Nastavenia pre adresáre

Návod pre mierne pokročilých

Podľa toho akú verziu hostingu využívate, sú dostupné 2 rôzne rozhrania. Tento návod štandardne pokrýva najnovšiu dostupnú verziu ako prvú. Stále môžte nájst predošlú verziu nižšie.

Hosting

The Hosting

Hosting

Ak potrebujete nastaviť inú verziu PHP, alebo nejaké iné nastavenie pre konkrétny podadresár, stačí ak vo Webadmine kliknete na požadovanú doménu.


Následne kliknite v ľavom menu na web a pod ním služby kde kliknite na tlačidlo Vytvoriť novú službu

Po kliknutí na tlačidlo Vytvoriť novú službu zvoľte Zobrazenie webového obsahu a tam stačí podadresár zapísať do riadku adresa, do časti za “ / “ a nastaviť hodnoty.

The Hosting

Návod pre mierne pokročilých

Ak potrebujete nastaviť inú verziu PHP, alebo nejaké iné nastavenie pre konkrétny podadresár, stačí ak vo Webadmine pôjdete do Prehľadu požadovanej domény.


Následne kliknite na Spravovať FTP a web.  Dostanete sa do administrácie domény do sekcie WEB. Vľavo v menu kliknite na Web nastavenia a v rámci nej do sekcie Služby, kde kliknite na tlačidlo Pridať novú službu

Po kliknutí na tlačidlo Pridať novú službu si vyberte typ služby – napríklad zobrazenie webového obsahu a za lomítko napíšte názov želaného podadresára

Aktualizované 22. augusta 2023

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu