Preskočiť na obsah
Kategórie
Business

Vyskúšajte 11 nástrojov na tuning vášho online biznisu

V kampani Podporujeme podnikateľov ponúkame k akýmkoľvek našim službám v hodnote 69 € mimoriadne bonusy. Veľmi dobre totiž vieme, že v podnikaní hrajú správne nástroje kľúčovú úlohu. Pozrime sa, ako konkrétne môže Balík biznis urýchľovačov vylepšiť vaše podnikanie.

1. AdWords

Kupón od Google dokáže účinne vyriešiť dilemu, či sú PPC naozaj také účinné, ako sa o nich hovorí. K dispozícií máte 80 €, čo je dosť na to, aby ste mohli smelo experimentovať a ladiť svoje kampane. Tento kupón je určený pre nové účty Google AdWordds, resp. tie, ktoré nie sú staršie ako 14 dní.

2. Etarget

Etarget je alternatívou ku Google AdWords a AdSense. Vaše textové inzeráty budú uverejňované po celej strednej Európe. Pre všetkých nových zákazníkov tejto reklamnej siete sme vydealovali 50% navýšenie prvého kreditu. Keď si objednáte za 100 €, na vašom účte budete mať 150 €; pri dobití 1000 €, získate hodnotu až 1500 €.

3. Analytics

Základný nástroj pre efektívne off-page SEO na Slovensku a v Čechách. Výhodou je, že sa sústredí len na špecifiká tunajšieho trhu, a tak za vás urobí pracný audit kľúčových slov. Analytics poskytuje štatistiky, s ktorými môžete sledovať, aká je vaša pozícia vo vyhľadávačoch pri zvolených kľúčových slovách, pagerank vašich webov alebo počet spätných odkazov.

4. Live Chatoo Basic

Konverzačný marketing je vo svete horúcim trendom. Zameriava sa na konverziu návštevníkov na zákazníkov. Potrebujete iba správny nástroj. My vám zadarmo ponúkame LiveChatoo. Po prihlásení získate prehľad o tom, kto je práve online, aké stránky navštívil a budete ho môcť osloviť. Ak si do profilu vložíte fotku, vaša komunikácia bude osobnejšia. Službu ocenia hlavne tí vaši klienti, ktorí uprednostňujú písanie pred telefonovaním. Na rozdiel od e-mailu vidia na chate okamžitú reakciu.

5. PPC – Efektívny štartovací balíček

Užitočný hlavne pre začiatočníkov na poli PPC reklamy (reklama za kliknutie), pre ktorých sú PPC kampane španielskou dedinou. Nemusia skúšať metódu pokus-omyl, ani študovať manuály. Tím ostrieľaných PPC-čkárov im vysvetlí, čo a ako a navrhne vhodnú kampaň.

6. AdBoost

Ak robíte PPC vo veľkom, túto službu by ste nemali prehliadnuť. Dokáže navrhnúť a priebežne optimalizovať až sto PPC kampaní naraz. Inteligentne sleduje všetky propagované produkty, aby dokázal upraviť inzerát, keď napr. zlacniete niektorý tovar. Využijú ho hlavne e-shopy, ale aj cestovné kancelárie, hotely či autobazáre.

7. SuperFaktúra

Superfaktúra ide na pomoc hlavne freelancerom a začínajúcim podnikateľom. Namiesto zložitého účtovníckeho softu ponúka prehľadné rozhranie na vytváranie a správu faktúr. Podľa farieb hneď zistíte, ktoré faktúry ste práve vystavili, ktoré sú uhradené i to, ktoré sú po splatnosti. Kvôli ich posielaniu už nebudete musieť plánovať chodiť na poštu. V SuperFaktura.sk ich za vás vytlačia, vložia do obálky a odošlú, kam treba.

8. Post Affiliate Pro

Do propagácie svojej firmy môžete okrem marketingového oddelenia zapojiť aj ľudí z vonku. Odmeňte ich za to, že vás budú odporúčať. Všetko, čo potrebujete na affiliate marketing, je sieť ľudí a vhodný softvér. Môžete osloviť kamarátov, firmy alebo kohokoľvek, kto umiestni na svoj web, fóra či do mailov vašu reklamu. Z každej sprostredkovanej objednávky im dáte províziu. Affiliate manažér Post Affiliate Pro overili tisícky klientov. Nie nadarmo patrí medzi najpoužívanejšie affiliate softvéry na svete.

9. NiceReply

NiceReply umožňuje hodnotiť každý e-mail formou hviezdičiek. Pridaním jednoduchého odkazu na koniec vašich e-mailov môžete získať užitočný feedback. Pomôže vám skvalitniť vašu e-mailovú komunikáciu. Každé negatívne hodnotenie dáva priestor pre zdokonaľovanie. Každé pozitívne zas motiváciu snažiť sa naďalej.

10. Eset Smart Security

Antivírusové riešenie firmy Eset je zbytočné predstavovať. S Balíkom biznis urýchľovačov budete tri mesiace v absolútnom bezpečí. Nedostane sa k vám ani noha.

11. Vstupenka na vianočnú VIP párty

Keďže naša minuloročná vianočná párty zožala úspech, rozhodli sme sa, že by sme na ňu pozvali tých, ktorí rozumejú tomu, aké dôležité sú kontakty. Na párty sú pozvané známe osobnosti internetovej komunity, s ktorými sa môžete porozprávať, povedať im o vašich projektoch a vymeniť si vizitky.

 

Na získanie týchto bonusov si stačí zakúpiť Balík Biznis urýchľovačov, čo je 69 kreditov na ľubovoľné služby od nás. Môžete ich použiť ako uznáte za vhodné – na objednávku hostingu, domény, VPS, alebo predĺženie už existujúcich služieb. Väčšinu z týchto nástrojov máme odskúšanú na vlastnom biznise. Držíme vám palce, aby sa vám s nimi darilo rovnako ako nám.

Autor: Tím Websupport

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.

2 odpovede na “Vyskúšajte 11 nástrojov na tuning vášho online biznisu”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *