Zmena registrátora gTLD (.com, .net, .info, .org,...) domén

 

Transfer .gTLD domén (.com, .net, .info, . org a iné)  je podmienený zahajením tohto transferu minimálne 2 tyždne pred koncom platnosti domény. 

V prípade záujmu o transfer vašej .gTLD domény stačí, ak si vyplníte objednávku na konkrétnu doménu na našej stránke https://www.websupport.sk/transfer, prípadne na http://websupport.sk/objednavka na karte Transfer domény. Poplatok za transfer domény je vo výške ceny domény na jeden rok, realizáciou zmeny registrátora sa domény predĺži o rok od aktuálneho dátumu expirácie. 

Z vašej strany je potrebné od súčasneho registrátora vyžiadat AUTH ID kód (Authorisation code alebo EPP code) danej domény, ktorý sa zadáva priamo v objednávke. 

 

Následne po schváleni objednávky vám bude zaslaná na kontaktný email predfaktúra za objednané služby.

Po prijatí platby za doménu a za predpokladu, že autorizačný kód je správny, zahájime transfer u národného správcu domén.

Na e-mail držiteľa domény bude doručený validačný e-mail, ktorý musí vlastník domény potvrdiť, v opačnom prípade nebude transfer ukončený. Po potvrdení doména prejde pod našu správu do 5-8 dní.

 

[Zmena registrátora .eu domén]   [Zmena registrátora .sk domén]   [Zmena registrátora .hu domén]   [Zmena registrátora .cz domén]