fbpx

Rady skúsených – Tomáš Sroka (Liftago)


  • Zdieľať na Google+

Radi sa rozprávame o podnikaní s ľudmi, ktorých práca baví a inšpirujú ňou svoje okolie. Rozhodli sme sa preto natočiť niekoľko rozhovorov s rôznymi osobnosťami z online prostredia, ktorí na kameru vyrozprávali svoj príbeh, know how, ale aj faily, ktoré sprevádzajú ich podnikateľskú činnosť.

rady-skusenych-sroka

Ako prvého hosťa sme si pozvali Tomáša Sroku. Tomáš stojí za viacerými známymi projektmi, ktoré dnes využívajú tisícky ľudí. Je autorom známeho zľavového portálu Zľavomat a v súčasnosti je mana­žé­rom pre Slo­ven­sko vo firme Lif­tago – aplikácie na objednávanie taxíkov. O Tomášovej podnikateľskej ceste sa porozprával náš kamoš, Oliver Jakubík.

Ak vás rozhovor zaujal, nezabudnite sa prihlásiť k odberu nášho infomailu. Nezmeškáte tak žiadny rozhovor a získate skvelý prehľad aj o článkoch na našom blogu.

Stiahnite si e-book Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať technikami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi doteraz. Prečítajte si výber toho najlepšieho z 10 ročnej histórie firemného blogu.

Osobné údaje (najmä e-mailovú adresu) spracúvame za účelom poskytnutia e-booku. Na poskytnuté osobné údaje sa vzťahujú zásady ochrany osobných údajov.