Kategórie
Freeweb História Zákulisie

FreeWeb pomáha poctivým projektom

V našich začiatkoch nám internetová komunita veľakrát pomohla. Vlastne nielen v začiatkoch, ale aj v rôznych obdobiach počas 14 rokov fungovania firmy. Dlhé roky sa opierame o silnú podporu klientov a fanúšikov. Cítime preto veľký záväzok voči nim, ale aj voči ľudom, ktorí chcú pohnúť veci k lepšiemu.

Projekt FreeWeb beží už od roku 2008. Od tej doby sme stihli podporiť 1000 zmysluplných projektov. Medzi inými, väčšinu lokálnych TEDx podujatí, inovatívnu žurnalistiku v podaní Mono.sk, talentovanú začínajúcu podnikteľku Lulu’s Bakery, chalanov z Billy Barman a mnoho ďalších.

Odteraz ponúkame ešte viac

Od svojho začiatku prešiel program FreeWeb niekoľkými zmenami. Aktuálne sme obohotali produktovú ponuku o ďalšie dve hostingové riešenia, aby ste mali ešte viac pohodlia s rozbehnutím vlastnej webky.

Zároveň otvárame dvere tým, ktorí nemajú vlastné prostriedky na programovanie stránky. Preto pribudla v ponuke možnosť rozbehať vlastný WordPress The Hosting s rýchlou inštaláciou a niekoľkými predinštalovanými šablónami.

Pre technicky menej zdatných pribudla dokonca aj tretia možnosť, aplikácia Vlastná webstránka, prostredníctvom ktorej si môžu uchádzači svoj web vyklikať expresne rýchlo.

Aké projekty podporujeme

Prečo to robíme

Pretože si myslíme, že je našou povinnosťou podporovať projekty, ktoré nezištne prispievajú k rozvoju kultivovaného online prostredia, tretieho sektoru, kultúry, či podnikateľského prostredia. Zakaždým máme obrovskú radosť, ak dokážeme pomôcť poctivým ľuďom v ťažkých začiatkoch.

„Aj my sme prešli rôznymi obdobiami v histórii firmy a vždy si nesmierne vážime dôveru zákazníkov a fanúšikov.“

Obrovskou satisfakciou sú pre nás prípady, keď sa podporovaným projektom začne dariť a sami požiadajú o plynulý prechod na platenú verziu hostingu. Je to pre nás znak toho, že nezištná podpora sa naozaj vypláca.

[mc4wp_form]

Autor: Richard Čermák

Riadi brandovú časť slovenského Websupportu, tvorí obsahové stratégie, partnerské a sponzoringové aktivity, zastrešuje komunikáciu firmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *