1. Báza znalostí
  2. E-mail
  3. Biznis Mail
  4. 60-dňový Free trial služby Biznis Mail

60-dňový Free trial služby Biznis Mail

Pre službu Biznis Mail ponúkame 60-dňový Free trial (skúšobnú dobu), aby ste si mohli vyskúšať tento produkt a rozhodnúť sa, či Vám prinesie to, čo od neho očakávate.

Čo vás čaká?

Môžete si vyskúšať najvyššiu licenciu – Biznis Mail Premium. Licencia obsahuje: 

  • plnohodnotnú e-mailovú službu
  • webové rozhranie pre e-maily a mobilnú chatovaciu aplikáciu 
  • kalendáre a ich zdieľanie s kolegami
  • interaktívne plánovanie schôdzok
  • videokonferencie
  • online chatovaciu aplikáciu
  • online úpravu dokumentov a kolaboráciu

Ako dlho bude služba zadarmo?

Na testovanie máte 60 kalendárnych dní odo dňa, kedy ste dostali tento e-mail. Službu jednoducho nájdete vo WebAdmine pripojenú k svojej doméne spolu s dátumom platnosti.

Počas bezplatného obdobia
Všetky ďalšie licencie, ktoré si počas tohto obdobia cez WebAdmin objednáte, budú súčasťou bezplatnej skúšobnej verzie a nebudete za ne platiť. Rovnako, ak si zmeníte licenciu na nižšiu verziu (Basic alebo Advanced), zmeny nebudeme účtovať.

Čo ďalej po 60 dňoch?

28 dní pred uplynutím bezplatného obdobia vám automaticky príde predfaktúra za všetky licencie, ktoré ste si vytvorili pod vaším účtom (aktuálny stav licencií v deň generovania faktúry). Ak sa vám Biznis Mail zapáči, faktúru uhradíte a služba bude aktívna na nasledujúce fakturačné obdobie.

V prípade, že nebudete chcieť pokračovať, po 60 dňoch sa spustí štandardný deaktivačný proces. Ak si to neskôr rozmyslíte, stačí navštíviť náš web.

Vaša spätná väzba nám pomôže

Akékoľvek postrehy k Biznis Mailu nám môžete napísať prostredníctvom tohto dotazníka. Budeme radi, ak nám dáte vedieť, čo sa vám na službe páči, no určite sa podeľte aj o to, v čom máme ešte slabé miesta a chyby.

Aktualizované 15. augusta 2023

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu