Preskočiť na obsah
Kategórie
Freeweb Tipy a triky Zákulisie

Niekedy stačí vytiahnuť hlavu z krabice a získate exkluzívny koncert

Vo štvrtok 15.8. 2013 sa vo WebSupporte uskutoční unplugged koncert chalanov z Billy Barman. Je to taký extra bonus pre ľudí u nás vo firme, ale aj pre našich fanúšikov. Netradičná nie je len samotná akcia, ale aj cesta k nej – ako vystrihnutá z múdrych knižiek o podnikaní.

Už viac ako 4 roky u nás funguje program freeweb.sk na podporu kvalitných online projektov. Ponúkame v ňom naše najpredávanejšie produkty – custom a unlimited hosting – úplne zdarma. Na výmenu požadujeme len umiestnenie drobného reklamného odkazu alebo obdobnú protihodnotu. Pre nás je to hlavne spôsob, akým môžeme niečo vrátiť online komunite, ktorá nás veľakrát podržala.

Za tie roky a stovky pridelených freewebov sa proces schvaľovania vôbec nezmenil. Príde nám žiadosť so základnými info. >>> Pozrieme sa na web + zvážime jeho kvalitu. >>> Ak súhlasíme s pridelením, pošleme žiadateľovi ďalšie kroky. V opačnom prípade sa snažíme vysvetliť, prečo sme sa rozhodli projekt nepodporiť. >>> Ak je všetko ok, nastavíme hosting v systéme ako “free” a je to. Tento proces absolvuje zodpovedajúci marketér niekoľkokrát do týždňa. Čistá rutina, hlava v krabici.

Think outside the box

Treba sa občas zastaviť a premyslieť si, či je rutina stále to najideálnejšie riešenie. Jednoducho “think outside the box”, “break the rules”, “disrupt everything” a ktoviečo ešte. Tak sa to podarilo aj nám pri jednom freeweb tikete. Išlo o žiadosť skupiny Billy Barman. Prezreli sme si ich web a narazili sme na problém – kam umiestniť logo na takejto netradičnej stránke?! Vtom prišla myšlienka: ”A neprišli by nám radšej zahrať?” Haluzný nápad sa zapáčil nielen nám, ale aj Barmanom. Ostalo už len zhodnúť sa na dátume 15.8.2013 a tešiť sa.

Okrem koncertu držiteľov Radio Head Awards za singel roka čaká na vybraných fanúšikov aj prednáška o redizajne nášho webu. V rámci nej sa dozvedia napríklad aj brutálnu insiderskú príhodu, ktorá sa skrýva za touto animáciou.

|

Program koncerto-akcie bude teda nasledovný:

  • 18:00-18:30 – Prednáška o redizajne (dolný open space)

  • 18:30-19:30 – Koncert Billy Barman (dolný open space)

  • 19:30 – Afterka

Takže máme pre vás 2 posolstvá:
1. Dávajte si pozor na rutiny a aspoň občas vystrčte hlavu z krabice.
2. Nenechajte si ujsť exkluzívny unplugged koncert Billy Barman vo štvrtok 15.8. @WebSupport a prihláste sa na koncert@websupport.sk.

koncert

Autor: Ľuboš Ľahký

Vo WebSupporte začínal v októbri 2012 ako content marketér. Po fejsbúčikoch a blogoch sa cez manažment výroby novej webky dostal až k product ownerstvu a vedeniu marketingového teamu.

3 odpovede na “Niekedy stačí vytiahnuť hlavu z krabice a získate exkluzívny koncert”

Juraj, bolo by naivné myslieť si, že slovenská hudba má u nás na ružiach ustlané 😉 V každom prípade nás veľmi zaujala webstránka kapely z dielne Triadu, zároveň sme to poňali ako istú podporu domácej hudobnej scény a nakoniec ako skvelý deal, kde sú obidve strany v pozícii „win win“. O event sa navyše podelíme s ľudmi, ktorí sa prihlásia. Tešíme sa veľmi 🙂

Odpovedať

15.8. je pekný dátum. Dúfam, že nikto zase nebude volať 158…
Inak Pika mal trefnú otázku. Na jednej strane web od Triadu a na druhej nenaškrabú 2 eurá/mes. na hosting? Toť rečnícka otázka. 🙂 Good luck, bez chorôb a v pohode! Užite si

Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *