Maximálny výkon The Hostingu

 

The Hosting architektonickým riešením patrí medzi zdieľané hostingy. To znamená, že niekoľko stoviek hostingov sa delí o spoločný výkon jedného servera. Aj z tohoto dôvodu musí mať každý hosting hornú výkonostnú hranicu. Tá sa najbežnejšie určuje maximálnym počtom súbežných procesov - workerov. 

Pod procesom rozumieme napríklad načítanie stránky, čítanie alebo zapisovanie do databázy,... 

Pre The Hosting je možné mať až 25 súbežných procesov. Je len na zákazníkovi koľko webov ich bude využívať. 25 súbežných procesov samozrejme neznamená, že na stránkach môže byť naraz len 25 návštevníkov. Ak webová stránka neobsahuje žiadne programátorské chyby jednotlivé procesy trvajú len niekoľko desatín sekundy. Preto aj pri maxime 25 procesov presne v tom istom čase, The Hosting zvládne na stránkach aj niekoľko stoviek návštevníkov naraz. 

Ak začnete pociťovať limity The Hostingu, ponúka sa hneď niekoľko možných riešení. Použite niektorú z techník cacheovania, čo zrýchli jednotlivé procesy a aj zníži ich množstvo. Ďalšou možnosťou je využitie niektorého z našich virtuálnych serverov (VPS), s výberom ktorého vám radi pomôžeme na našom helpdesku.