Riešenia pre tých
najnáročnejších

Enterprise servre DELL najnovšej generácie
Aktívny monitoring a garantovaný čas riešenia
Zdvojená konektivita, napájanie aj pamäť v cene
Prejdite na výber
Výkon. Bezpečnosť. Stabilita.

Dedikovaný Windows server

Server s operačným systémom Microsoft Windows Server je určený najmä pre účtovné systémy Pohoda, Abra, všetky vaše .NET aplikácie a mnohé ďalšie. Ako Microsoft SPLA partner vám v rámci prenájmu zabezpečujeme základnú inštaláciu operačného systému Windows a potrebné licenčné krytie po celú dobu prenájmu dedikovaného servera. Stačí si len vybrať konfiguráciu, ktorá vám vyhovuje, a o všetko ostatné sa postaráme my.
Spoľahnite sa na kvalitu značky Dell
Za tieto servre dáme ruku do ohňa! Veď my sami ich používame na prevádzku desiatok tisíc služieb. Ponúkané konfigurácie sú zložené zo značkových komponentov a určené pre nasadenie mission critical aplikácií. Investujte múdro a získate najlepší pomer cena : výkon v tejto kategórii.
Zbavte sa starostí o hardvér
Počas celej doby používania leží starostlivosť o hardvér na našich pleciach. Vďaka 24/7 proaktívnemu monitoringu komponentov, náhradným dielom priamo v datacentre a zmluvnej podpore od firmy Dell vieme promptne reagovať na akýkoľvek HW problém. Dokonca sa vieme zmluvne zaviazať ku garantovanému reakčnému času 4 hodiny (SLA - servicelevel agreement).
Získajte prémiové poistenie zdarma
To, čo inde dostanete len za príplatok, my považujeme za štandard. Preto ku každému dedikovanému serveru pridávame extra napájanie, extra konektivitu a disky v RAID 1. Tie budú Vašou poistkou v prípade nepredvídaných hardvér problémov. My tak získame dostatok času na nápravu a vy prevádzku aplikácie bez obmedzení.

Vyberte si z našich kofigurácií

S1
Ideálny pre použitie ako Active Directory server, VPN server alebo ako základ web servera
1x Intel Xeon E3-1220 v5 4C / 4T
16 GB RAM
(max. 64GB)
2x 1TB 7.2K RPM SATA
2 × sieťové pripojenie
2 × zdroj elektrickej energie
Najobľúbenejšie
S2
Vhodný ako web server, RDS server (vzdialený prístup) - napríklad pre účtovníctvo
1x Intel Xeon E3-1270 v5 4C / 8T
16 GB RAM
(max. 64GB)
2x 200GB SSD (pre OS a aplikácie)
+
2x 1TB 7.2K RPM SATA (pre dáta)
2 × sieťové pripojenie
2 × zdroj elektrickej energie
S3
MS SQL server, hypervízor (Hyper-V), náročný web či e-shop, mail server (Exchange)
1x Intel Xeon E5-2620 v4 8C / 16T
(možnosť pridať ďalšie CPU)
32 GB RAM
(max. 768 GB)
2x 200GB SSD (pre OS a aplikácie)
+
2x 2TB 7.2K RPM SATA (pre dáta)
2 × sieťové pripojenie
2 × zdroj elektrickej energie
S4
Konvertovanie multimédií, extra náročné webové aplikácie, virtualizácia
1x Intel Xeon E5-2630 v4 10C / 20T
(možnosť pridať ďalšie CPU)
32 GB RAM
(max. 768 GB)
2x 200GB SSD (pre OS a aplikácie)
+
2x 2TB 7.2K RPM SATA (pre dáta)
2 × sieťové pripojenie
2 × zdroj elektrickej energie
Ceny sú uvedené bez DPH.
Ušetrená cena je za rovnaké obdobie platené mesačne.
V prípade záujmu o individuálnu konfiguráciu servera, kontaktujte Obchodné oddelenie - obchod@websupport.sk.
VŠETKO, ČO ČAKÁTE, A EŠTE NIEČO NAVIAC

Výhody dedikovaných serverov od nás

Riešenie na mieru nebude problém
Ak máte špecifické požiadavky na konfiguráciu servera, storage, siete či virtualizácie, operačného systému a aplikácií, radi vám vyhovieme. Stačí nás kontaktovať.
Myslite dopredu a ušetríte
Konfiguráciu ponúkaných serverov sme navrhli pre splnenie nášho cieľu - tým je vaša spokojnosť. Ak ju vieme ešte vylepšiť priaznivou cenou, prečo nie. Stačí si server objednať na viac mesiacov vopred a ušetríte.
Výkon len a len pre vás
Server je len váš a o jeho zdroje sa nemusíte s nikým deliť. Ide o skutočný fyzický hardvér, ktorý neobsahuje žiadne “ale”. Máte neobmedzený root/admin prístup, čiže je plne vo vašej moci.
Pomôžeme s inštaláciou operačného systému
Máme bohaté skúsenosti s väčšinou Linuxových distribúcií (Debian, Ubuntu, CentOS, atď.), virtualizačných platforiem (VMware ESXi, Citrix XenServer), ale aj komerčných systémov ako Microsoft Windows Server, Hyper-V Server alebo RedHat Enterprise Linux. Radi ich zúročíme aj pri vašom serveri.
Extra sieťové pripojenie zdarma
Váš dedikovaný server bude v dátovom centre pripojený dvoma sieťovými kartami do dvoch rôznych switchov. Pre istotu budete mať ešte aj dvoch nezávislých mezinárodných poskytovateľov pripojenia do internetu. Vďaka tomu problémy s konektivitou alebo sieťovými prvkami neovplyvnia dostupnosť vašej aplikácie.
Extra napájací zdroj zdarma
Problémom s dostupnosťou servera predídete aj použitím dvoch napájacích zdrojov. I keď to nie je bežné, podľa nás by to mal byť štandard, a preto to u nás máte v cene servera. Okrem toho každý zo zdrojov bude napájaný z inej vetvy elektrickej energie, čo ešte zvýši spoľahlivosť riešenia.
Váš server bude v špičkovom dátovom centre
Dátové centrum, v ktorom sú servery fyzicky umiestnené, je dizajnované tak, aby zabezpečilo najvyššiu úroveň súčasných priemyselných štandardov a potrebných služieb pre bezproblémovú prevádzku. Ide o jedno z najmodernejších dátových centier v SR a podľa klasifikácie The Uptime institute spĺňa kritériá TIER III.
Vaše dáta neohrozí ani zlyhanie disku
Váš server bude vždy vybavený párom identických diskov pre možnosť vytvorenia softvérového zrkadlenia dát medzi nimi (RAID 1), naviac jeho stav vieme monitorovať. Takto bude prevádzka vašej aplikácie ochránená aj pred nepredpokladaným zlyhaním disku. Samozrejmosťou je možnosť vybrať si iné nastavenie diskov. S výberom optimálnej konfigurácie pre vaše potreby vám radi pomôžeme.
Jedno datacentrum je málo? Máme dve!
Reflektujeme vaše potreby a pre náročnejšie a rozsiahlejšie riešenia vieme servery aj geolokačne rozložiť medzi dvoma dátovými centrami v Bratislave. Komunikácia medzi nimi prebieha po nám vyhradených optických linkách. Aj v prípade doplnkovej služby Zálohovanie sú dáta umiestnené v inom datacentre ako fyzický server.
MOHLI BY STE POTREBOVAŤ

NAJOBĽÚBENEJŠIE DOPLNKOVÉ SLUŽBY

10 Gbps sieť
Cena individuálne
Náročnejší klienti určite ocenia možnosť prepojiť ich serverový setup 10 Gbps sieťou. Ide o spoľahlivé riešenie pre aplikácie, ktoré spolu aktívne komunikujú medzi rôznymi servermi, a nevyhnutnosť pri virtualizácii.
19,00 € / mesiac
Prostredníctvom e-mailu vás budeme okamžite informovať o incidentoch, súvisiacich s prevádzkou vášho servera. Monitorujeme všetky systémové parametre potrebné pre chod servera, ako sú odozva na konkrétnych portoch, diskový priestor, záťaž procesora, či množstvo voľnej pamäte. Riešenie vzniknutých incidentov je však plne vo vašej réžii, s výnimkou zlyhania hardvéru, o ktoré sa postaráme my.
Zálohovanie
0,40 € / GB / mesiac
Opatrnosti nie je nikdy dosť, a preto Vám ponúkame možnosť zálohovania dát v inom datacentre, ako je fyzicky umiestnený server. Zálohovanie prebieha v pravidelných intervaloch po nám vyhradených optických linkách medzi datacentrami.
HYPER-V SERVER
Využite výkon vášho dedikovaného servera naplno pomocou Microsoft Hyper-V Server. Ide o hypervízor nezaťažený licenčnými poplatkami, ktorý vám umožní prevádzku viacerých Windows Server inštalácií na jednom serveri. Vieme vám ho dodať rovno predinštalovaný na dedikovanom serveri a následne aj pomôcť s inštaláciou a licenčným pokrytím virtuálnych Windows serverov na ňom.

