Frequent questions

Čo je to CMS (redakčný systém)?Skratka CMS (redakčné systémy) pochádza z anglického termínu Content Managment System a označuje rôzne systémy na správu obsahu webstránok. Ide vlastne o webovú aplikáciu používanú pri vytváraní a úprave obsahu webu bez znalostí programovania. CMS tak umožňuje ušetriť financie, ktoré by ste museli zaplatiť programátorom. Vašu webovú stránku si tak môžete kedykoľvek aktualizovať. 

Na našich serveroch podporujeme rôzne CMS systémy. Pomocou webadminu máte tiež možnosť spustiť automatickú inštaláciu Wordpressu, Joomly a Drupalu. V prípade takejto automatickej inštalácie nemusíte zadávať konfiguračné hodnoty CMS systému. Takýto systém sa po zadaní administračného hesla a vášho emailu nainštaluje sám. Váš CMS systém je tak pripravený do dvoch minút. 

Pomocou týchto CMS teda získate jednoduchú webstránku aj bez znalosti programovania. Stačí si ho pár klikmi nainštalovať na váš hosting a naplniť ho želaným obsahom. Všetky hostingové produkty sme vyladili pre tri najobľúbenejšie CMS.

•NEW•

Try The Hosting

We have combined the best of our existing hostings and created a brand new The Hosting

More information

The Hosting
truban.support
Slovak bestseller

Do you want to know our story?

LiveAgent