fbpx

Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén


 • Zdieľať na Google+

Máme za sebou ďalší míľnik. Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén. Bola to dlhá a poučná cesta. Začala známou príhodou na strednej škole niekde v roku 2002, keď mi volal prvý zákazník cez veľkú prestávku a ja som jedol banán. Ten klient je doteraz u nás. Veľmi si to vážim, a ako poďakovanie, bude mať doménu navždy zadarmo.

Každý sa ma pýta, aký je recept na úspech a ako sa nám to podarilo. Ten klient a jeho vernosť  symbolizuje, začo vďačíme tomuto úspechu.

Zmyslom tohoto blogpostu je jediné. Poďakovať sa Vám za všetko. Za to, že ste s nami aj v dobrých aj zlých chvíľach. Že nás milujete aj nenávidíte. Že spolu s nami budujete svoje internetové životy. Že používate naše služby a že vyžadujete od nás 100 000 percentnú kvalitu a pripravenosť. Kvôli Vám to všetko robíme a Vďaka Vám sa to aj podarilo.

Jednou z mnohých vecí, ktoré pre Vás môžeme na oplátku urobiť, je nesklamať túto dôveru. Ešte viac pridať a makať najviac, ako vieme, aby ste boli spokojní, Vaše podnikanie a služby expandovali medzi ľudí.

Prvých 5000 domén nám trvalo 6 rokov. Za ďalších 6 sme dali zvyšných 95 000. To hovorí o tom, aký rast sme naštartovali, keď sme sa do toho poriadne pustili.

 • naučili sme sa prispôsobovať a rýchlo rásť
 • naučili sme sa spravovať 10, 100, 1000, 10 000 a 100 000 domén
 • naučili sme sa riadiť firmu o 2, 20 a 50 ľudoch
 • naučili sme sa vyriešiť 20, ale aj 20 000 ticketov mesačne

Musíme sa naučiť ešte veľa vecí a na to sa všetci tešíme

Vďake ešte raz všetkým.

 • havko
  Odpovedať
  Autor
  Avatar havko

  a teraz keď zavolam a budeš jesť banan dostanem domenu navzdy zadarmo?

 • Rasťo
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Rasťo

  A tak len ticho sedím a závidím. Závidím spôsobom, že v nemom obdive nad dosiahnutým hľadám, čo si z toho zobrať, aby som to aj ja robil lepšie.
  A prajem WS, aby bolo takýchto firiem a ľudí čo najviac, lebo potom sa aj my, klienti/zákazníci/otravy budeme mať tiež lepšie.
  P.S. Truban/Turek/Trnka/Meško a ďaľší – príjemné sledovať tieto príbehy, tuším som už závislý 🙂

 • Jano
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Jano

  tak za dalsich 6 rokov 1 000 000 domen :-))))) ja som zistil ze som bol skoro v prvej stovke 😀 to som ani netusil

 • Tomáš Belianský
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Tomáš Belianský

  No ja som v 2005 zakladal som si geodetickú kanceláriu a natrafil na WEBSUPPORT, a mne laikovi totálnemu blbovi do počítačov, pán Truban tak ochotne a do nemoty vysvetloval čo a ako, že mi tak cinklo cez hlavu – tento chalan to je vzor uspešného podnikateľa. Má neuvertielnu trpezlivost so zákazníkom s 1 domenkov, ako keby rieši so mnou biznis sa destiatky tisíc.Klobúk dolu pred Vami, prajem veľa úspechov.

  • Jano
   Odpovedať
   Autor
   Avatar Jano

   tiez si na to spominam este ked som mal len jednu, bud on alebo stanojr, support niekedy aj o 3-4 rano a vymena par desiatok mejlov, to si tak pametam asi v 2006 😀 nastavenia hostingu ze inde by ma poslali do paze ze co po nich chcem a vo ws ziadny problem, raz som chcel cosi specialne s cim by ma isto inde poslali niekam a stanojr nad tym stravil par dni a potom dal vediet ze ako to moze vyriesit 🙂 niektori zakaznici ale zabudaju na to, ze si platia hosting za par 10 eur rocne a cakaju 100% dostupnost sluzby, ze dochadzaju o tisice eur a pod, tomu len nerozumiem ze preco potom vyuzivaju zdielany webhosting…

 • rado
  Odpovedať
  Autor
  Avatar rado

  Blahoželám a didávam, že vaše služby a podpora sú ako z inej planéty 🙂 len tak ďalej, sľubujem, že vás budem aďalej otravovať, aby ste mohli byť ešte lepší 🙂

 • Milos
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Milos

  Gratulujem, good job!

 • Eduard Jadroň
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Eduard Jadroň

  Stručne povedané: dobrá práca …

 • Mirka
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Mirka

  pripájam sa s gratuláciou a zároveň ďakujem za poskytovanie Vašich služieb. Patrím k spokojným zákazníkom ws.

  • WebSupport
   Odpovedať
   Autor
   WebSupport WebSupport

   Vďaka 🙂

 • Kamil
  Odpovedať
  Autor
  Avatar Kamil

  Luxus! Robite skvelu pracu. A robite ju sakra poriadne. A to este len zaciname… vsetkych svojich klientov k Vam prevediem. Bez odvravania. Drzime place do dalisch 1.000.000 aktivnych domen.

  • WebSupport
   Odpovedať
   Autor
   WebSupport WebSupport

   Wow, super Kamil. Úprimne sa tešíme z tvojich slov, nakopáva nás to 🙂