1. Báza znalostí
  2. Rozšírenie Bullshit detector

Rozšírenie Bullshit detector

Rozšírenie do webových prehliadačov s názvom Bullshit detector Vám pomôže identifikovať stránky s nízkou dôveryhodnosťou na základe zoznamu od stránky konspiratori.sk. Toto rozšírenie si môžete jednoducho stiahnuť priamo do webového prehliadača a byť informovaní o tom, či čítate dôveryhodný web.

Prečítajte si viac o projekte Bullshit Detector na našej stránke Websuppport: https://www.websupport.sk/o-nas/bullshit-detector/

Po inštalácii rozšírenia v prehliadači sa bude zobrazovať obsah nasledovne ak sa rozšírenie detekuje, že sa nachádzate na stránke s nízkou dôveryhodnosťou.


Mozilla Firefox

Doplnok si môžte nainštalovať priamo cez rozhranie prehliadača. Postupovať na základe video návodu a pomôže Vám prejsť celým procesom inštalácie. Daný .gif súbor si viete aj zväčšiť kliknutím pravého tlačidla na obrázok a kliknutím na možnosť Otvoriť obrázok na novej karte.


Google Chrome

Inštalácia rozšírenia prebieha priamo v Chrome webstore kliknutím na tento odkaz. Zobrazí sa Vám hlavná stránka pre doplnok.

  1. Kliknite na tlačidlo „Pridať do Chrome“ pre spustenie inštalácie.

2. Pokračujte opätovným kliknutím na tlačidlo Pridať rozšírenie.

Plugin Bullshit detector bol úspešne nainštalovaný do Chrome.

Pre otestovanie funkčnosti pluginu si stačí spustiť niektorú zo stránok, ktorá je uvedená na zozname konspiratori.sk. Po načítaní stránky sa Vám zobrazí upozornenie, že daný web je nedôveryhodný.

Aktualizované 30. januára 2024

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu