fbpx

Večerná dávka leadership inšpirácie


  • Zdieľať na Google+

Tak ako je potrebné vedieť zamakať, treba vedieť aj vypnúť. Každý športovec potvrdí, že regenerácia je minimálne rovnako dôležitá ako tréning. Pre chronických workholikov môže byť vzdelávanie cestou k aspoň nejakému oddychu. Preto pokračujeme v seriáli odporúčaní dostupných eventov, ktoré podľa nás za to stoja. Po pražskom WebExpo vás teraz pozývame na brniansky Leadership.

Petr Ludwig (autor bestselleru Konec prokrastinace) a jeho GrowJOB Institute organizujú už 5. ročník večernej konferencie zameranej na leadership. U nás menej obvyklý formát so začiatkom o 17-tej hodine je super alternatívou k večernému pivu, keď už je to Brno tak blízko.

Ako každý ročník, aj tento sa vyznačuje pestrým výberom rečníkov, ktorí ukazujú leadership v absolútne rôznych oblastiach. To dáva šancu preniknúť do jadra témy a nielen ukázať  leadership napríklad v slobodnej firme. Konkrétne uvidíme leadershipy zo Sillicon Valley, slobodnej firmy, z neziskovej organizácie, hasičského zboru, farma firmy, dobrovoľníctva aj výtvarníctva.

Na uplynulé ročníky sme počúvali samé chvály z pohľadu praktickosti, uveriteľnosti aj inšpiratívnosti. Bude to asi aj tým, aké motto si organizátori vybrali: „Dobrý príklad nie je jedna z možností ako ovplyvniť ľudí. Je to jediná možnosť.“ Albert Schweizer

Dobrá správa na záver! Uveďte pri objednávke kód WS10 a získate 10% zľavu z ceny vstupného. Vidíme sa 4.10. v Brne?

Stiahnite si e-book Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať technikami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi doteraz. Prečítajte si výber toho najlepšieho z 10 ročnej histórie firemného blogu.

Osobné údaje (najmä e-mailovú adresu) spracúvame za účelom poskytnutia e-booku. Na poskytnuté osobné údaje sa vzťahujú zásady ochrany osobných údajov.