Webmail

Návod vhodný pre začiatočníkov

Webmail je predvolený e-mailový klient pre Websupport fungujúci priamo v prehliadači, ktorý umožňuje prístup k e-mailom bez nutnosti inštalácie alebo nastavenia aplikácie.

Ak používate naše mailové servery, tak máte možnosť použiť tohto webového poštového klienta. V prípade, že už u nás máte vytvorenú mailovú schránku, tak sa vďaka nemu viete dostať k Vašim e-mailom priamo z ľubovoľného webového prehliadača. Pre prihlásenie Vám bude stačiť názov e-mailovej schránky a heslo

Prihlásenie sa do webmailu

  • Do panelu adresa v rámci prehliadača zadajte mail.websupport.sk
  • Pre prihlásenie sa do e-mailovej schránky použite celú e-mailovú adresu vo tvare (nieco@vasadomena.sk) a heslo danej e-mailovej schránke.

Webové rozhranie služby webmail


  • Druhá možnost prihlásenia je v rámci názvu domény napríklad mail.vasadomena.sk.
  • Predvolene je toto nastavenie zadané v rámci kategórie web, rovnako je možnosť si vytvoriť aj vlastnú „skratku“ k webmailu a to vo webadmine. V rámci kategórie web, obrázok uvedený nižšie.


Poznámka

Prihlásenie do webmailu je ten najrýchlejší spôsob overenia hesla a rovnako aj funkčnosti mailových serverov v prípade, že testujete aj iného poštového klienta ako napríklad Outlook a nefunguje Vám odlišný poštový klient.


Poznámka

Ak sa nachádzate v zahraničí a máte problém s prihlásením sa do e-mailovej schránky v rámci webmailu, skontrolujte si Vaše nastavenia geo ochrany v tomto návode.

Aktualizované 27. februára 2024

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu