1. Báza znalostí
  2. EasySEO
  3. Najčastejšie otázky o easySEO

Najčastejšie otázky o easySEO

Čo je easySEO?

EasySEO je SEO nástroj, ktorý krok za krokom prevedie optimalizáciou webstránky pre vyhľadávače a online marketingom. EasySEO vám pomáha pochopiť optimalizáciu pre vyhľadávače tým, že vám vytvorí pre vás prispôsobený plán činností obsahujúci malé kroky, ľahké úlohy, ktoré pomôžu webstránke. Používa týždenné výsledky, a tým pomôže pochopiť SEO a zvýšiť úspešnosť webstránky.

Môžem mať doménu alebo hosting u iného poskytovateľa?

 Funkčnosť nástroja easySEO nie je vôbec závislá od poskytovateľa hostingu alebo registrátora domény. Zásadná otázka však znie: „Prečo nemať všetko pekne pod jednou strechou u nás?“ 

 Prečo optimalizovať stránku pre vyhľadávače?

Bez takejto optimalizácie prichádzate o potenciálnych zákazníkov, ktorí hľadajú vám podobných dodávateľov, no nenájdu vás. Optimalizácia webu je neustály proces, ale vďaka easySEO sa v ňom nestratíte. Vždy budete vedieť, čo ešte ostáva, čo sa podarilo a aké sú výsledky.

 Ako zistím, či moju stránku treba optimalizovať?

Každú stránku treba optimalizovať a tá vaša nie je výnimkou. Pokojne využite našu bezplatnú analýzu a získajte tak prehľad o aktuálnom stave. Keď ho budete chcieť zlepšiť, začnite používať easySEO.

 Pre koho je easySEO určené a pre koho nie?

Nástroj easySEO je vhodný pomocník pre všetkých malých a stredných podnikateľov, ktorých projekt je na začiatku svojho online života. Skrátka potrebuje nastaviť základy, ale ešte nenarástol na opateru SEO špecialistu alebo agentúry.

 Musím byť expert na SEO alebo programátor, aby som easySEO vedel používať?

Vôbec nie! EasySEO vám postupne poskytuje všetky vedomosti, ktoré potrebujete na to, aby ste optimalizovali vašu webstránku.

 Ako dlho trvá optimalizovanie mojej stránky s easySEO?

Prejsť jednotlivými úlohami môžete tak rýchlo, ako len budete chcieť. Pri každej úlohe vidíte, koľko času vám pravdepodobne zaberie, aby ste si mohli optimálne alokovať váš čas. Môžete postupovať vašim vlastným tempom. Stratégia je navrhnutá špeciálne pre vašu stránku a dá sa kedykoľvek implementovať v čase, ktorý vyhovuje vám.

Aktualizované 17. decembra 2018

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu