Nový freeweb.sk – aj s podporou pre Start-upy


 • Zdieľať na Google+

Projekt freeweb.sk už neponúka iba sponzorovaný hosting, ale aj kompletnú podporu pre začínajúce internetové projekty. Nádejné startupy môžu získať bezplatné konzultácie ohľadom podnikania a technológií,  hardwarovú podporú alebo možnosť získať pre svoj projekt investorov.

Nová verzia freewebu mala už pri plánovaní veľmi pozitívnu odozvu a tak sa okamžite rozbehla spolupráca aj s externými partnermi (napr. Tomáš Bella – šéf elektronického sme.sk) a investormi, ktorí vedia pre projekt naakumulovať oveľa zaujímavejšiu sumu ako našich ponúkaných 30 000 eur. Investorov je dosť, ale naozaj dobrých projektov málo. A práve freeweb.sk má okrem primárnej myšlienky –  bezplatnej pomoci a konzultácií aj potenciál stať sa zberným miestom pre projekty, ktoré hľadajú začiatočný kapitál.

Každý sa pýta, čo z toho máme my. Poviem to spôsobom, akým sa snažíme komunikovať vždy- otvorene. Pre nás sú najdôležitejší ľudia. Poteší nás, že spoznáme zaujímavých ľudí so zaujímavími projektami. Prídete k nám, hodinku si pokecáme a vieme vás nasmerovať ďalej. Nikdy sme vo firme nepozerali krátkozrako. Veríme, že takýto projekt sa z dlhodobého hľadiska oplatí všetkým zúčastneným stranám. Od startupov, cez nás až po investorov. A keď sa nám neskôr podarí niečo reálne spustiť, budeme všetci happy:)

Na koniec ešte jedna vec. Mnohým z vás určite napadla myšlienka  typu „Websupport ide kradnúť nápady.“  Ako prvé by som vás rad odkázal na môj blogpost o Nápade a jeho realizácií. Po druhé, máme vo firme dosť práce na vlastných nápadoch. Pravdepodobný je skôr opačný scenár, radi sa podelíme aj s našimi nápadmi a ak sa nájde niekto šikovný, čo nemá čo robiť, môžeme mu projekt prideliť :).

Zhrnutie:

 • nebojte sa poslať svoj projekt, nech je akýkoľvek. Nemáte čo stratiť.
 • môžete získať zdarma konzultácie, cenné rady, investície a kontakty na ďalších ľudí

Napísali o nás:

Zive.sk: Websupport podporí začínajúce projekty. Službami i cez know-how

Zive.sk: Websupport už spustil podporu start-upov, radí aj Bella zo SME

PC Space: Mladé projekty môžu získať až 30 tisíc

Zive.sk: Mladé internetové projekty môžu získať investíciu až 30 tisíc eur

fwd.etrend.sk: Websupport hľadá slovenské on-line start-upy stojace za investíciu

 • psycho
  Odpovedať
  Autor
  Avatar psycho

  Dufam, ze pre hanblivych budu nejake pribehy, ze ci to prezili ti co k vam dosli :))

 • Smith
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Smith

  Nejaký zaujímavý projekt by ste nám mohli prideliť 😀

 • Marián
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Marián

  vyzerá, že to bude úspešné