Kategórie
Business Zákulisie

S NiceReply sme vyhrali StartupAwards

NiceReply.com, spin-off projekt našej firmy zvíťazil na historicky prvom slovenskom StartupAwards. Porota ho vyhodnotila ako najlepší spomedzi 37 zúčastnených start-upov.

Ak ste o NiceReply.com ešte nepočuli, je to systém na hodnotenie kvality e-mailovej komunikácie. Pôvodne sme ho vyvinuli na hodnotenie odpovedí nášho helpdesku. Neskôr sme ho dopracovali a poskytujeme ho ako online službu. Mimochodom, je to jeden z bonusov, ktorý majú všetci naši klienti zadarmo.Prestížne ocenenie StartupAwards je pre nás veľkým povzbudením. Okrem toho, že dokazuje kvalitu NiceReply.com, otvára nám dvere do Silicon Valley. Ako víťazi totiž máme nárok na trojmesačnú stáž. V hlavnom meste sveta technologických inovácií môžeme využívať plne podporu technologického inkubátora Plug and Play Tech Center. Najcennejšie sú samozrejme stretnutia s investormi a mentoring.Podobnú príležitosť získalo získali aj ďalší traja ocenení: Cover Page, Work In Fields a Studentive, k čomu im blahoželáme.Startup Awards

Autor: Tím Websupport

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.

7 odpovedí na “S NiceReply sme vyhrali StartupAwards”

Před dvěma dny jsem potkal Software Developera ze Silicon Valley. Myslím, že se máte na co těšit a myslím, že Vám to změní život. Je to jiný svět.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *