Dedikovaný server

VÝKON. BEZPEČNOSŤ. STABILITA.

Nezdieľaný, dedikovaný server predstavuje to najlepšie riešenie, aké súčasný trh ponúka. Najmodernejšie technológie zaručujú maximálny výkon a priamu kontrolu pre vaše projekty či aplikácie. Okrem toho vám dedikovaný server zaručí aj vyššiu dostupnosť doplnkových služieb. Zvyčajne slúži napríklad pre beh väčšieho množstva webov, vlastných aplikácií, účtovné, či emailové služby, veľké e-shopy alebo portáli.


Vo WebSupporte sa nám najviac osvedčili Enterprise servery značky Dell, ktoré okrem klientských serverov používame na prevádzku vlastných desiatok tisíc služieb. O tento hardvér nemusíte mať starosti – všetky komponenty aktívne monitorujú naši administrátori 24/7. Pre viac informácií si pozrite technické detaily našich serverov ».

Vďaka proaktívnemu monitoringu komponentov, náhradným dielom priamo v datacentre a zmluvnej podpore od firmy Dell vieme promptne reagovať na akýkoľvek hadrware problém. Dokonca sa vieme zmluvne zaviazať ku garantovanému reakčnému času 4 hodiny (SLA – servicelevel agreement). Duplicitné napájanie a konektivita, či disky v RAID 1 nám zabezpečujú živú prevádzku aplikácií a dostatok času na nápravu neočakávaných situácií.

Každý server v RAID 1 je vybavený párom identických diskov, medzi ktorými sa dáta zrkadlia. To znamená, že ak by z akéhokoľvek dôvodu zlyhal jeden disk, prevádzka Vašej aplikácie bude chránená.

Všetky naše a klientské servery sídlia v špičkovom dátovom centre v Bratislave, ktoré podľa klasifikácie The Uptime Institute spĺňa kritériá TIER III. Najvyššia úroveň súčasných priemyselných štandardov a potrebných služieb je pre bezproblémovú prevádzku tých najkvalitnejších služieb nevyhnutnosťou. Zálohovanie prebieha v inom datacentre. Komunikácia medzi týmito datacentrami prebieha po pre nás vyhradených optických linkách.

Či už potrebujete riešenie na mieru alebo uistiť sa ohľadom nejasností, sme tu pre vás. Naša kolegyňa Eva Vám pri rozhodovaní a výbere tej správnej konfigurácie vždy rada pomôže, zastihnete ju na obchod@websupport.sk
Aktualizované 9. októbra 2019

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať: