Nastavenie prístupových údajov

Všetky prístupové údaje: mená, heslá, hosty spravujete cez Webadmin. Bezprostredne po objednávke je potrebné sa prihlásiť a vytvoriť účty pre všetky požadované služby (FTP, databázy, e-maily).

Zmena hesla do admin.websupport.sk

Zmenu hesla do admin.websupport.sk je možné realizovať podľa nasledujúceho návodu.

Zmena hesla do emailovej schránky

1. Stačí sa prihlásiť do Webadminu pomocou tých istých prístupových údajov ako do e-mailu (meno: celá e-mailová adresa; heslo: aktuálne heslo do e-mailu).

2. V sekcii Zmeniť heslo nastavte nové (odporúčame kombináciu písmen a čísiel). 

Poznámka: Heslo do emailovej schránky je možné zmeniť aj keď sa prihlásite do Webadmina so štandardnými prihlasovacími údajmi (login a heslo). Zmenu môžete vykonať v Administrácii príslušnej domény, sekcia EMAIL/Prihlasovacie údaje.

Nastavenie prístupových údajov do FTP/zmena údajov do FTP

Prístupové údaje do FTP alebo úpravu existujúcich údajov môžete vykonať po prihlásení do Webadmina, sekcia Služby/WEB/FTP účty, kde následne kliknete na možnosť Vytvoriť nový FTP účet (1) alebo Upraviť (2) existujúci.

Nastavenie prístupových údajov do databázy/zmena údajov do databázy

Prístupové údaje do databázy nastavíte po prihlásení do Webadmina, sekcia Služby/Databázy, kde máte možnosť Vytvoriť novú databázu s novými prístupovými dajmi (1.) alebo môžete v sekcii Správa/zmeniť heslo/poznámku (2.) existujúce prístupové údaje.


Aktualizované 5. mája 2021

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu