. Ideme príkladom firmám nielen z IT a vedieme aktívnu diskusiu o budúcnosti komunikácie s klientmi. Záleží nám na každej jednej interakcii a spätnej väzbe, radi v nich hľadáme (a ešte radšej nachádzame) skryté trendy a krok za krokom stále zlepšujeme naše služby. A v tomto nastavení potrebujeme pokračovať pod vedením nového kolegu či kolegyne. Budeš to ty? Hľadáme silnú líderku alebo lídra, ktorý zdieľa naše hodnoty, nebojí sa výziev a bude sa spolu s nami posúvať vpred.  Head of Product
  Produkt

  Bratislava

  We are looking for a senior product leader who will drive our product department. You will lead and mentor a team of product owners, managers, and designers. You will collaborate with cross-functional project teams to deliver value to our customers and business. Furthermore, you will contribute to the business development of our product portfolio, while keeping customers at heart.

  Linux administrátor/ka
  Admin

  Bratislava

  Ak hľadáš príležitosť, ktorá ťa zavedie do sveta stoviek „terabajtov“ dát, prémiových serverov od DELL a rýchlych sieťových liniek, tak sme práve pre teba. Hľadáme vášnivého systémového administrátora/systémovú administrátorku, ktorý/ktorá dokáže nielen udržiavať našu infraštruktúru, ale aj ju posunie ďalej. Naše technologické prostredie ti umožní neustále sa zdokonaľovať a byť súčasťou tímu, ktorý vedie technický rozvoj v oblasti networkingu, zdieľaného hostingu, databáz a e-mailových systémov.

  Python Developer/ka
  Devel

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme, a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.

  PHP Developer/ka
  Back-end

  Bratislava / Remote work

  Chceš vyvíjať produkty, ktoré používajú desaťtisícky našich zákazníkov? Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa chceš podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.