Hostingy a webové nastavenia

Hostingy a webové nastavenia - najčastejšie otázky

 
Ako nainštalovať WordPress alebo iné redakčné systémy?
Všetky najbežnejšie redakčné systémy je možné na náš server inštalovať prostredníctvom nášho inštalátora, ktorý väčšinu krokov manuálnej inštalácie vykoná za Vás. Návody na inštaláciu konkrétnych CMS (WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop, ...) nájdete tu: Inštalácia CMS.
 
Ako presmerovať webstránku na inú adresu?
Pokiaľ si prajete presmerovať obsah svojej domény na inú cieľovú adresu, v rámci Websupportu môžete na to použiť buď samostatnú službu Jednoduché presmerovanie  alebo použiť možnosť presmerovania vrámci The Hostingu.
 
Ako na migráciu webovej stránky od iného poskytovateľa?
Pokiaľ migrujete svoj web od iného poskytovateľa k nám, môžte využiť automatický migrátor na zmigrovanie obsahu.Nástroj umožňuje automatizovanú migráciu obsahu FTP, E-mailov a databáz - Migrátor.
 
Ako môžem zmeniť PHP nastavenia stránky?
Všetky potrebné návody na zmenu PHP verzie, nastavenie súboru .htaccess nájdete v tejto kategóriíAk potrebujete nastaviť CRON, zaheslovať priečinok, používať s naším hostingom GIT repozitár, riadiť prístupy na web z rôžnych krajín, môžete postupovať takto.
 
Mám záujem o SSL certifikát, je potrebný? Ako ho získať?
SSL certifikát je vhodný pre akúkoľvek stránku, ktorá internetom prenáša citlivé údaje - osobné údaje, čísla kreditných kariet apod. U nás môžete využiť bezplatný Let's Encrypt certifikát alebo si zakúpiť jeden z platených SSL certifikátov.

Ďalšie užitočné návody

Vytvorenie emailového konta Prvé kroky s novým hostingom .htaccess CHYBOVÉ HLÁŠKY Google Analytics (štatistiky) Prehľad The Hostingu