Preskočiť na obsah
Kategórie
Freeweb Ostatné Tipy a triky Zákulisie

Billy Barman hrali naživo vo WebSupporte

Baví nás spájať netradičné s užitočným. S hlavami “out of the box” sme minulý týždeň zorganizovali v našom office koncert slovenskej kapelky Billy Barman. Akciu sme spojili aj s krátkou prednáškou o redizajne nášho webu.

WS koncert01
Pozvali sme si ľudí, ktorí reagovali na redizajn na sociálnych sieťach, či už v pozitívnom, alebo negatívnom zmysle. Venovali sme pozornosť každej konštruktívnej kritike nového webu a chceli sme tak dokázať, že nám záleží na názore ľudí, ktorí nás sledujú a sú našimi klientami.

WS koncert02
Aby sme boli féroví, zoznam hostí sme doplnili o ďalších fanúšikov, ktorých sme oslovili cez sociálne siete a blog. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu sme boli nútení zoznam osekať, no okolo šiestej večer sa už v našich priestoroch nachádzalo niečo vyše 60 ľudí 🙂

WS koncert03
Prezentáciu o redizajne webu skvele a veľmi vtipne odviedol Ľuboš z marketingového teamu. Hostí pobavil aj najobľúbenejšou Mišovou “funny storkou”, ktorú mu bez hanby ukradol 🙂

WSkoncert04
Skvele sa bavili aj “Barmani”, ktorí sa prezieravo pripravili na plný office a napriek tomu, že sme koncert ohlasovali ako unplugged, chalani nenechali nič na náhodu a priniesli si so sebou aj elektroniku. Koncert tak dostal úplne iné rozmery a charakter.

WSkoncert05
Po koncerte sa pokračovalo decentne ladenou afterkou, ktorá skončila niekedy okolo polnoci pri stĺpe “prianí a sťažností” 🙂

WSkoncert06
Ďakujeme všetkým, ktorí ste prišli, lebo aj pre vás sme to robili. Koncert bol riadna mega elektrizujúca smršť a máme z toho skvelý pocit.

Viac fotiek nájdete na našom facebooku.

Autor: Richard Čermák

Riadi brandovú časť slovenského Websupportu, tvorí obsahové stratégie, partnerské a sponzoringové aktivity, zastrešuje komunikáciu firmy.

4 odpovede na “Billy Barman hrali naživo vo WebSupporte”

Ale je tam živo ako v kostole 🙂

Odpovedať

Prese tak. Málo hodín a málo volume 🙂 Ale hrali super, aj jednu skladbu bez E struny dobre odohrali 😀

Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *