Zoznam bonusov

Bonusy sú pre Vás dostupné po prihlásení do Webadminu v sekcii Bonusy. Bonusy získava automaticky každý, kto si u nás vytvorí užívateľské konto. 


Poznámka: Všetky bonusy sú neprenosné t.j nie je možné ich presúvať pod iné užívateľské konto.

1. GIT

Git konto je previazané s admin rozhraním resp. sa aktivuje priamo cez Webadmina. Aktivujete sa tak, že po prihlásení do Webadmina na hornej lište kliknete na Bonusy pri danom bonuse kliknete na ,,Spravovať git repozotare,,. Stačí vyplniť prihlasovacie údaje a následne po vyplnení budete presmerovaný na nastavenie prvého SSH kľúča (tento krok je možné preskočiť a kľúče pridať neskôr pomocou UI alebo priamo v GitLab-e.) Následne Vám z adresy noreply@websupport.sk prídu dva emaily, pričom jeden z nich obsahuje link, ktorým je nutné potvrdiť registráciu Git účtu. Pre viac informaci je možné pozrieť náš návod.

2. Superfaktúra

Zľava 15 percent na základný balík. Je to trvalá zľava. Superfakúra ponúka možnosť vytvoriť si vlastný vzhľad faktúr a pomoc pri fakturácii. Pre aktiváciu zľavy je potrebné vo Webadmine pri danom bonuse kliknúť na Aktivovať, následne sa objaví možnosť Aktívne prejsť na formulár, kedy budete presmerovaný priamo na webovú stránku Superfaktúry, kde v poli ,,zľavový kupón,, bude už preddefinovaný kupón.

3. Kontentino na 3 mesiace zadarmo

Kontentino je nástroj na plánovanie a správu obsahu na sociálnych médiách. Je navrhnuté tak, aby sa ho klienti nebáli používať. Oceňujú najmä jeho prehľadnosť a to, že reálne vidia, ako budú posty na Facebooku vyzerať. Využite aj vy prvé 3 mesiace zadarmo a objavte jeho výhody.

4. Zľava ISIC, ITIC a Euro26

Zľava 10 % na hostingové služby a virtuálny server. Pre uplatnenie zľavy stačí zadať číslo ISIC, ITIC a Euro26 karty (zadávajú sa čísla pod fotkou) do poľa ISIC. Následne sa zľava zaráta automaticky. Pokiaľ sa zľava nezaráta, je pravdepodobne že daná karta nie je aktívna. Zľava sa uplatňuje automaticky aj pri predlžovaní služieb.

5. Live Agent

Tento bonus Vám ponúka – Live Agent chat a helpdesk na 6 mesiacov zdarma. Pre aktiváciu je nutné kliknúť na Aktívne prejsť na formulár, následne budete presmerovaný priamo na stránku LiveAgenta. Tu je nutné vyplniť údaje pre vytvorenie konta. Po vyplnení údajov Vás rovno prihlási do dashboardu LiveAgenta. Otázky ohľadne nastavenia LiveAgenta už rieši priamo support LiveAgenta dostupný prostredníctvom LiveChatu na ich webovej stránke.

6. Firmáreň SK – 25% ZĽAVA NA ZALOŽENIE ŽIVNOSTI ALEBO ESEROČKY

Pridajte sa k tisíckam firiem na Slovensku. Zaregistrujte sa na stránke firmaren.sk a vložte zľavový kód F4I5R3M8AR (pri zakladaní živnosti), alebo kód 876333FIRM (pri zakladaní s.r.o. – súdny poplatok 150 € nie je predmetom zľavy). Zľava 25% vám bude ihneď aktivovaná.

7. Digitálna univerzita

Digitálna Univerzita je polročné víkendové štúdium online marketingu zakončené úznávaným certifikátom. Študuj osobne v Bratislave alebo online z pohodlia domova. Čaká ťa 16 celodňových prednášok, 8 video kurzov, reálny projekt s mentorom a 9 marketingových špecializácií, s ktorými zaručene nakopneš svoje podnikanie.

8. Trama

Značka je jedno z najdôležitejších aktív vašej firmy, a preto je dôležité ju chrániť. Vďaka službe Trama si dokážete zaregistrovať ochrannú známku jednoducho, pohodlne a za bezkonkurenčnú cenu.

9. Slovensko.Digital

Získajte jednoduchý prístup k svojej štátnej elektronickej schránke. Nepotrebujete čítačku ani elektronický občiansky preukaz. Registrujte sa do služby GovBox od Slovensko.Digital a všetky správy zo štátnej schránky na slovensko.sk vám budú chodiť priamo na vašu mailovú adresu. Využite zľavový kód a získajte zriadenie zadarmo!

10. Packeta

Packeta poskytuje komplexné logistické služby pre internetové obchody vo viac než 31 krajinách Európy, USA alebo Spojených arabských emirátov prostredníctvom jednej platformy = napojeniu cez 1 API. Naša vlastná sieť výdajných miest aktuálne siaha cez 7900 partnerov, vďaka ktorým ponúkame obľúbenú službu osobného odberu a rýchleho doručenia pre zákazníkov. Získajte konzultáciu zadarmo pre Váš e-shop, expandujte do zahraničia a začnite spoluprácu s nami s bonusom 3 %-nej zľavy po dobu troch mesiacov.

11. Skillmea

Prihláste sa na jeden zo vzdelávacích kurzov od Skillmea a využite 10% zľavu.

12. Marketing Miner

Marketing Miner je data mining nástroj pre online marketérov, predovšetkým so špecializáciou na SEO, copywriting a link building. Nástroj obsahuje viac ako 40+ rôznych funkcií. Medzi najpoužívanejšie funkcie patrí: hromadné získavanie hľadanosti kľúčových slov, analýza viditeľnosti konkurencie vo vyhľadávaní, kontrola nefunkčných odkazov, pravidelné meranie pozícií vo vyhľadávačoch a monitoring zmienok brandu. Vyskúšajte našu free verziu!

13. Dognet – 20 Eurový bonus

Affiliate reklamná sieť a nástroj na monetizáciu webového prostredia. Pre uplatnenie bonusu stačí klinúť vo Weadmine na Aktívne prejsť na formulár, kedy budete presmerovaný na webovú stránku Dognetu. 20 eurový bonus Vám nabehne až po registrácii na ich stránke.

14. Zľava 10 € na špičkové kurzy od IT LEARNING SLOVAKIA

Zaraďte vyšší rýchlostný stupeň a dovoľte vašej webstránke a biznisu rásť s novými vedomosťami. Grafika, online marketing, kurzy tvorby webstránok alebo kurzy WordPressu, servery, počítačové siete alebo programovacie jazyky a iné. Stovky otvorených termínov, opakovanie kurzu zdarma, uznávané certifikáty a špičkoví lektori čakajú iba na vás. Vygenerujte si kód a zadajte ho na stránke pri objednávke kurzu.


15.
wpnavod.sk

Na stránke wpnavod.sk nájdete kompletný používateľský návod pre WordPress v slovenskom jazyku. Ebook je vo formáte PDF a je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

Mnoho ďalších bonusov môžete nájsť po prihlásení sa do vášho účtu na https://admin.websupport.sk -> Sekcia Bonusy.

Aktualizované 13. júna 2023

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu