Dedikovaný server

Nezdieľaný, dedikovaný server predstavuje to najlepšie riešenie, aké súčasný trh ponúka. Najmodernejšie technológie zaručujú maximálny výkon a priamu kontrolu pre vaše projekty či aplikácie. Okrem toho vám dedikovaný server zaručí aj vyššiu dostupnosť doplnkových služieb. Zvyčajne slúži napríklad pre beh väčšieho množstva webov, vlastných aplikácií, účtovné, či emailové služby a e-commerce riešenia.


Vo WebSupporte používame Enterprise servery značky Dell PowerEdge, ktoré okrem klientských serverov používame na prevádzku vlastných desiatok tisíc služieb. O tento hardvér nemusíte mať starosti – všetky komponenty aktívne monitorujú naši administrátori 24/7. Pre viac informácií si pozrite technické detaily našich serverov ».

Vďaka proaktívnemu monitoringu komponentov, náhradným dielom priamo v datacentre a zmluvnej podpore od firmy Dell vieme promptne reagovať na akýkoľvek hardvérový problém. Dokonca sa vieme zmluvne zaviazať ku garantovanému reakčnému času 4 hodiny (SLA – service level agreement). Duplicitné napájanie a konektivita, či zrkadlené disky pomáhajú problémom predchádzať.

Všetky naše a klientské servery sú umiestnené v špičkovom dátovom centre v Bratislave, ktoré podľa klasifikácie The Uptime Institute spĺňa kritériá TIER III. Najvyššia úroveň súčasných priemyselných štandardov a potrebných služieb je pre bezproblémovú prevádzku tých najkvalitnejších služieb nevyhnutnosťou. Zálohy sú umiestnené v inom datacentre. Komunikácia medzi týmito datacentrami prebieha po pre nás vyhradených optických linkách.

Či už potrebujete riešenie na mieru alebo uistiť sa ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Pri rozhodovaní a výbere tej správnej konfigurácie vám radi pomôžeme na obchod@websupport.sk

Aktualizované 10. marca 2020

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu