Začiatky s easySEO

FAQ

NA VAŠE OTÁZKY ODPOVEDÁME SKÔR, AKO ICH POLOŽÍTE

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O EASYSEO


 
EasySEO je SEO nástroj, ktorý krok za krokom prevedie optimalizáciou webstránky pre vyhľadávače a online marketingom. EasySEO vám pomáha pochopiť optimalizáciu pre vyhľadávače tým, že vám vytvorí pre vás prispôsobený plán činností obsahujúci malé kroky, ľahké úlohy, ktoré pomôžu webstránke. Používa týždenné výsledky, a tým pomôže pochopiť SEO a zvýšiť úspešnosť webstránky.
  Môžem mať doménu/ hosting u iného poskytovateľa?
Funkčnosť nástroja easySEO nie je vôbec závislá od poskytovateľa hostingu alebo registrátora domény. Zásadná otázka však znie: "Prečo nemať všetko pekne pod jednou strechou u nás?" 
 Prečo optimalizovať stránku pre vyhľadávače?
Bez takejto optimalizácie prichádzate o potenciálnych zákazníkov, ktorí hľadajú vám podobných dodávateľov, no nenájdu vás. Optimalizácia webu je neustály proces, ale vďaka easySEO sa v ňom nestratíte. Vždy budete vedieť, čo ešte ostáva, čo sa podarilo a aké sú výsledky.
 Ako zistím, či moju stránku treba optimalizovať?
Každú stránku treba optimalizovať a tá vaša nie je výnimkou. Pokojne využite našu bezplatnú analýzu a získajte tak prehľad o aktuálnom stave. Keď ho budete chcieť zlepšiť, začnite používať easySEO.
 Pre koho je easySEO určené a pre koho nie?
Nástroj easySEO je vhodný pomocník pre všetkých malých a stredných podnikateľov, ktorých projekt je na začiatku svojho online života. Skrátka potrebuje nastaviť základy, ale ešte nenarástol na opateru SEO špecialistu alebo agentúry.
 Musím byť expert na SEO alebo programátor, aby som easySEO vedel používať?
Vôbec nie! EasySEO vám postupne poskytuje všetky vedomosti, ktoré potrebujete na to, aby ste optimalizovali vašu webstránku.
 Ako dlho trvá optimalizovanie mojej stránky s easySEO?
Prejsť jednotlivými úlohami môžete tak rýchlo, ako len budete chcieť. Pri každej úlohe vidíte, koľko času vám pravdepodobne zaberie, aby ste si mohli optimálne alokovať váš čas. Môžete postupovať vašim vlastným tempom. Stratégia je navrhnutá špeciálne pre vašu stránku a dá sa kedykoľvek implementovať v čase, ktorý vyhovuje vám.

Prvé kroky s easySEO

Ako prvý krok môžete využiť rýchlu a bezplatnú analýzu vašej webstránky priamo na stránke www.websupport.sk/easyseo (http://www.websupport.sk/easyseo) Stačí zadať názov Vašej stránky, Váš mail a následne kliknúť na Spustiť analýzu. Táto analýza Vám zobrazí prehľadné výsledky ako je na tom Vaša stránka. Kontroluje sa: - Viditeľnosť vo vyhľadávačoch (Google, Bing, Azet, ...) - Analýza obsahu vašej stránky (odkazy, názvy stránok, nadpisy, popisy stránok) - Spätné odkazy (Analýza stránok,...

Platby a skúšobné obdobie

Bezplatné skúšobné obdobie ------------------------- Ak chcete nástroj easySEO vyskúšať, môžete ho testovať 2 týždne zadarmo. Ak nechcete následne pokračovať v používaní, môžete kedykoľvek nástroj deaktivovať a následne zmazať z Vášho WebAdmin (https://www.websupport.sk/support/index.php?type=page&urlcode=425464&title=Webadmin)rozhrania. Prípadne môžete jednoducho testovacie obdobie ukončiť informovaním našej zákazníckej podpory na adrese websupport.sk/podpora (https://websupport.sk/podpora...

Administrácia easySEO & Zmena domény

Do administrácie easySEO sa dostanete zo stromového zoznamu služieb, prípadne vyhľadaním domény, ku ktorej je easySEO pripojené. Po kliknutí na konkrétnu službu môžete prejsť do prehľadu služby, resp. tzv. Dashboardu. Odtiaľto môžete: - Prejsť do administrácie služby (kliknutím na "Prejsť do aplikácie") - Zmeniť doménu, pri ktorej máte easySEO prepojené ("Zmeniť doménu") - Deaktivovať službu

Nahlasovacie problémov s easySEO

 

Pokiaľ evidujete problém alebo nedostatok pri nástroji easySEO, pomôže Vám naša skvelá podpora. Pred kontaktovaním preverte tieto náležitosti:

  • Zistite svoj kód zákazníka priamo v nástroji (do administrácie sa dostanete takto)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Našej podpora cez email, telefón alebo chat popíšte čo najbližšie evidovaný nedostatok alebo netypické správanie. Kontaktovat nás môžete napr. tu: websupport.sk/podpora
  • Vyjadrenie Vám bude zaslané čo najskôr, maximálne však do 48 hodín

Ak by ste evidovali nežiadúce správanie dlhšie, je samozrejme možnosť túto nedostupnosť kompenzovať. Kontaktujte nás na reklamacie@websupport.sk