Najobľúbenejšie Microsoft produkty

Windows Server 2012 R2 Standard
19,90 € / mesiac
Licencia pre 1 inštaláciu operačného systému od spoločnosti Microsoft
RDP CAL
6,00 € / používateľ / mesiac
Licencia pre prístup k vzdialenej ploche Windows Server 2012 R2.
SQL Server 2014 Standard Edition
19,00 € / mesiac
Licencia pre prevádzku SQL servera na Windows Server 2012 R2
V prípade záujmu o iný serverový Microsoft produkt nás neváhajte kontaktovať na obchod@websupport.sk
Naša najlepšia reklama

Spokojní klienti

V našich začiatkoch a raketovom raste sme mali neustále problémy so servermi a ich výpadkami. Postupne sme sa dostali ku Websupportu, kde nám pomohli nájsť to správne riešenie.
Gábor Boros
Sú tu pre nás, keď ich potrebujeme. Ochotní riešiť neštandardné požiadavky a pomáhať nám prispôsobiť sa našim klientom. Radi by sme mali viac takýchto partnerov.
Ing. Rudolf Adam
So spoločnosťou Websupport spolupracujem už viac ako 10 rokov. Som veľmi spokojný s ústretovosťou a kvalitou tímu, ktorý pre nás zabezpečuje prevádzku serverov. Môžem len odporúčať.
Miroslav Šmida
So servermi od WebSupportu máme veľmi dobré skúsenosti a sme s nimi spokojní. Sú kvalitné, rýchle a spoľahlivé. Od WebSupportu máme výkonnejší a dokonca lacnejší hardvér, než od konkurencie.
Peter Morávek
Využite náš individuálny prístup
Či už potrebujete riešenie na mieru alebo len uistiť ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a určite spoločne nájdeme spôsob, ako uspokojiť vaše potreby.
Eva Latáková
Key Account Manager
Na vaše otázky odpovedáme skôr, ako ich položíte

Najčastejšie otázky ohľadom dedikovaných serverov

Čo je to dedikovaný server?
Dedikovaný server (alebo aj bare-metal) je samostatný fyzický server, ktorý je celý vyhradený (dedikovaný) pre vás. Vy teda rozhodujete, čo sa naň nainštaluje (aký softvér, aplikácie a nastavenia), ako rozdelíte jeho systémové zdroje a o jeho výkon sa nedelíte s nikým iným. Zistite viac…
Aké sú výhody dedikovaného servera?
Dedikovaný server vám poskytne vyšší výkon ako virtuálny server a aj vyššiu dostupnosť poskytovaných služieb a bezpečnosť. Výhodou prenájmu je aj fakt, že starostlivosť o fyzické komponenty (hardvér) a ich servis je na nás.
Môžem upravovať parametre dedikovaného servera?
Áno, je to možné. Servery sú kompletizované z enterprise komponentov, ktoré sa dajú dopĺňať ako pevné disky (HDD), SDD, operačná pamäť alebo ďalšie CPU. Ak váš projekt predpokladá výraznú zmenu konfigurácie servera, radi vám poradíme s počiatočným setupom hardvéru a jeho možnostiach vertikálneho škálovania.
Ponúkate k serveru aj IPv6 adresu?
Momentálne nie.
Viete poskytnúť vyhradenú linku s garantovaným prenosovým pásmom?
Naša počiatočná sieťová konfigurácia postačuje pre väčšinu riešení, v prípade špeciálnych požiadaviek na rýchlosť aj objem dát nás kontaktujte.
Čo ak potrebujem vyšší výkon, ako dokáže poskytnúť samostatný dedikovaný server?
Parametre jedného servera je možné individuálne konfigurovať do extrémnych hodnôt. V prípade potreby existuje možnosť kombinovať viacero dedikovaných serverov, resp. služby, ktoré poskytuje, horizontálne škálovať do jedného celistvého riešenia. Stačí nás kontaktovať na obchod@websupport.sk
Poskytujete aj iné operačné systémy ako od spoločnosti Microsoft?
Máme bohaté skúsenosti s väčšinou Linuxových distribúcií (Debian, Ubuntu, CentOS, atď.), virtualizačných platforiem (VMware ESXi, Citrix XenServer). Radi ich zúročíme aj pri vašom serveri, viac informácií na podstránke dedikovaných serverov.

nenašli ste čo ste hladali?

virtuálny server
Cloudové riešenie, pre projekty, kde je výkon dedikovaného servera zbytočný

Dedikovaný výkon len pre vás

Nadpriemerná dostupnosť

Veľké možnosti prispôsobenia

Zistiť viac info
Dedikovaný server pre Linux
Potrebujete dedikovaný server pre vašu Windows aplikáciu?

Špičkový hardvér značky Dell

Proaktívny monitoring hardware

Nadštandardná redundancia v cene

Zistiť viac info
STIAHNITE SI NAŠU MOBILNÚ APLIKÁCIU
Zabudnuté prihlasovacie údaje
LiveAgent