Skvelá možnosť získať hosting na 3 mesiace za výhodnú cenu

Hosting grátis k .SK doméne

Vyberte si .SK doménu a k nej Hosting Mini alebo Hosting Start - prvé 3 mesiace máte od nás grátis. V košíku sa cena upraví automaticky.

Viac ako 6000 predaných domén mesačne

4,6 z 5,0
92% zákaznícke hodnotenie

Pravidlá a podmienky

Sme úprimní a nemáme čo skrývať

Akcia sa vzťahuje na novú registráciu .SK domény, uhradenú v čase trvania akcie.

Hosting zadarmo je možné získať len v rámci spoločnej objednávky s .SK doménou. Akciu nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami.

V cene nie je zahrnutá DPH.

Akcia sa vzťahuje na produkt Hosting Mini pre jednu stránku (veľkosť 1 GB) alebo Hosting Start pre 3 weby (veľkosť 100 GB), limitovaný na dobu trvania maximálne 3 mesiace. Po uplynutí obdobia troch mesiacov sa platí plná suma Hostingu. V prípade zvolenia balíčku na viac ako 3 mesiace, zákazník platí cenu zníženú o prvé 3 mesiace.

Websupport.sk si vyhradzuje právo na pozastavenie alebo pozmenenie akcie kedykoľvek v priebehu kampane.

Akcia trvá od 22.5.2023 do 28.5.2023.

Toto sú skúsenosti našich klientov

Veľa rokov pracujem na internetových projektoch a učím svojich klientov, aby investovali do kvalitnej hostingovej služby. Posledných 10 rokov je to jednoznačne spoločnosť Websupport, ktorá okrem st…

Veľa rokov pracujem na internetových projektoch a učím svojich klientov, aby investovali do kvalitnej hostingovej služby. Posledných 10 rokov je to jednoznačne spoločnosť Websupport, ktorá okrem stabilných služieb, kvalitnej podpory, 14 dňovej zálohy, prepracovanému systému zdieľania kompetencií poskytuje aj ľudskú pre mňa nenahraditeľnú nadstavbu. Kedykoľvek sa na nich obrátim, vždy sa snažia vyriešiť situáciu ako, keby išlo ich vlastný projekt. Určite ostávam Websupport pozitívny aj naďalej.

5,0 z 5,0
Igor Schwarcz

Jedno veľké ďakujem tímu ľudí Websupportu za skutočnú podporu, rýchle a odborné rady, nekonečnú trpezlivosť a slušné jednanie na úrovni. ??U mňa 10/10.❤️ Odporúčam spoluprácu s Websupport.sk

5,0 z 5,0
Nina Kováčová

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takme…

???určite odporúčam!!! Som veľmi spokojná. Kedykoľvek potrebujem pomôcť, reagujú takmer okamžite. Ďakujem ❤️

5,0 z 5,0
Katarína Pomšahárová
Veronika Konečná, support team Websupport
Customer Support Manager
Veronika

S radosťou vám poradíme

Neviete si rady s doménami?

Naši kolegovia vám ochotne poradia 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Kontaktujte Veroniku alebo jej kolegov cez LiveChat, e-mail či telfonicky.

Hodnotenie spokojnosti 92 %

Na e-mail odpovedáme v priemere do 2 hodín