Preskočiť na obsah
Kategórie
Freeweb

Freeweb.sk: stretnutie s knizka.org

K podpore z projektu Freeweb sa dostal aj start-up knizka.org.

Ako inšpirácia, čo môžeme a vieme poskytnúť prikladáme krátky feedback od chalanov z knizka.org:

Stretnutie s chalanmi prebehlo v priateľskej atmosfére, pri ktorej sme prebrali viaceré aspekty mojej aplikácie. Tou najzákladnejšiu bol konceptčítania kníh, ktorý navrhli oveľa efektívnejšie, než bol môj pôvodný návrh. Skúsenosti, ktoré mi boli zdelené, mi vo veľa veciach otvorili oči a pomohli vytvoriť reálny obraz o tom, ako postupovať pri vytváraní startupu.  Projekt Knižka.org ma posunul o level vyššie a verím, že skúsenosti, ktoré som nadobudol a budem nadobúdať mi pomôžu plodiť kvalitné produkty pre ľudí a firmy.

Rada pre všetkých, ktorí začínajú a myslia to so startupmi vážne: zapojte sa do komunity. Či už dostanete šancu sa porozprávať s chalanmi z Websupportu alebo zájdete na Startup camp, určite vám to pomôže. A nie len vám, ale aj celej Slovenskej startupovej komunite. Pretože, čim väčšiu startupovú komunitu si vytvoríme, tým väčšie možnosti nám poskytne.

Autor: Michal Truban

Mišo je prirodzeným dôkazom toho, že poctivý biznis sa dá robiť aj v teniskách a bez zbytočných oficialít. Je zakladateľ WebSupportu, startupu Nicereply, InHiro či inteligentnej stoličky Neseda.

5 odpovedí na “Freeweb.sk: stretnutie s knizka.org”

A čím ten projekt vlastně chce být? Na informace totiž jeho stránky jsou trochu skoupé. Opravdu z nich nelze poznat, co to vlastně má být.

Má se jednat o mutiplatformní čtečku elektronických knih pro mobilní telefony, MDA a PDA? Nebo se bude jednat spíše o místo, kde sehnat samotné knihy? Nebo úplně něco jiného?

Odpovedať

Ide o čítačku, ktorá sa napojí na databázu. Aktuálne máme záujemcov napr. SME – Zlatý Fond, Palmknihy.cz a pod, ktorí majú najväčšie databázy elektronických kníh. Aplikácia sa vyvíja v pozadí, už máme aplikáciu optimalizovanú aj pre väčšinu zariadení,V skorom období budeme nástroj aktualizovať (v sekcií Ukážka).

Samotnú aplikáciu už nájdete na jednotlivých serveroch. Na serveri knižka.org nájdete iba DEMO plus referencie, kto náš nástroj používa.

Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *