Nový firemný benefit pre zamestnancov a okrem toho aj ďalšie lastovičky od nás smerom k ekológii. Veľa z nás chodí v menšom aj väčšom okolí firmy, v rámci mestskej štvrte autami. Vidíme veľa negatívnych stránok áut a k nim oponujúcu praktickosť bicyklov. Naše firemné bicykle budú slúžiť kedykoľvek hociktorému zamestnancovi.

Bajky sú od Senickej firmy DEMA. Mestské typy, so vzpriameným sedením, aby človek videl naokolo. Majú aj košíky, nosiče, blatníky, stojany, dynamá a tak. Jeden z nich brzdí tak, že len pedálmi zatiahnete dozadu. Dá sa tak pekne flekovať ako za mlada.

Zvažovali sme aj parádne obrandované custom retro bajky od bratislavských partičiek citybike.sk, alebo slowatch.sk, ale to možno časom.

Ako tento experiment dopadne, uvidíme. Akademikom šípiacim opäť nejakú novú manažérsku praktiku z Websupportu už teraz môžeme povedať – návratnosťou investície sme si úplne istí. Ak už len zrátame ušetrený čas pri obedných prestávkach a vynásobíme ho konštantou pozitívnej mysle zamestnanca nepokazenou pobytom v preplnenom MHD, alebo v dopravnej zápche, dostaneme pozitívne NPV, ROI, TCO, aj neviem čo ešte. Nehovoriac o tom, že dobrý mestský bicykel stojí asi toľko, ako pár nádrží benzínu, alebo ročná zákonná poistka na auto.

A čo z toho vyplýva pre našich zákazníkov ? Môžete k nám do Mlynskej doliny v pohode aj dopedálovať. Máme pred firmou nový stojan s miestom aj pre vaše bicykle.

Komentáre